Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Arek
Sob 09 Lip, 2016
Wzajemne żale :)
Autor Wiadomość
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

mozer, domyślam się, że to Cię nie rusza, ale tu chodzi o sposób działania moderatorów.

FotoTadeusz napisał coś o 'dobrej zmianie' i został zbanowany, a TB nie poniósł żadnych konsekwencji. To jest niedorzeczne. Komor, naprawdę bardziej razi Cię termin 'dobra zmiana' niż powiedzenie komuś, że fajnie, że go nie było? Szczerze.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Cytat:
Delikatnie mówiąc - Twoja roczna nieobecność też jakoś dla nikogo nie była bolesna.


Napisał dokładnie coś takiego. Takie coś nie łamie regulaminu. MZ trudno to nawet nazwać chamstwem i buractwem, jak to zrobili niektórzy. To jest opinia, do której T.B. ma prawo. Mogę się z nią nie zgadzać, ale nie będę za to dawał ostrzeżeń. Polityka zaś łamie regulamin forum i najmniejsze wtręty polityczne będą karane ostrzeżeniami. A FotoTadeusz nie dostał bana za politykę. Za politykę dostał JEDNO ostrzeżenie. Dwa pozostałe zaliczył za inne rzeczy, jeśli chcemy już ściśle podchodzić do tematu.
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Arek, tak mogło być, jak to przedstawiasz, ale pod jednym warunkiem: zamiast "dla nikogo" napisałby "dla mnie". On się stawia w pozycji wyroczni i sugeruje, że wypowiada się w imieniu wszystkich użytkowników, a Ty udajesz, że nic się nie dzieje.
Prosiłem tez o wypunktowanie jakież to korzyści odniosło forum ze zniknięcia tych, według T.B. niepotrzebnych użytkowników i nic. Nie ma korzyści, czy mam ignora?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

monkowy_dziadek napisał/a:
Prosiłem tez o wypunktowanie jakież to korzyści odniosło forum ze zniknięcia tych, według T.B. niepotrzebnych użytkowników i nic. Nie ma korzyści, czy mam ignora?


A to ja mam Ci wypunktowywać? Po pierwsze, wcale nie muszę. Po drugie, komor podał przykład kozidrona, którego zniknięcie MZ wpłynęło dobrze na forum i dokładnie napisał Ci dlaczego. Komor i tak za długo się z nim użerał.Ode mnie dostałby bana wcześniej. Co więcej, jasno podałem przykład piniaty jako kolejnego użytkownika, który nie napisał na tym forum nic pożytecznego, a wszystkie jego posty to albo
szum albo angażowanie się w awantury.

Jakby tego było mało, dokładnie w tym samym wątku pisałem o ninja_bunny, której dałem bana. Napisałem wyraźnie za co i podtrzymuje swoją decyzję.
Ostatnio zmieniony przez Arek Wto 14 Cze, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Monkowy dziadek prawdę pisze. T.B. ma taką butną postawę i to jest chamstwo co napisał i kropka. Nie ma tu miejsca na gadanie o jakichś progach tolerancji, ale tak jak mówiłem bronicie go, bo najwyraźniej jest wam razem pod drodze, a Tadek był niewygodny i znaleźliście pretekst żeby się go pozbyć, proste.

Przepraszam, ale wypraszam sobie Arku :P
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

piniata, a wypraszaj sobie do woli. Dla mnie jesteś wręcz klasycznym przykładem użytkownika, który na forum nie wniósł kompletnie nic wartościowego. Każdy może obejrzeć Twoje posty i sprawdzić. Choć to naprawdę strata czasu, bo nie ma w nich kompletnie nic wartego uwagi.
 
 
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Arek, jak najbardziej możesz tak to oceniać, tak jak i ja mogę oceniać, że T.B. to delikatnie mówiąc użytkownik o patologicznym systemie wartości i estetyki fotograficznej. Mogę też ocenić, że żadne ze zdjęć, które tutaj zamieścił nie wnosi absolutni żadnej wartości na forum fotograficznym. Zresztą mogę tak wymieniać i wymieniać, ale własnie dałeś jednoznaczny sygnał, że: Arek + T.B. = WNM, więc nie widzę sensu dalszej rozmowy :)
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

No, to teraz przestaje mnie dziwić obrona TB skoro moderacja wypowiada się w taki sam sposób.

Nota bene TB, którego tak bronicie, to rzeczywiście przyniósł forum ogromne korzyści.
Nie wiem tylko co niesie więcej wartości - czy opowiadanie kompletnych bzdur technicznych, czy wizja fotografii wieku przedszkolnego.
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Arek, nie mam czasu, aby zakładać swoje forum, promować je itd., ale: wolałbym mieć u siebie jednego kozidrona niż dziesięciu takich, którzy trzymają ogon pod sobą i się nie wychylają. Rozumiem, że masz inny charakter, więc nie będę rozwijał tematu, bo po co?
Piniata jest teraz, więc nie kwalifikuje się do rozmowy o tym, co było.
Cytat:
A to ja mam Ci wypunktowywać? Po pierwsze, wcale nie muszę.

