Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Dobry kompakt do 2500 zł (edycja 2016)
Autor Wiadomość
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Sob 15 Paź, 2016   

Paulina889, każdy z nich jest dobry.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Pon 17 Paź, 2016   Re: Kompakt do 2500zł

Paulina889 napisał/a:
Witam wszystkich i proszę o podpowiedź który z wymienionych aparatów będzie najlepszy...
Nie ma na to dobrej odpowiedzi ;)
Fuji najcięższy, ale ma wizjer.
G9X najlżejszy, ale najsłabszy obiektyw.
G7X średniociężki, chyba najlepszy obiektyw, ale najdroższy i wizjera brak.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Pon 17 Paź, 2016   

Paulina889 napisał/a:
proszę o podpowiedź który z wymienionych aparatów będzie najlepszy:
Canon G9X
Canon G7X
Fujifilm X30


Fuji X30

Paulina889 napisał/a:
a może jest jakiś inny który możecie polecić?


Panasonic Lumix DMC-LX100

Paulina889 napisał/a:
Nie zależy mi na skomplikowanych ustawieniach bo jestem amatorką jeśli chodzi o fotografie.
Aparatu będę używać najczęściej na wakacjach dlatego zależy mi na niewielkiej wadze


To weź Canona PowerShot G9 X :smile:
 
 
Cineek92 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Sro 19 Paź, 2016   

Witam serdecznie, a jak z celnością autofokusa w tych modelach:
Canon G9X
Canon G7X
Canon G5X
Fujifilm X30
Sony RX100 M3
Lumix LX-100?

Widziałem wiele filmów z G7X i szybkość i celność autofokusa nie jest jego zaletą, jak wygląda to w G9X lub G5X oraz u konkurencji ?
 
 
radeq33 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Nie 23 Paź, 2016   

Cześć, szukam bardzo dobrego aparatu kompaktowego(który zmieści się do kieszeni lub torebki) z ekranem obrotowym(do robienia selfi) z możliwością nagrywania bardzo dobrej jakości z bardzo dobrą bateria lub na baterie akumulatorowe cena max. 3000 zł. Aparat do celów prywatnych, zrobić zdjęcia na urodzinach lub jakiś filmik, na wakacje, wycieczki itp.) Co polecicie?
 
 
Chris62 
Entuzjasta


Pomógł: 8 razy
Posty: 665
Wysłany: Czw 03 Lis, 2016   

Panasonic LX100 by to spełniał aczkolwiek bywają modele zasysające kurz na matryce...
 
 
marcin0218 
Uczestnik


Posty: 54
Wysłany: Sob 19 Lis, 2016   

Dokładasz 150 zł i masz PAnasonic G7
 
 
thepaton 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pon 15 Maj, 2017   

Witam.
Szukam aparatu kieszonkowego. Zależy mi na jakości zdjęć i komunikacji (WIFI/Bluetooth). Nie używam zoomu i nie musi być 20Mp

Zastanawiam się nad:
Sony DSC-RX100 II
Canon PowerShot G9 X Mark II

Słyszałem, że Canon ma ciemny obiektyw i boję się, że zdjęcia przy słabym oświetleniu wyjdą kiepsko.
Ma ktoś doświadczenia z tymi produktami?
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 15 Maj, 2017   

Canon: 10.2–30.6 mm jasność f/2.0–4.9
Sony: 10.4–37.1 mm jasność f/1.8–4.9

Różnica w jasności pewna jest, tym bardziej, że Sony ma dłuższą ogniskową na końcu zakresu, ale ja bym z tego nie robił kluczowej decyzji. Zajrzyj do testu Sony (http://www.optyczne.pl/240.1-Test_aparatu-Sony_DSC-RX100_II-Wstęp.html), testu G9 X II jeszcze nie ma, ale zaglądając do testu pierwszej wersji (http://www.optyczne.pl/321.1-Test_aparatu-Canon_PowerShot_G9_X_-Wstęp.html) możesz porównać kwestie ergonomii, menu i innych aspektów, którymi różnią się produkty Sony i Canon. Może pewną podpowiedzią być, że Canon jest o 2 lata młodszym modelem, RX100 II ma już trzech następców.
 
 
thepaton 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Wto 16 Maj, 2017   

Dzięki. Dobre podejście.
Szkoda, że nie ma testu G9X Mark II, ale porównanie starszego modelu na chwilę obecną mi wystarczy. Dwójka ma jeszcze lepszy procesor, bluetooth i ładowanie z usb więc jak na kieszonkowy aparat to ma wszystko. Po podłączeniu telefonu podobno jeszcze geotagi są możliwe. Według opinii cena jest trochę zawyżona, ale tu może amazon de poradzi.
 
 
kalusia87 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

Witam :)

Szukam aparatu do 2 tys zł, raczej kompaktu bo nie będę go rozbudowywać, głównie zależy mi na dobrych zdjęciach w trybie auto, będzie służył do fotografii rodzinnej, turystycznej. Wyżej polecany był FujiFilm X30, niestety nie jest już dostępny. Biorę pod uwagę następujące modele:
Sony RX100 I
Canon D9X
Panasonic Lumix Lx7
A może dostanę w tym budżecie coś ciekawszego?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14