Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Lampa błyskowa do Sony a6000
Autor Wiadomość
elwizardos 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   Lampa błyskowa do Sony a6000

Witam serdecznie.

Powoli uzupełniam nowo nabyty aparat i padło na lampę. Po założeniu obiektywu SELP18105 ta wbudowana stała się bezużyteczna. Obiektyw jest tak duży, że robi cień.

Wstępnie byłem zdecydowany na Meike MK-320, ale natknąłem się na opis w jednym ze sklepów, że lampa nie jest kompatybilna z a6000:

https://notopstryk.pl/pl/p/Lampa-Meike-Speedlite-MK-320-sony/5324

Nie za bardzo znam się na terminologii, ale chodzi chyba o stopkę w aparacie, jakiś multiinterfejs i system ADI.

Szukam czegoś w stylu tego Meike i w podobnej cenie.

Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Damian L 
Początkujący


Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 10 Lis, 2017   

Odświeżę aby nie zakładać takiego samego tematu / zapytania.
Szukam lampy do A6000 i nie zależy mi na małym rozmiarze tylko aby dala radę oświetlić np grupę ludzi w pomieszczeniu. TTL obowiązkowo.


Ma ktoś jakiś pomysł ? A6000 ma chyba uniwersalna stópkę taka jak Canon i Nikon.
 
 
FotoVideo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lis, 2017   

Firma Quadralite produkuje lampy dla bezlusterkowców dla Sony a6000 idealna ze względu na rozmiar była by Stroboss 36s a jeżeli nie zależy Ci na małej a chcesz pełnowartościowy błysk to Stroboss 60s

http://quadralite.pl/stroboss-lampy

Osobiście posiadam Stroboss 36s wraz z Sony A7 jak dla moich potrzeb idealna ! HSS świetna sprawa...
 
 
elwizardos 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Nie 12 Lis, 2017   

Ja ostatecznie zdecydowałem się na zakup Metz 44 AF-2 z Sony Multi Interface. Lampa daje radę nawet w dużych pomieszczeniach. Nie jestem zawodowym fotografikiem i szukałem czegoś prostego w obsłudze. Lampa nie jest przekombinowana opcjami. Doskonale integruje się z aparatem. W trybie TTL do ustawienia pozostaje mi tak naprawdę głowica i ewentualnie te wysuwane klapeczki. Póki co spisuje się świetnie. Jedyna wada to w zasadzie zarzut do całego zestawu. Ciężar i wielkość.
Bezlusterkowca kupiłem po to, żeby nie nosić cegłówki w postaci lustrzanki, ale okazało się, że kitowy obiektyw jest tragiczny i z tym SELP18105 oraz lampą jest już trochę ciężkawo. Co zrobić.
Lampa jednak jest udanym zakupem.
 
 
Damian L 
Początkujący


Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Myślałem że jestem zmuszony na ściąganie przez Ali Godozów a sie okazuje że Stroboss 60s to inaczej godox tt6685s.
Teraz muszę sie zastanowić czy Stroboss czy Metz. Dzieki
 
 
elwizardos 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

Damian L napisał/a:
Stroboss 60s to inaczej godox tt6685s.


Tych lamp akurat nie kojarzę. W tej Metz jaką mam akumulatory starczają na bardzo dużo fotek. Mam zapakowane akumulatorki Sanyo Eneloop 2000 mAh i starczają na bardzo długo. Nie pamiętam kiedy je ostatnio ładowałem, ale na ostatniej rodzinnej imprezie zrobiłem ponad 300 fotek i jeszcze jest w nich energia. To jak dla mnie duzy plus. Same fotki też bardzo ładnie wychodzą. Jak już się ustawi odpowiednio głowicę, to bardzo fajnie doświetla. Nie zauwazyłem, żebym miał jakieś przepalone fotki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15