Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Dobry aparat (kompakt) do 3000 zł
Autor Wiadomość
kosmitka 
Początkujący


Posty: 40
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Dziękuję Panowie :-)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Chciałbym mieć twoje problemy, i kasę na aparat :grin:
 
 
kosmitka 
Początkujący


Posty: 40
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

TomPL2,

Nawet nie wiesz jak mnie boli głowa od tygodnia. :neutral: . Historia rozpoczęłą sięod A6000...tylko do..pa z obiektywami...Kiciowe :roll: nie dość że są kiepskie to jeszcze możliwość ich wymiany na lepsiejsze grabi kobiecą kieszeń z używek tego świata :cool: . Potem były inne bezlustra...gx7,gx80, aż w końcu LX100...faworyt...ale to wydaje mi się obiektyw zaaa krótki...zeby tak miał chociaż 12-100 :grin: . Albo aby wymienne...ale to już jest gx co podoba mi się pod każdym względem. Pozostaje więc LX100 lub body gx80 i inwestycja w lepszy/średnio długi obiektyw. A te.....zapytania o FZ1000 i Nikona to tak z kobiecej ciekawośći.. :razz: ...Tak więc mam spore problemy....cały czas !!! A problem w tym, że nie mam nikogo wokoło kto namacalnie pokazałby mi możliwości sprzętowe :lol: aparatów. No poza gościem w sony...co wychwalał po sufit alfę... :cool: ...ale co z tego !!!
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Strach ci cokolwiek dać do ręki, bo się nie znasz na sprzęcie i zaraz popsujesz. :wink:

Może RX10 z zumikiem "24-200mm" f/2.8?
https://www.dpreview.com/...ershot-dsc-rx10
 
 
kosmitka 
Początkujący


Posty: 40
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

PDamian napisał/a:
Strach ci cokolwiek dać do ręki, bo się nie znasz na sprzęcie i zaraz popsujesz. :wink:

Może RX10 z zumikiem "24-200mm" f/2.8?
https://www.dpreview.com/...ershot-dsc-rx10


Aż tak źle mi patrzy z oczu :neutral: ???...Twoja propozycja jest bardzo ok tylko jakby za dużo kosztuje..i ma wg mnie minus zasadniczy...matryca oraz jakość obrazu powyżej 50 mm...LX przynajmniej zachowuje do swego końca swoje "jasne słoneczko" 2,8 bezproblemowo :smile:

A kosztuje to wiesz...jeszcze trzeba kartę dokupić, jakiś dekielek czy coś...torebkę :grin:
 
 
Jar 
Maniak


Pomógł: 72 razy
Posty: 789
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

P900 przy FZ1000 to zabawka, a nie aparat. Brałbym zdecydowanie FZ1000. Gabarytowo i pod względem parametrów technicznych (np. rozmiar matrycy) to właściwie taki RX10, tylko ze znacznie "dłuższym" zoomem (na pewno Ci go nie zabraknie). Oczywiście nie ma stałego światła 2.8 (ciemniejszy na końcu tele), ale technika to nie magia przecież.
Pozdrawiam
-J.
 
 
kosmitka 
Początkujący


Posty: 40
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

PDamian,
Jar,

Dzień dobry :-) To znów ja....zarwałam pół nocy i znów zaburzyliście moje koncepcje...bo... :roll: RX10...zoomik to fakt bardzo mi się podoba...tylko co ja z tej malutkiej matrycy uzyskam :sad: i jak wspomiałam utrata jasności po 50 mm...no ale...może to zaakceptuję...poza do końca ceną :cry: ....Skoro już zostałam w jakiś sposób zarażona tym modelem to dlaczego warto w niego zainwestować ??? Proszę przynajmniej 10 powodów poza optyczne.pl :wink:
 
 
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

Z jakiej "małej" matrycy?! 1 calowa porządna matryca, jak masz kasę to bierz :cool:
kosmitka, wracaj na Ziemię, albo się wyśpij :grin:
 
 
kosmitka 
Początkujący


Posty: 40
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

TomPL2,

No tak to z Wami facetami....Najpierw APS-C najlepsze...potem 4/3 że najlepsze a teraz 1"....Ale jajka z kobiety sobie robicie :cry: .Smutno mi :cry:
a mogę kupić :cry: A6000 za 2000 zł z 16-50...i co teraz... :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
 
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

Jak faceta nie sprawdzisz, to nie poznasz, ale każdy ma jakąś dobrą stronę ;)
My też nie wiemy, czy ty jesteś blondynka czy brunetka :mrgreen:
 
 
kosmitka 
Początkujący


Posty: 40
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

TomPL2 napisał/a:
Jak faceta nie sprawdzisz, to nie poznasz, ale każdy ma jakąś dobrą stronę ;)
My też nie wiemy, czy ty jesteś blondynka czy brunetka :mrgreen:



Z pewnością blond....jeśli chodzi o wybór aparatu !!! :roll:

[ Dodano: Wto 10 Sty, 2017 20:16 ]
Kurcze....podoba mi się ten sony RX10.....PDamian chyba miał rację ze to ciekawy aparacik :smile:
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1075
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

kosmitka napisał/a:
podoba mi się ten sony RX10.....PDamian chyba miał rację ze to ciekawy aparacik

Z całą pewnością :idea:
 
 
kosmitka 
Początkujący


Posty: 40
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017   

Jednak zdecydowanie 4/3....compakty dla mnie to jednak za duze....i do konca nie beda mi przydatne.
 
 
eldou
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Paź, 2017   

Słuchajcie,

Mam dokładnie takie same dylematy jak Wy. Dzięki TomPL2 za podrzucenie tematu.
Nastawiłem się już na zakup sony RX10, ale martwi mnie trochę, że jest to już wiekowy model. Zapewne optykę ma dobrą, ale brak mu funkcji które w 2017 roku są na porządku dziennym w o wiele tańszych aparatach jak chociażby bluetooth, 4K, czy slow motion.

Czy ma ktoś jeszcze jakieś pomysły na alternatywę dla RX10?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14