Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Mieszkanie dla fotografa?
Autor Wiadomość
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Lut, 2017   

"Moje" żmije były żywe i zwinne :)

Piwo i coś "cięższego" dało się kupić u chińczyków. W rejonie Kota Kinabalu jest generalnie spora mieszanka religii, więc nie ma z takimi rzeczami większego problemu. W zasadzie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony miejscowymi. Jedyne do czego mogłem się przyczepić, to oszukiwanie przy wydawaniu reszty.

A miejscowa fauna chętnie mi usługiwała podczas sesji i posiłków :mrgreen: :twisted:

http://www.entomo.pl/foru...67751&mode=view
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 15 Lut, 2017   

Cytat:
Nie masz uprawnień do przeglądania, pobierania lub linkowania z/do tej strony.
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Lut, 2017   

Coś z serwerkiem... :twisted:

 
 
Kerebron 
Bywalec
The Beholder



Pomógł: 6 razy
Posty: 117
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 15 Lut, 2017   

Kapcie i gazetę też przynosi? :razz:
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Kerebron napisał/a:
Kapcie i gazetę też przynosi? :razz:

Do takiego poziomu nie chciał się spoufalić i skończyło się na rozwieraniu żuwaczek pęsetą. Wbił się praktycznie do mięcha :mrgreen: :twisted:

 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Czyli w ogóle nie jest niebezpiecznie pod warunkiem, że jest się zachwyconym, że wszystko co się rusza gryzie do mięcha i ewentualnie zapuszcza jad :) .
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Ja wychodzę z założenia, że na wyjazdach, najniebezpieczniejszym gatunkiem jest Homo sapiens. Może dlatego tak dobrze się czuję na pustkowiach Islandii lub Norwegii. Każdy przyjazd z powrotem do kraju, po miesiącu biwakowania w ciszy pod namiotem w tundrze, to straszny "dysonans". Zwłaszcza jak wpada się w sam środek letniego deptaka w Międzyzdrojach lub na Krupówki :mrgreen:

Właśnie. Mógłbym też pomieszkać przez jakiś czas na Islandii. Niestety koszty życia są dramatycznie wyższe niż u nas w kraju...
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Co do tego sto procent.
 
 
Kerebron 
Bywalec
The Beholder



Pomógł: 6 razy
Posty: 117
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

DarkRaptor napisał/a:
Wbił się praktycznie do mięcha :mrgreen: :twisted:

Auaaa...
Ja wiedziałem, że są żuki kózki, ale śfińje też?! :razz: :mrgreen:

DarkRaptor napisał/a:
Ja wychodzę z założenia, że na wyjazdach, najniebezpieczniejszym gatunkiem jest Homo sapiens. Może dlatego tak dobrze się czuję na pustkowiach Islandii lub Norwegii. Każdy przyjazd z powrotem do kraju, po miesiącu biwakowania w ciszy pod namiotem w tundrze, to straszny "dysonans". Zwłaszcza jak wpada się w sam środek letniego deptaka w Międzyzdrojach lub na Krupówki :mrgreen:

Właśnie. Mógłbym też pomieszkać przez jakiś czas na Islandii. Niestety koszty życia są dramatycznie wyższe niż u nas w kraju...

Mam to samo. Problem w tym, że jakby wszyscy, którym doskwiera Homo (pseudo)sapiens, wyprowadzili się na Islandię lub w inne tego typu miejsca, to zrobiłby się tam też tłum, jak na Krupówkach. :roll: No, może z nieco lepszym składem osobowym jednak. :cool:
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

A ja lubię ludzi.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

DarkRaptor, mam to samo. Im mniej ludzi tym lepiej się czuję.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Krupówki też lubię. No i oczywiście Zakopane. Być w Zakopanem i nie pójść na Krupówki, to jak pójść do młyna i nie odwiedzić Maryny.
W Międzyzdrojach byłem raz w życiu, ale też mi się podobało. Na deptaku rozmawiałem nawet z aniołem, a na molo pierwszy raz od wielu lat jadłem prawdziwy tort (starsi wiedzą, co mam na myśli).
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Ja kocham Tatry. Jednak Zakopane odwiedzam tylko przesiadając się do busa w kierunku którejś z dolin. Później już tylko kimam na podłodze po schroniskach, niestety w coraz mniejszej ich liczbie z każdym rokiem.

No dobra, wyjątek robię dla baru "Pierożek", wciśniętego gdzieś w boczną uliczkę przy Krupówkach. W zasadzie to od 2 lat "Pierożkiem" nie jest, bo w pewnym momencie zamienił się w jakiś wegański barek. Jednak sytuacja ekonomiczna spowodowała, że wrócił przynajmniej częściowo do dawnego menu i nowej nazwy "Bar Górski" :twisted: Odwiedzanie tego miejsca to już nasza tradycja.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

DarkRaptor napisał/a:
kimam na podłodze po schroniskach,

:roll: :zalamany:
Różne są zbączenia. Jeden z moich synów wnosi czasem na plecach rower na jakąś górę, żeby sobie rower zobaczył. Ja wolę, że to mnie dowiezie na miejsce samochód. Wygodny pokój z łazienką, na dole dobra restauracja i jeszcze basen jak jest, to dobrze, bo żona lubi - tak można podróżować. No i bez robali w pokoju :mrgreen:
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

T.B. napisał/a:
Różne są zbączenia. Jeden z moich synów wnosi czasem na plecach rower na jakąś górę,

Kiedys wnioslem rower na Barania Gore, na plecach, od tej stromej strony. Potem zjechalem ta lagadna. Az dziwne ze rower sie nie polamal. To byl zwykly sklepowy "goral" byl (jeszcze go mam :) ). To bylo ze 20 lat temu. Kaskow to nawet w sklepienie bylo. Patrzac z perspektywy czasu, to madre to nie bylo, ale kto sie wtedy przejmowal :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14