Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Arek
Sob 09 Lip, 2016
Wzajemne żale :)
Autor Wiadomość
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

T.B. napisał/a:
wszystkie "straty" (Ty to tak nazywasz) były tylko i wyłącznie z korzyścią dla forum.

I teraz, aby wypowiedź była pełna i uzasadniona, poprosimy Pana o wymienienie tych korzyści. Czy jedną z nich nie jest czasem gwałtowny spadek użytkowników negatywnie nastawionych do "twórczości" niejakiego T.B. i "mądrości", którymi się dzielił na tym forum? Pewnie, każdy, który zaczyna jest przekonany o swojej wspaniałości i chce się dzielić swoim niezaprzeczalnym talentem, ale problem polega na tym, że część z tych nowych szybko zostaje sprowadzona na ziemię i rozumie, gdzie popełnili błąd, a część nie.
Moim zdaniem wrzutki T.B. o tchórzofretkach, osłach i ta dzisiejsza jasno pokazują do której grupy może zostać zaklasyfikowany.
komor napisał/a:
Poza tym, fides, co Ty o tym możesz wiedzieć. Przecież zarejestrowałeś się tutaj dopiero 17 kwietnia 2016.

Wiem kim był fides, więc oczywisty żart, ale... Właśnie w tle jest takie wielkie "ale": zarejestrowałem się niedawno, ale (o, właśnie tu jest) czytam forum już kilka lat (nie wiem dokładnie - może 5,6?) jako niezarejestrowany i więcej widziałem, niż ten słynny T.B., który chce teraz wszystkich ustawiać po kątach.
Arek napisał/a:
Następny wartościowy post Twojego autorstwa na tym forum.

W tym miejscu wypominać niewartościowość postów? Trochę to słabe. Wołałbym, żebyś odniósł się do pierwszej części wypowiedzi T.B. Tej o tym, że forum tylko zyskało, gdy niektórzy odeszli. Jest tak naprawdę? Są wartościowe porady? Takie, jak były kiedyś? Zwiększyła się ilość naprawdę fajnych zdjęć? Niezaprzeczalnie jest mniejsza ilość ostrych dyskusji (na pograniczu wojny totalnej), ale czy to jest rzeczywiście większa wartość? Hmmm
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

komor napisał/a:
To chyba jak ktoś mu już tak na odcisk naciśnie, że T.B. nie wytrzyma i da się wpuścić w nieregulaminowe zachowanie.


:shock: wszyscy tylko prowokują, to nie ludzie to wilki a ofiara jest jedna :twisted:
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

komor, Ty chyba sobie w kulki lecisz. Już nie wiem jak nazwać tak idiotyczną argumetację. Czym niby mozer sprowokował tb, że zasłużył na taką chamską odzywkę zupełnie od czapy na poprzedniej stronie? Nie widzisz tego, czy nie chcesz widzieć?
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

stalowypępek napisał/a:
Czym niby mozer sprowokował tb, że zasłużył na taką chamską odzywkę zupełnie od czapy na poprzedniej stronie?


mozer to twardogłowy, najlepiej wyciąć to taki rak z postami powyżej 8K pewnie nie jedno widział :zalamany:
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

fotoparanoja napisał/a:
mozer to twardogłowy, najlepiej wyciąć to taki rak z postami powyżej 8K pewnie nie jedno widział

słyszałem, że ma w szafie archiwum z tajnymi aktami i dlatego w dziale "akt" taka susza.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

stalowypępek napisał/a:
Czym niby mozer sprowokował tb, że zasłużył na taką chamską odzywkę zupełnie od czapy na poprzedniej stronie?

Ja nie piję do Mozera, ani żadnej konkretnej wypowiedzi, tylko ogólnie do przyczyn problemów. Nie wiem czemu jak już dochodzi do rzezi niewiniątek, to nagle lament jest. Dopytujecie się wtedy o jakieś konkretne posty, a czemu ten usunięty, a co użytkownik XXX zawinił, a co tam złego było itd. Tymczasem jak wcześniej się źle dzieje, że przepychanki niekulturalne i argumenty poniżej pasa, to jakoś lamentu nie ma. Wesoły rechot tylko. Dopiero jak nauczyciel przychodzi i wszystkim dzieciom po równo linijką wali, to jest płacz, że to niesprawiedliwe, bo Jasio przecież nie brał udziału w bójce, a też linijką po łapce dostał. :roll:

Zbyt często ktoś widzi chamstwo tylko w odzywkach drugiej strony, a u siebie nie. Nie będę ukrywał, że Arka też już dziś strofowałem, żeby język wypowiedzi stonował.

To nie sąd i prokuratura albo inne C.S.I., żeby tu szczegółowe dochodzenia robić, czy się czasem któremuś z winnych krzywda nie stała ze strony aparatu sprawiedliwości. Jakoś większość osób nie daje się w te burdy wciągać i dzięki temu nie muszą się martwić, czy przypadkiem zły moderator rykoszetem ich nie trafi.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

komor, powtórzę, bo nie trafia - co innego jakby było po równo, tak samo, sprawiedliwie dla każdego. Ale jeden dostał cegłę za wtręt polityczny, a drugi nic, mimo że zachował się wybitnie po chamsku do drugiego użytkownika.

