Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Testy dronów
Autor Wiadomość
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Wto 29 Gru, 2015   

Coraz bardziej popularne stają się drony z naprawdę dużymi możliwościami,
przydatne dla fotografów czy videografów.

Wielu podziękowałoby za test dronów takich firm jak JDI czy 3DRobotics,
to nie są tanie urządzenia, więc test pod kątem stabilności lotu, zasięgu
i czasu pracy na baterii w różnych warunkach z pewnością wielu zainteresuje.
Oczywiście możliwości fotograficzne i video, współpraca z innymi urządzeniami,
możliwości dołączonego oprogramowania są równie istotne.

W sieci jest sporo testów tanich urządzeń tego rodzaju,
niestety w większości to tylko zabawki.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Gru, 2015   

szlicnykotek, no ale chyba to nie ten dział :)
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Wto 29 Gru, 2015   

Wpisałem w szukajkę "koncert życzeń" a tam nie było widać działu,
potem po prostu kliknąłem na link i przewinąłem do dołu, bo zwykle
tam można pisać ;) . Teraz widzę błąd ale przenieść nie mogę,
może zrobić to jakiś WS Administrator ?
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Gru, 2015   

Dla mnie drony (wiem, off-top - prośba o ew. przeniesienie) to nie jest sprzęt fotooptyczny, ale urządzenie latające. Kamerę/aparat można podczepić też do samolotu czy śmigłowca.

Nie ma tu na portalu na razie zbyt wielu osób znających dobrze temat. Zobaczcie jak mało dostałem odpowiedzi na moje konkretne pytania (a testującemu taki sprzętu zadałbym ich dużo więcej):
http://www.optyczne.pl//?news=9188#komentarze
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Wto 29 Gru, 2015   

wiele z nich jest sprzedawanych z kamerami albo ma je wbudowane... więc są to urządzenia fotolatające ;)
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

Wydzieliłem do osobnego temat w Propozycjach.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

szlicnykotek, a znasz chociaż jednego poważnego drona, który by miał wbudowaną kamerę? Zabawkami szkoda się zajmować, a nawet taki DJI Inspire ma podwieszoną, wymienną kamerę, którą możesz sobie kupić i używać oddzielnie. Zamiast kupić całego drona, możesz kupić ręcznego gimbala X3 z kamerą FC350.
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

Znam.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

To podaj model.
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

Nie.
 
 
chester 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 135
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

Równie dobrze można testować tu samochody - którym wygodniej/ szybciej/ taniej dostanę się na sesję zdjęciową. Może nie przesadzajmy?
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

Nie zgadzam się, to już zupełnie inne rzeczy.
To jakim samochodem jeździsz nie ma bezpośredniego wpływu na to jakie robisz zdjęcia.
Oczywiście można łączyć wpływ na zdrowie psychiczne jazdy małym Fiatem
a np. Astonem Martinem z fotografowaniem, ale to by była przesada, bo to nie jest bezpośredni wpływ.
Natomiast dron ma bezpośredni wpływ, nawet bardziej niż np. statyw,
którego wpływu na fotografowanie nie można zanegować.
Ostatnio zmieniony przez szlicnykotek Czw 31 Gru, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

szlicnykotek napisał/a:
Nie.
Nie, bo faktycznie nie znasz żadnego, czy jesteś dzieckiem, które się przekomarza z innymi dla zabawy? Sorry, ale filmuję i fotografuję na zawodach dronów, do tego sam latam, składam i mam własne w domu, dlatego chciałbym, abyś odświeżył mi pamięć, o jakim modelu drona zapomniałem? Ja nie zaprzeczam istnienia, tylko nawet z zainteresowania zapytałem wujka Google i pokazał kilka tanich zabawek, ale nic co by się nadawało do pracy.
Przy samodzielnie składanych dronach, na przykład tych wyścigowych, kamera i nadajnik to moduły kupowane oddzielnie, z resztą w przewadze to Sony. Jak najbardziej popierał bym taki dział, kiedy nazywał by się i "Kamery do dronów", a nie "Testy dronów".
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

tak, a ja w wolnym czasie nikluję żarowe żarówki i sprzedaje je jako bibeloty na jednym z portali,
jak się tak na tym znasz to powinieneś wiedzieć, bo jest to jedna z kilku według mnie marek
na które warto zwracać uwagę, nie napisałem, bo jak ktoś nawet nie przeszukał stron choćby
jednego dużego sklepu udając zainteresowanie tematem to nie mamy o czym rozmawiać.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

I nadal tylko ogólniki i ogólniki. Doczekamy się konkretów, nim temat będzie miał 20 stron?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14