Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Nie 01 Sty, 2017
FOTOGRAFIA PORTRETOWA 2016
Autor Wiadomość
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Sty, 2016   FOTOGRAFIA PORTRETOWA 2016

Zapraszam!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






blaine 
Rozmowny
Blank Faces Team



Pomógł: 4 razy
Posty: 424
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

No to będę pierwszy.

1.


2.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Na 1 podoba mi się kadr* i ustawienie modela, piękne oczy, natomiast obróbka ogólnie mi się nie podoba (przejaśnione i kolorystyka zmieniona). Nr 2 bez wzruszeń (jakby "techniczny" strzał w celu sprawdzenia nastaw).

*choć wobec klasyki grzeszy, ale ja to kupuję w tym wypadku.
 
 
blaine 
Rozmowny
Blank Faces Team



Pomógł: 4 razy
Posty: 424
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

maziek, dzięki za uwagi. Obróbka na 1 celowo bardziej w strone "high-key", ale rozumiem że nie każdemu może przypaść do gustu.
To zwykłe niepozowane pstryki złapane akurat w dobrej chwili, więc nie miałem wielkiego wpływu na pozę i miny ;)
Ale rady i uwagi jak zawsze biorę sobie do serca i obiecuję poprawę :cool:
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Moje odczucie jest takie (ogólnie), że hi-ki jest diablo trudno zrobić w kolorze. Trzeba strasznie uważać na kolor, generalnie desaturować, żeby nie wyszło niby hi-ki, ale bardziej bijące w oczy przesaturowaniem.
 
 
blaine 
Rozmowny
Blank Faces Team



Pomógł: 4 razy
Posty: 424
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

maziek, tak właśnie próbowałem, nie wydaje mi się żeby moja wersja była przesaturowana, ale może to tylko moje wrażenie :D
 
 
chester 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 135
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

Szukałem czegoś w archiwach i trafiłem na takie coś. Dzielę się tym ze względu na ciekawe "behind story". Otóż kilka lat temu zatrzymałem się rowerem na Grochowskiej w drodze na Wawer, zrobiłem jakieś zdjęcie czegoś (tego nie pamiętam) i nagle zjawił się ten chłopiec.
- Zrobi mi Pan zdjęcie?
- Czemu nie? [pstryk] Ale... jak Ci je przekażę?
- Nie wiem... [speszył się]
- No nic, może kiedyś się spotkamy i będę miał okazję Ci dać to zdjęcie.
I to cała historia. Nie wiem, kto to jest, kim dzisiaj jest, ale pozostała pamiątka półminutowego spotkania. A może dzisiaj bawi się pierwszym aparatem...? :)
No i jest coś fajnego w tych oczach, ta odwaga, z którą podszedł i poprosił o fotkę, zarazem kompletna naturalność wyrazu, zero spinki.
[3]
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016   

Uliczny zawadiaka. Fajne :smile:
 
 
tsergairl 
Uczestnik


Posty: 79
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016   

Cześć Wszystkim w Nowym Roku :-)

Czas by było coś nowego zarzucic :-)

Swoją drogą , to szkoda , ze nie ma działu "Fotografia Studyjna" rozwiałoby to czasami moje rozmyślenia czy niektóre foty dodwać do "Ludzi" czy do "Czarno białej" ;)

wracajac do zdjecia , no co myślicie jak to wyszło ?

z ostatniej sesji kuchenno - studyjnej:
4)

IMG_6329-Edit-Edit.jpg
Plik ściągnięto 14705 raz(y) 385,76 KB

 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016   

Oliwki nie żałowaliście widzę :)
 
 
tsergairl 
Uczestnik


Posty: 79
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016   

Co racja to racja, ewidentnie mój błąd, że nie ja smarowalem tylko modelka sama siebie ;)
Gdybym ja posmarował moze by i lepiej wyszlo , tylko nie wiem czy by sie to nie skonczylo rozwodem ;)
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016   

Wspomóż się edytorem grafiki.
 
 
tsergairl 
Uczestnik


Posty: 79
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016   

hmmmmm, to cos to juz praktycznie sam wytwór edytora grafiki :-)
praiwe jak ten filmik na Youtubie , gdzie koles z kawalka pizzy zrobil dorodna dziewuche :-)

ale sugerujesz , aby jeszcze te najjasniejsze miejsca zniwelowac?

kurcze, ona specjalnie byla wysmarowana tymolejkiem bo chcialem mec cus takiego

tzn, nie jestes pierwszy, ktory zwraca na to uwage, sie tylko zasnawiam dlaczego to sie tak nie podoba , hmmmmm (mowa o niezadowoleniu forumowym :) )
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016   

Mi się oliwka podoba, ale musi być równomiernie rozsmarowana, żeby nie było efektu że w jednych miejscach jest, w drugim nie ma.

Co do rozwodu – nie wolno żony wpuszczać na sesje! :)
 
 
tsergairl 
Uczestnik


Posty: 79
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016   

no wlasnie doopy dalem , ze nie powiedzialem gdzie modelka ma poprawic , no cóż

tu to wiesz, nie tylko rozwodem grozilo ale i jeszcze czyms gorszym bo modelka nieletnia :-)
poza tym ciezko tak sie pozbyc zony z sesji jak sesja w domowym studio :-)
hahahahahahhaha (moze bilet do kina nastepnym razem ;) )

to moze jeszcze jedno z tej sesji tym razem na ciemno :-)

5)

IMG_6408-Edit-Edit.jpg
Plik ściągnięto 14668 raz(y) 291,12 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 20