Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Nie 01 Sty, 2017
FOTOGRAFIA LUDZI 2016
Autor Wiadomość
Robert73 
Nowy


Posty: 19
Skąd: B-stok
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   12

12 Panowie w pracy

P5270044.jpg
12
Plik ściągnięto 8024 raz(y) 496,71 KB

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

stalowypępek napisał/a:
Przecież nikogo nie obraziłem, ani nie użyłem wulgaryzmów.

No właśnie sęk w tym, że z tym obrażaniem to delikatna sprawa i ludzie mają różne progi akceptacji. Dlatego lepiej nie używać sformułowań typu: bzdury piszesz, śmieszny jesteś, itd. Potraktuj to jako obowiązującą wykładnię regulaminu i zapraszamy do pozostania na forum. :)
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

komor napisał/a:
Dlatego lepiej nie używać sformułowań typu: bzdury piszesz

Pisałem niejednokrotnie o tym. Do niektórych to nie trafia po prostu.
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

13.

DSCF4871a.jpg
Plik ściągnięto 7706 raz(y) 487,21 KB

 
 
FotoVideo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2016   

14.

DSC01337.jpg
Plik ściągnięto 7548 raz(y) 168,03 KB

 
 
Rippingtons 
Uczestnik
PePe


Posty: 67
Skąd: Netu
Wysłany: Sob 06 Sie, 2016   Różne miejsca i czas

Różne.

Street dance_optyczne.jpg
15. Street dance.
Plik ściągnięto 7483 raz(y) 346,97 KB

Indianiec_P012648BW_optyczne.jpg
16. Indianie w Warszawie.
Plik ściągnięto 7483 raz(y) 571,2 KB

IMG_9561_optyczne.jpg
17.
Plik ściągnięto 7483 raz(y) 626,37 KB

Saska Kepa_5567_optyczne.jpg
18. Familia
Plik ściągnięto 7483 raz(y) 802,79 KB

 
 
tiuro 
Nowy
newbie


Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Lis, 2016   

nju jork

[ Dodano: Sro 16 Lis, 2016 23:54 ]
China Town

----

fotki lokalnie wyglądają znacznie lepiej niż po przesłaniu ich na forum :/ /?/

IMG_20161024_162307.jpg
25.
Plik ściągnięto 7023 raz(y) 860,84 KB

IMG_20161024_162020.jpg
26.
Plik ściągnięto 7023 raz(y) 602,11 KB

IMG_20161024_161827.jpg
27.
Plik ściągnięto 7023 raz(y) 595,02 KB

IMG_20161024_161635.jpg
28.
Plik ściągnięto 7023 raz(y) 681,38 KB

IMG_20161024_161713.jpg
19.
Plik ściągnięto 7034 raz(y) 610,88 KB

IMG_20161024_161517.jpg
20.
Plik ściągnięto 7034 raz(y) 623,78 KB

IMG_20161026_210042.jpg
21.
Plik ściągnięto 7034 raz(y) 648,73 KB

IMG_20161026_210520.jpg
22.
Plik ściągnięto 7034 raz(y) 614,96 KB

IMG_20161025_133231.jpg
23.
Plik ściągnięto 7045 raz(y) 643,96 KB

 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Lis, 2016   

tiuro, jesteś przekonany o tym, że te zdjęcia powinny wylądować w foto ludzi, a nie np. w reportażu?
 
 
tiuro 
Nowy
newbie


Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 19 Lis, 2016   

komor napisał/a:
tiuro, jesteś przekonany o tym, że te zdjęcia powinny wylądować w foto ludzi, a nie np. w reportażu?