Nie wiem jaki tam masz prywatnie układ z tb i mało mnie to interesuje, ale chociaż na forum byście zachowali pozory. Ten tekst o tym, że został sprowokowany litościwie już tym razem pominę.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

komor napisał/a:
Dopiero jak nauczyciel przychodzi i wszystkim dzieciom po równo linijką wali, to jest płacz, że to niesprawiedliwe, bo Jasio przecież nie brał udziału w bójce, a też linijką po łapce dostał. :roll:


wiekszość gdzieś ma te cegły, straszenie i ten cały ojcowski ton, chodzi o merytoryczne podejście i czasem trochę humoru, swoją drogą się nie dziwie, że takich postów jest mało

chester napisał/a:
To był świetny spontan. Uśmiałem się do łez.


jak strzelacie na ślepo.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Nie znam pana T.B. i nic mnie z nim nie łączy. Najprawdopodobniej nigdy się nie widzieliśmy na oczy. Nie akceptuję jego opinii o używaniu małej głębi ostrości. Nie podobają mi się jego zdjęcia. Coś jeszcze chcesz wiedzieć o naszym układzie?

Tak szczerze to nie widzę nic wybitnie chamskiego w tej wypowiedzi T.B., o której piszesz, ale doskonale rozumiem, że ktoś inny może mieć inne zdanie. I tu właśnie jest klucz problemu – jak już parokrotnie pisałem, różni ludzie mają różne progi akceptacji i inne czułe punkty. Dlatego lepiej jest unikać takich konfrontacji. I lepiej się martwić i zająć swoimi wypowiedziami, a nie sprawdzać czy inni zostali tak samo (nie)sprawiedliwe potraktowani. Radzę brać przykład z Mozera, który nie odpowiedział na te słowa w sposób nieregulaminowy, nie obraził się, nie doniósł moderacji. Można się spierać, a nawet kłócić, ale zachować jakiś poziom kultury.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

fotoparanoja, skoro większość ma gdzieś te cegły to o czym jest ten wątek? Rozumiem, że nie ma problemu i sprawa zamknięta. Idziemy dalej.
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Widac ze wakacje sie zblizaja i jak co roku nic sie juz w szkole nie robi, wiec i czasu jest wiecej. Panowie moze lepiej wyjsc pobiegac, obejrzec mecz (Euro i Copa Amerrica w pelni). Ostatecznie jaies zdjecia porobic, a nie bic piane na kikanascie stron o tym kto mial racje i bardziej "mojsza".

A w szkole moze w czerwcu lekcje kindersztuby trzeba zorganizowac. Aby bylo nowoczesnie to "Kindersztuba w mediach spolecznosciowych", bo chowanie sie za klawiature i monitor, powoduje zwiekszenie chamstwa i nienawisci w wypowiedziach.
Po przeczytaniu kazdego postu proponuje chwile odetchnac i pomyslec, zniam przeleje sie swoaj frustracje i nerwy na ekran. A jak nie pomaga to melisa i rumianek :mrgreen:
 
 
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Brak argumentów zmusił Arka do takiej trajektorii palców po klawiaturze. Szkoda, że nadal nie wyciąga wniosków. A może dawno już je wyciągnął, ale mu wstyd to napisać? Tarcza nad T.B. była, jest i będzie. Niewygodnych zawsze można szybko wyeliminować.

Ciekawa jest też postawa T.B. Zdaje się, że sporo osób już zwróciło mu uwagę co jest nie tak w całokształcie jego postawy. On sam zapewne widzi w tym tylko i wyłącznie nagonkę na swoją skromną osobę.

Niesamowite jest też jak szybko pojawiły się tu stwierdzenia: oni, układ, spisek. Intrygujące zachowania społeczne.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

piniata napisał/a:
Brak argumentów zmusił Arka do takiej trajektorii palców po klawiaturze. Szkoda, że nadal nie wyciąga wniosków.


Ależ ja wyciągnąłem wnioski. Cegłóweczki u części wypowiadających się w tym wątku ludzi (w tym u T.B.) są tego przykładem.

Zresztą szkoda czasu na dalszą dyskusję bo kręcimy się w kółko.
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Usjwo napisał/a:
wyjsc pobiegac

Nie lubię
Usjwo napisał/a:
obejrzec mecz

Nie lubię
Usjwo napisał/a:
Ostatecznie jaies zdjecia porobic

:shock: Tylko nie to!
Usjwo napisał/a:
Widac ze wakacje sie zblizaja i jak co roku nic sie juz w szkole nie robi, wiec i czasu jest wiecej.

Kulą w płot :mrgreen:
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Dziękuje za interesowanie moją osobą, ale mnie naprawdę mało obchodzi co teb ma do powiedzenia na mój temat.
Nie wiem tylko jaką krzywdę mu wyrządziłem, że aż tak nie może się do tej pory pozbierać (ponad rok według tego co twierdzi). Może trza zorganizować jakąś zbiórkę wsparcia?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 16