Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: MM
Pią 02 Maj, 2008
Który robi najlepsze zdjęcia???
Autor Wiadomość
michalwisnia 
Początkujący


Posty: 47
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   Który robi najlepsze zdjęcia???

Tak jak w temacie

Canon S5 IS
Panasonić FZ18
Panasonic FZ50
Canon G9
Fuji S9600
Sony H9
Olympus SP 570UZ
Inne
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   

Sam nie zrobi dobrego zdjęcia. Przydałby się świadomy tego co chce fotografować fotograf.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   

Sony H9
Olympus SP 570UZ

Te dwa odradzę. Co do pozostałych... to już zależy od kwoty jaką możesz wydać i tego co najbardziej chcesz fotografować.
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   Re: Który robi najlepsze zdjęcia???

michalwisnia napisał/a:
Tak jak w temacie

Canon S5 IS
Panasonić FZ18
Panasonic FZ50
Canon G9
Fuji S9600
Sony H9
Olympus SP 570UZ
Inne


To tak jakby zapytać który samochód klasy średniej jest najlepszy. Trzeba trochę sprecyzować swoje oczekiwania i możliwości, chociażby finansowe.
 
 
michalwisnia 
Początkujący


Posty: 47
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   Re: Który robi najlepsze zdjęcia???

rafalg napisał/a:
michalwisnia napisał/a:
Tak jak w temacie

Canon S5 IS
Panasonić FZ18
Panasonic FZ50
Canon G9
Fuji S9600
Sony H9
Olympus SP 570UZ
Inne


To tak jakby zapytać który samochód klasy średniej jest najlepszy. Trzeba trochę sprecyzować swoje oczekiwania i możliwości, chociażby finansowe.


przeciez wszystkie są w podobnej cenie . No moze G9 troche droższy. Chce kupić najlepszy aparat do 1500 zł. I nie piszcie ż ezdjęcia robi sie głową czy coś tam. Któryś ztych aparatów musi być lepszy od pozostałych.
 
 
qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   

michalwisnia napisał/a:
nie piszcie że zdjęcia robi sie głową czy coś tam. Któryś ztych aparatów musi być lepszy od pozostałych.


No niestety Kolego - zdjęcia robi się glową i coś tam :roll: :roll: :roll:
Jeżeli nie Chcesz do tego używać wspomnianej wyżej części głowy - to napiszę Ci tak: dlaczego nie wziąłeś pod uwagę np D40 Nikona+Kit albo Canona D350+kit, albo Olka E410+Double Kit??? Te aparaty są zdecydowanie lepsze od tych wymienionych przez Ciebe (zdecydowanie pod każdym względem) - niestety wszystkie mają jedną i wciąż tą samą wadę - nie pomyślą za Ciebie, nie "wennują" twórczo i też niestety nie pójdą za Ciebie w dobry plener cyknąć fotkę, w domu też niestety same fotek nie cykną - także chciał nie chciał z każdym modelem Będziesz musiał niestety głowę "nadwyrężyć/użyć" by jaką kolwiek fotkę zrobić :roll: :roll: :roll:
 
 
michalwisnia 
Początkujący


Posty: 47
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   

Stara spiewka z tym robieniem zdjęć głowa. Potrzebuję aparatu do robienia zdjęć np na wakacjach. Lustrzanek nie chce bo za duże i za ciężkie.

Oprócz głowy trzeba miećjeszcze sprzęt i ja chce kupic taki sprzet który ułatwi mi robienie zdjęć. Interesują mnie zdjęcia nie większe niż 10x15.

[ Dodano: Czw 01 Maj, 2008 ]
rafalg napisał/a:
michalwisnia napisał/a:
Tak jak w temacie

Canon S5 IS
Panasonić FZ18
Panasonic FZ50
Canon G9
Fuji S9600
Sony H9
Olympus SP 570UZ
Inne


To tak jakby zapytać który samochód klasy średniej jest najlepszy. Trzeba trochę sprecyzować swoje oczekiwania i możliwości, chociażby finansowe.


