Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Canon 70-200/4L IS czy Tamron SP AF 70-200/2,8 DI LD Macro
Autor Wiadomość
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   Canon 70-200/4L IS czy Tamron SP AF 70-200/2,8 DI LD Macro

Kiedy byłem już prawie zdecydowany na Canona (nawet na raty!), natknąłem się na tego Tamrona!
I znowu mętlik w głowie i dylemat!
Ludzie czyktoś to macał oprócz Cichego? Jak AF? Jak ostrzy? Jak makro?
Co wybrać stabilizację, czy lepsze światło i funkcję makro? Co ważniejsze? W dodatku 1000 mniej!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   

Makro w takim obiektywie? Żarty na bok. Światło zawsze jest ważniejsze.
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   

Czyli funkcja makro to pic? Rozumiem, że nie jest to prawdziwe makro 1:1 ale zawsze to coś na początek dla amatora...

[ Dodano: Sob 12 Kwi, 2008 ]
Na ile wiarygodny to test?

http://www.canon-board.in...830&postcount=1
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   

Cichy będzie reklamował to szkło do bólu bo z Tamrona ma kasę. Mnie jest to obojętne, ale do momentu jak sam nie sprawdzę to opinii nie wydam.
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   

OK! Mądrze! A mógłbyś MM sprawdzić? Jesteś jedną z bardziej kompetentnych osób w tym kierunku :mrgreen:
Możliwości Ci też nie brak, bo z tego co widać na forum, to większość nowości "wpada" Ci w ręce! :wink:
 
 
igorax 
Rozmowny
vast



Pomógł: 5 razy
Posty: 408
Skąd: p-ń
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2008   

mimo tego, że Cichy zarabia na tamronie to jest dość obiektywnym człowiekiem, wiadomo, że będzie słodził, ale nikomu nic ie wciska, należy przeczytać cały wątek na CB i wszystko będzie jasne, sample które zamieścił w jakiś tam sposób obrazują jaki to może być obiektyw, no i nie wydaje mi się żeby to było jakieś słodzenie, w tej cenie za takie szkło takie foty, takie osiągi to sama przyjemność... ale Cichy pisze też o troszkę ślamazarnym AF, czyli faktycznie jest wolny, wymienia jeszcze parę innych wad...
w każdym razie rurka może być topowa przez jakiś czas, jeżeli testy się pokryją z tymi rzeczami o których napisał Cichy.
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2008   

Czy na prawdę nikt tego szkła jeszcze nie miał w rękach? Niemożliwe! Odezwijcie się...
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2008   

arietiss napisał/a:
Czy na prawdę nikt tego szkła jeszcze nie miał w rękach? Niemożliwe! Odezwijcie się...


Nie jęcz, jutro je może "pomacam". O ile jest w sklepie. :wink:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2008   

Wczoraj obiecałem i dzisiaj to spełniłem. Dostałem nawet to szkiełko do testów domowych :mrgreen:
Pierwsze uwagi już są, ale komp prawdę powie... jak więcej zdjęć zrobię w normalnych warunkach oświetleniowych.
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2008   

Wiem, bo dzwoniłem dzisiaj do sklepu...
Z niecierpliwością czekam na wyniki! :mrgreen:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008   

Jedną ogromną wadę tego szkła mogę podać już teraz - nazywa się AF.
 
 
pdf100
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008   

że nie trafia (??) czy ma tempo ślimaka (???)
a może i to i to :?:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008   

Tempo, głośność, nadążanie za obiektem w ruchu, brak ogranicznika ogniskowych...
 
 
pdf100
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008   

ojoj,
coś mi się wydaje że tamronowi dostanie
się nieźle w dupe :twisted:
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008   

No tak! L-ce w tym na pewno nie dorówna! W końcu to Canon i to jaki! Chyba, żeby AF działał bez zarzutu, to obiektyw raczej chyba tego samego producenta co aparat? Czy tak? A czy L-ka ma ogranicznik ogniskowych?
Ale ciekawe poza tym... Jak z celnością? Czy nadrabia dobrym światłem? Czekamy na dalszą ocenę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14