Pewnie masz rację, przepraszam za złe forum. Te akurat są robione z komórki, myślałem jeszcze o ludzie-ulica.
Jednak reportaż chyba najlepszy. Przy następnych zdjęciach 2x się zastanowię.
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Nie 20 Lis, 2016   

tiuro napisał/a:
nju jork

China Town


Jak original, no moze poza Jezusem ;)
 
 
ukrytysmok 
Uczestnik


Posty: 69
Wysłany: Sro 07 Gru, 2016   

Cześć wszystkim ;) Mam problem ze swoją jedną sesją.. tak jak z większości rzeczy, które robie jestem zadowolony (zaznacze, że zajmuje się foto stosunkowo od niedawna), tak sesja, na którą się bardzo szykowałem i uważałem, że na pewno będzie fajna nie zagrała, pierwszy raz postawiłem na samo światło naturalne, olałem błyski, żeby sprawdzić co i jak, chciałem ostrych naturalnych cieni, ale na którymś etapie coś poszło nie tak i nie jestem zadowolony, nie wiem czy spieprzyłem postprodukcje, czy już samo zdjęcie, w swojej głowie oczekiwalem czego innego. Chciałbym prosić Was żebyście spojrzeli bardziej fachowym okiem i udzielili mi wskazówek co poszło nie tak i czy da się to naprawić jeszcze na tych zdjęciach.

Magda2.jpg
29.
Plik ściągnięto 6530 raz(y) 607,84 KB

Magda3.jpg
30.
Plik ściągnięto 6530 raz(y) 710,73 KB

Magda4b.jpg
31.
Plik ściągnięto 6530 raz(y) 855,67 KB

Magda5.jpg
32.
Plik ściągnięto 6530 raz(y) 674,34 KB

Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Czw 08 Gru, 2016, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 07 Gru, 2016   

Niefachowym okiem.

A cóż Ci się tak nie podoba w tej sesji? Dziewczyna super i dobrze pozuje. Postawiłeś na światło zastane i bardzo dobrze. Natomiast ja bardzo mocno zmieniłbym kadrowanie - oprócz trzeciego zdjęcia (Magda4b - nie ponumerowałeś zdjęć). Trzecie zdjęcie (Magda4b) przedstawia Magdę i podoba mi się najbardziej. Na pozostałych można mieć wątpliwość, czy przedstawiają Magdę, czy może lampę, albo stare drzwi, albo zardzewiałe zawiasy. Gdybyś na przykład na ostatnim (Magda5) zostawił w tle tylko i wyłącznie zardzewiałą blachę i wypełnił zdjęcie Magdą - dla mnie byłoby super. Tak samo dużo wywaliłbym z drugiego, a jeszcze więcej z pierwszego zdjęcia. Na drugim poprawiłbym też perspektywę stawiając ścianę do pionu, bo tak jak teraz ta perspektywa jest niezdecydowana. Pierwsze jest już zrobione tak mocno z dołu, że można uznać, że autor tak chciał.

To mówiłem ja, odbiorca sztuki.
 
 
ukrytysmok 
Uczestnik


Posty: 69
Wysłany: Czw 08 Gru, 2016   

Dzięki za konkretną odpowiedź. Może nie pasuje mi ta praca ze względu na to, że w innych błyskam i do tego jestem przyzwyczajony:) Zdjęcia nie miałybyć konkretnie portretami Magdy, a jedynie miały ukazać w ciekawy sposób stylizacje, które Magda ma na sobie, chciałem do tematu podejść nie szablonowo i poszukać czegoś dziwniejszego i mniej banalnego niż zwykłe portrety. Magda 4b jest też moim ulubionym i był zaplanowany od początku, ze względu na niego wybrałem to miejsce (chociaż w nim też nie do końca mi gra wszystko). Co do foto Magdy5, masz rację, wstępnie zostawiłem taki kadr bo podobały mi się białe ściany kontrastujące z ciemną bramą, ale bez wygląda lepiej. Co do drugiego perspektywa jest też nie przypadkowa, a wyszła podczas improwizowania, bardzo podobał mi się odbłysk na drzwiach, który tworzyło świecące słońce, a mogłem go ująć tylko pod tym kątem. Myślałem, że może zwaliłem postprodukcje:) w każdym razie dziękuje za tak mocne rozpisanie się
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pią 16 Gru, 2016   

ukrytysmok, największym grzechem tej sesji jest plastikowość. Modelka wygląda jak manekin. Wygładzałeś skórę?
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 17 Gru, 2016   

Twarz modelki wygląda bardzo dobrze - bez wnikania czy jest to zasługa zdrowia i urody, makijażu, fotoszopa, czy wszystkiego na raz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 2,22 sekund. Zapytań do SQL: 39