No, jednak jeden punkt mamy :mrgreen:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

stalowypępek napisał/a:
FotoTadeusz napisał coś o 'dobrej zmianie' i został zbanowany

To jest nieprawda.

stalowypępek napisał/a:
Komor, naprawdę bardziej razi Cię termin 'dobra zmiana' niż powiedzenie komuś, że fajnie, że go nie było? Szczerze.

Nie za to FotoTadek dostał ostrzeżenie. Trzy ostrzeżenia – brak możliwości pisania. To tak jak z faulowaniem kolejnego zawodnika po dostaniu jednej żółtej kartki. Jak ktoś chce, to może, ale wtedy musi się liczyć z opuszczeniem boiska.

monkowy_dziadek napisał/a:
wolałbym mieć u siebie jednego kozidrona niż dziesięciu takich, którzy trzymają ogon pod sobą i się nie wychylają

Wiesz ile kwasu zrobił Kozidron swoimi postami? Ile wiadomości z prośbami i groźbami o jego usunięcie dostałem? Parę osób odeszło z jego przyczyny. Najgorsze jest to, że lubiłem (lubię) gościa, choć nigdy się w realu nie spotkaliśmy. Ale co zrobić, jak niereformowalny.

piniata napisał/a:
tak jak i ja mogę oceniać, że T.B. to delikatnie mówiąc użytkownik o patologicznym systemie wartości i estetyki fotograficznej. Mogę też ocenić, że żadne ze zdjęć, które tutaj zamieścił nie wnosi absolutni żadnej wartości na forum fotograficznym

I co, jako moderator mam go wyrzucić z forum, bo mi się jego zdjęcia nie podobają? (Bo nie podobają mi się.) piniata, a gdzie są Twoje zdjęcia? Bo wiesz, muszę na ich podstawie zadecydować, czy warto Cię trzymać na forum. Na razie dwa panningi widziałem. Fajne.
 
 
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

komor, nie odkręcaj kota ogonem, nie mówię, że za gnioty trzeba go usunąć, a nawet nie mówię, że trzeba go usunąć za cokolwiek. Ja na miejscu moderatora dałbym mu drugie ostrzeżenie za wczoraj i tyle w temacie. Moje zdjęcia fajne? Nie przesadzajmy, fajne zdjęcia to robi np. ten koleś http://www.fredericschlosser.de/ a nie piniata. Będę miał coś do pokazania na forum to wrzucę.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

komor, dałbyś spokój. Nikt nie wnosił o usuwanie kogokolwiek.
To Arek zaczął wartościowanie użytkowników według wkładu do forum. Ja (i pozostali jak mi się zdaje) odnosimy się wyłącznie do braku reakcji na konkretne zachowania.

Co do tego za co dostał kartkę Tadek to trudno zweryfikować wasze słowa, bo szybko kasujecie wszystko zaciemniając sytuację.
Oczywiście wyraziłem się nieprecyzyjnie - nie dostał _bana_ tylko _ostrzeżenie_ za wtręt polityczny. Tylko jak już wcześniej zostało napisane ten wtręt był w reakcji na wcześniejsze wydarzenia a nie odwrotnie, ot co. Oczywiście mogę się mylić, bo nie odświeżam forum co minutę, a moderacja nie pomaga :P
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Naprawdę, ale to naprawdę strasznie mnie dziwi, że tak się oburzacie o słowa T.B. Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz… Nie wiem, czy tak się różnimy postrzeganiem, czy to jakiś dziwny jestem, czy jednak jeszcze inna opcja.

stalowypępek napisał/a:
Co do tego za co dostał kartkę Tadek to trudno zweryfikować wasze słowa, bo szybko kasujecie wszystko zaciemniając sytuację.

Dlatego nie polecam pochopnego wysuwania oskarżeń i zbytniego przewracania oczami. Proponuję zmierzać ku końcowi z tym wątkiem.
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

stalowypępek napisał/a:
Co do tego za co dostał kartkę Tadek to trudno zweryfikować wasze słowa, bo szybko kasujecie wszystko zaciemniając sytuację.

To jeszcze o tym i zamykamy. Z tego, co pisał Arek, drugą cegłę dostał od komora, a Arek dołożył od siebie. Wygląda na to, że został podwójnie ukarany za to samo. Nie wygląda to tak, jakby przyjął mandat, a później jeszcze sąd dołożył od siebie?
 
 
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Bo był niewygodny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15