Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Co i czym fotografujemy.
Autor Wiadomość
Posłaniecprawdy 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   Co i czym fotografujemy.

Celem tematu jest zebranie zdjęć z różnych dziedzin fotografii, wykonanych przez różnych użytkowników, różnym sprzętem fotograficznym w celu określenia jakimi dziedzinami fotografii zajmują się użytkownicy poszczególnych systemów i jaki poziom prezentują.

-O co chodzi?: Każda chętna osoba wrzuca w temacie swoje najlepsze/najciekawsze zdjęcia z ubiegłego miesiąca wraz z opisem systemu którym zostały wykonane oraz parametrami zdjęcia.
-Ilość zdjęć: 4, wykonane pomiędzy 1 a 31 dniem danego miesiąca.
-Tematyka zdjęć: całkowicie dowolna, każdy wrzuca to co robi. Mogą to być 4 zdjęcia z 1 sesji/eventu, każde może być z innej beczki, pełna dowolność.
-Inne zasady tematu: Pytania o wrażenia z użytkowania sprzętu są jak najbardziej na miejscu, natomiast ewentualne komentarze na temat zdjęć innych użytkowników zamieszczamy dopiero po wrzuceniu swoich własnych zdjęć, głównym celem tematu jest prezentacja zdjęć, a nie dyskusja o nich.


Tak więc zaczynamy ;)

Listopad 2015
1.)

11.11.2015
Nikon D4 + Sigma 35mm 1.4
35mm, f/1.4, 1/100s, ISO 1400, RAW.

2.)

11.11.2015
Nikon D4 + Sigma 35mm 1.4
35mm, f/1.4, 1/100s, ISO 3200, RAW.

3.)

14.11.2015
Nikon D4 + Nikkor 85mm 1.8G
85mm, f/2.0, 1/800s, ISO 1250, JPG.

4.)

20.11.2015
Nikon D4+ Samyang 14mm 2.8
14mm, f/2.8, 1/200s, ISO 5000, RAW.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Temat wydaje mi się absolutnie bez sensu. Mamy na forum praktycznie wszystkie możliwe działy fotografii i każdy pokazuje tam swoje zdjęcia, wedle regulaminu. Ci którzy uczestniczą w życiu forum, miej więcej wiedzą jakim rodzajem fotografii zajmują się inni aktywni członkowie. Podpisywanie sprzętu, którym się fotografuje wydaje mi się jeszcze bardziej absurdalne, bo jak widać można mieć D4 i robić gnioty jak z D40.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Wojmistrz, wyraziłeś swoją opinię o zdjęciach przed przedstawieniem własnych. -To wbrew zasadom.
Wstydź się.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Jakim zasadom dcs? To forum i jest regulamin.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

To naprawdę z 4D?
Nigdy bym nie powiedział.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Ale co tak ostro. 4 jest fajne, tyle lat z kobitą żyję a nie wiedziałem, że one mają trzecią, mniejsza nóżkę, która im wyrasta z ..., no, mniejsza. Z tyłu ;) . I rączkę. Tylko rączka do przodu, a nóżka do tyłu. Pozytywny wątek, człowiek się stara, coś się dzieje, a dziadki forumowe tylko łeee ;) ...
 
 
Posłaniecprawdy 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Wojmistrz napisał/a:
Temat wydaje mi się absolutnie bez sensu. Mamy na forum praktycznie wszystkie możliwe działy fotografii i każdy pokazuje tam swoje zdjęcia, wedle regulaminu. Ci którzy uczestniczą w życiu forum, miej więcej wiedzą jakim rodzajem fotografii zajmują się inni aktywni członkowie. Podpisywanie sprzętu, którym się fotografuje wydaje mi się jeszcze bardziej absurdalne, bo jak widać można mieć D4 i robić gnioty jak z D40.

Tak więc pokaż te rzeczone lepsze zdjęcia z 40D ;)
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Po co mam ci cokolwiek pokazywać? Już oceniłem przydatność tego tematu, to wystarczy. Poza tym czytając twoje wpisy w temacie "Kim jesteśmy? Co i czym robimy?", twoim sprzętem zdjęcia powinny być megawybitne i powalać w każdym wymiarze, to wszakże obecny flagowiec Nikona, a wyglądają po prostu pospolicie; "magii brak" :P Jak byś dodał, że zrobiłeś to np 5 letnim smartfonem, czy 10 letnim kompaktem wtedy było by WOW... a tak... :D
Pisałem niedawno przy okazji lustrzanek do 1500zł, że technicznie jakość samych zdjęć, w obecnych czasach jest już mocno zbliżona między aparatami tanimi i drogimi, niezależnie od producenta. Nie ma już przepaści jaką można było zaobserwować np 10 lat temu, pozostają inne kwestie jak ergonomia i trwałość.
Poza tym:
Wojmistrz napisał/a:
... jak z D40.

Posłaniecprawdy napisał/a:
... z 40D ;)
To na prawdę żadna różnica dla ciebie?
Ostatnio zmieniony przez Wojmistrz Wto 15 Gru, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

No co Ty, Wojmistrz?
Ja tam się na fejsbukach nie znam, ale jak Posłaniecprawdy ma 34 fanów to chyba świetny jest? Ja na optyczne.pl nie mam ani jednego fana :cry:
A w książce gości na zenfolio.com ma już dwa wpisy:
- Wow świetne zdjecia :) PS. Widziałam Cię na PWR :p (2013)
- Wow słabe zdjęcia, nie widziałam Cie na PWr (2014)
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

A ja chyba 2... bo ktoś się chyba pomylił klikając, ale czy fb jest miernikiem czegokolwiek?
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Zależy ile masz lat.

W gimnazjum traktowaliby ciebie jak powietrze.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

dcs, +1 :D
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Wojmistrz napisał/a:
... bo ktoś się chyba pomylił klikając...
Mógł być też masochista ;) .
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Tacy też na fb siedzą? Myślałem, że tylko na optyczne.pl :P
 
 
kojut 
Entuzjasta



Pomógł: 37 razy
Posty: 700
Skąd: An Uaimh
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

Posłaniecprawdy, już wiadomo, że mamy do czynienia z użytkownikiem Zelber, nie tak dawno zbanowanym na optyczne.pl ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14