Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Nowości Canona
Autor Wiadomość
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   Nowości Canona

W sieci co raz głośniej o nowościach Canona. Oprócz następcy 350tki, sporo mówi się
o modelu klasy 1Ds z 22 MPix matrycą FF, a także o kilku nowych L-kach. Co o tym sądzicie?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Kosmo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   

Jesli cena L-ek bedzie utrzymywac sie na stalym poziomie, nieosiagalnym dla szarych wyjadaczy chleba to nowosci w obiektywach mnie w ogole nie interesuja (nie wspominajac o jakims nowym bracie 1Ds...; ale nie mam co sie czepiac, i L-ki i w/w aparat to sprzet dla zawodowcow).
Natomiast bardzo interesuja mnie przykladowe foty i testy 370D. Czekam z niecierpliwoscia (zarowno na testy jak i na cene...).
Dzisiaj przeszla mi kolo nosa niezwykla szansa kupienia kitowego Canona 350D za 2050 zl w Media Markcie. O 18 zobaczylem gazetke, gdzie napisali, ze "19.VIII Polska kupuje bez VATu", no to lece do sprzedawcy i pytam sie czy jest jeszcze, a on na mnie spojrzal jakbym przylecial z K-Pax :/ Skad mialem wiedziec ile osob bylo i ile mieli sprzetu na magazynie? :)
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   

Kosmo napisał/a:
Skad mialem wiedziec ile osob bylo i ile mieli sprzetu na magazynie? :)


pewnie zanim sklep otworzyli to juz byly wszystkie sprzedane :-) byla 1 sztuka ktoa zarezerwowal sobie kierownik stoiska foto ;-)
 
 
Tadzio
Nowy


Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

http://hem.bredband.net/content/canon/370d_xti/
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Jeżeli info o 70-200/4 L IS USM jest prawdziwe to już wiem co muszę kupić :) O ile cena nie będzie większa niż 3500-4000.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

MM napisał/a:
Jeżeli info o 70-200/4 L IS USM jest prawdziwe to już wiem co muszę kupić :) O ile cena nie będzie większa niż 3500-4000.


patrzac na cene 70-200 bez IS mysle ze sa realne szanse. no chyba ze canon uzna iz stabilizacja w L-ce jest warta 2tys zl :-)
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Kogoś porąbało z tymi cenami 70-200/4 L IS USM. Miejmy nadzieję, że w sklepach netowych będzie dużo taniej niż zapowiedzi, które wiadomo gdzie wyczytałem. Bo jeżeli to ma się sprawdzić to wolę się zadłużyć i kupić wersję 2.8 z IS. Nawet lekko przechodzoną :wink:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

To fakt, ceny są z kosmosu i przy nich te nowości wyglądają bardzo biednie.

A swoją drogą, fajnie inne firmy zarzuciły nas nowościami, tak aby news o 400D zszedł na drugi plan. Mamy przecież 10 Olympusów, 5 Nikonów, 2 Pentaxy, Fuji i Ricoha. Zaczynam podejrzewać, że Canon dowiedział się o tym zawczasu i wczorajszy wyciek informacji o
400D był celowy, tak aby o Canonie gadało się dzień dłużej :)
 
 
Tadzio
Nowy


Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

http://www.robgalbraith.c...cid=7-7897-8492

Jedno zdanie mnie tu zaniepokoilo:
Cytat:
Chuck Westfall, Canon USA's Director of Media and Customer Relationship, says that dynamic range and noise levels with the Rebel XTi/400D are nearly identical to the camera it replaces, despite the smaller pixel size of the new model (5.7µm square vs 6.4µm square for the Rebel XT/350D).

"nearly identical" rozumiem jako: prawie tak dobre czyli troche gorsze. Przyjdzie zatem zaplacic wiekszymi szumami za te 10 MP.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Może nie będzie tak źle. Mnie bardziej nurtuje jak wejście 400D wpłynie na ceny 30D. Jeśli one spadną, to nie ma czym się przejmować. Zamiast 400D kupi się 30D i o szumach będzie można zapomnieć...
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

ja natomiast zastanawiam sie nad jakoscia wykonania. bo 350d pozostawial wiele to zyczenia. i jezeli tym razem canon tez zaszczyci nas niskiej jakosci trzeszczacym i zle dopasowanym plastikiem to moze sie to zle skonczyc.
zwlaszcza ze nikon zaczyna przechodzic sam siebie w tym wzgledzie (chodzi o jakosc wykonanai D80)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Może Canon pogodził się z tym, że 400D to ma być konkurencja D50, a 30D konkurecją D80.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

To czekam na lepszego konkurenta dla D80. Już zbieram kasę. Mam przeczucie, że za rok Canon wypuści przebojowy aparat który po prostu będę musiał i tak kupić. :lol:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

No chyba będzie musiał zaproponować coś naprawdę fajnego jako następcę 30D lub może coś w stylu 6D czyli uproszczone 5D :) Albo wrpowadzenie 3D i znaczne obniżenie cen 5D. Ruchów jest sporo :)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 25 Sie, 2006   

A może Canon jeszcze nie wystrzelał wszystkich pocisków i na Photokinę szykuje coś dużego. Z dzisiejszego komunikatu:

To support its success, Canon designs, develops and manufactures its own lenses, image sensors, image processors and color rendering software. With consistently high annual investments in research and development, Canon continues to stay ahead of the market with its innovative imaging technologies, such as UA (Ultra High Refractive Index Aspherical) Lens Technology, the DIGIC II (Digital Imaging Integrated Circuit) and DIGIC III image processors, as well as Canon CMOS image sensors for the company's EOS Digital SLR cameras.

A jak DIGIC III to może jakaś nowość w segmencie 1D?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14