Ja wiem który samochód kalsy średniej jest najlepszy: Ford Focus A TY wiesz który z tych aparatów jest najlepszy??
 
 
qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   

Dobra ułatwie Ci jeżeli chcesz cykać tylko w Auto to polecę ci FZ18 - zarąbisty "inteligent Auto" (iA), jeżeli będziesz walił w auto, ale planujesz trochę "czasem" dorzucić coś "od siebie" Weź S9600 - ma "ostrzenie na obiektywie" przy tym zoom niewiele mniejszy od FZ50 - za to jest sporo od niego tańszy :)
Jednak biorąc aparaty z ostrzeniem na obiektywie - typu S9600 lub FZ50 to "prawie" będziesz tachał lustrzankę - także może przemyśl jeszcze tego Olka 410/510 z Double Kit'em - koniec końców waga niewiele wyższa od w/w wymienionych (jakość bez porównania!!!!!), a cena "prawie" ta sama :roll: :wink:
 
 
igorax 
Rozmowny
vast



Pomógł: 5 razy
Posty: 408
Skąd: p-ń
Wysłany: Pią 02 Maj, 2008   

canon g9, fz18, ostatecznie s5is ; małe poręczne, proste w obsłudze w sam raz na wakacje.
 
 
mare36
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Maj, 2008   

Dobra ułatwie Ci jeżeli chcesz cykać tylko w Auto to polecę ci FZ18 - zarąbisty "inteligent Auto" (iA)



Fanatyk ;) ))

A w kwestii wyboru to do zdjec 10x15 nie potrzeba zadnego z tych aparatow. Wystarczy male co nieco..a tych jest mnostwo i duzo mniejsze. Ot chocby kupic z zoomem 5x jak panas FX500 ew. tz5 zoom10 ew. p5100 zoom3,5 and more ;)
pozdr
 
 
qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Pią 02 Maj, 2008   

mare36 napisał/a:
Fanatyk ))


Taaa.. jeszcze Napisz, że przedstawiciel Panasonic Polska :grin:

Jeżeli kolega nie chce używać głowy to tryb (iA) w panasie "pomyśli" za niego, ja ten tryb nazywam "osiołek" od tego iA ;)
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Pią 02 Maj, 2008   

michalwisnia,
Cytat:
Lustrzanek nie chce bo za duże i za ciężkie.

To w takim razie lustrzanka Olympus E-410 spodoba Ci się bardziej niż kompakt Panasonic Lumix DMC-FZ50. Pójdź sobie do jakiegoś sklepu i porównaj :razz:

Cytat:
Interesują mnie zdjęcia nie większe niż 10x15.

To w takim razie obojętne co wybierzesz. Weź Panasa FZ18 bo jest najbardziej uniwersalny z tych co dają rozsądną jakość zdjęć.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 02 Maj, 2008   

michalwisnia , nie tylko zdjęcia robi się głową (a jest to stara prawda). Pytania też zadaje się z głową. Nie chcesz lustrzanki a na liście masz spore gabarytowo klamoty.
Tak na marginesie dla mnie Focus nie jest najlepszy w swojej klasie :razz:

Reasumując na tak ogólnie postawione pytanie nie można dać prostej odpowiedzi. Podałeś przykłady zbyt różnych aparatów i kategoria cenowa jest tutaj delikatnie bez sensu. Albo doprecyzuj (np. waga, zoom, rozmiary) albo zamknę ten wątek jako prowadzący na manowce.
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Pią 02 Maj, 2008   

michalwisnia napisał/a:
Stara spiewka z tym robieniem zdjęć głowa. Potrzebuję aparatu do robienia zdjęć np na wakacjach. Lustrzanek nie chce bo za duże i za ciężkie.

Oprócz głowy trzeba miećjeszcze sprzęt i ja chce kupic taki sprzet który ułatwi mi robienie zdjęć. Interesują mnie zdjęcia nie większe niż 10x15.

[ Dodano: Czw 01 Maj, 2008 ]
rafalg napisał/a:
michalwisnia napisał/a:
Tak jak w temacie

Canon S5 IS
Panasonić FZ18
Panasonic FZ50
Canon G9
Fuji S9600
Sony H9
Olympus SP 570UZ
Inne


To tak jakby zapytać który samochód klasy średniej jest najlepszy. Trzeba trochę sprecyzować swoje oczekiwania i możliwości, chociażby finansowe.


Ja wiem który samochód kalsy średniej jest najlepszy: Ford Focus A TY wiesz który z tych aparatów jest najlepszy??


Wiem Canon G9.

I proponuję sprowadzić ten temat na manowce, pytania są dość tendencyjne.
 
 
michalwisnia 
Początkujący


Posty: 47
Wysłany: Pią 02 Maj, 2008   

Zadając to pytanie chciałem prostej odpowiedzi który z tych aparatów waszym zdaniem jest najlepszy. Wiem ze do robienia zdjęć potrzeban jest głowa tak jak do wszystkich innych rzeczy.

Dzisiaj w MM jest dzien bez vatu i wszystkie z tych aparatów oprócz g9 są po 1064,75 zł. natomiast Nikon d40 po 1200. I teraz sie zastanawiam co brać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16