Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Wto 02 Sty, 2018
FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU 2017
Autor Wiadomość
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Pią 06 Sty, 2017   

Kamień z przodu musi być!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Sty, 2017   

[quote="Usjwo"]
fatman napisał/a:
90s napisał/a:
fatman,
kwscore, jak Ty to zrobiłeś, że halo przy tej skale jest i po lewej i po prawej stronie?

I skad ta skal tam sie wziela? :shock:


Ja chciałem tak subtelnie... a Ty musiałeś dowalić :wink:
 
 
kwscore 
Bywalec



Posty: 176
Skąd: wro
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   

[quote="Usjwo"]
fatman napisał/a:
90s napisał/a:
fatman,
kwscore, jak Ty to zrobiłeś, że halo przy tej skale jest i po lewej i po prawej stronie?

I skad ta skal tam sie wziela? :shock:



zapytaj tam

Klik
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   

Niestety długi czas nie tak łatwo uzyskać w photoshopie by wyszło to naturalnie. Blur lub efekt przesunięcia rozmył ci skałe przez co masz spore halo na wodzie, do tego ostro wyciąłeś obrys skały przez co wyglada jak wklejona. Na długich czasach w miejscach kontaktu wody z przedmiotem robi się "mgiełka" u ciebie jest ostra kreska. Chmury również zdradzają że oryginalnie zdjęcie było zrobione na krótkim czasie.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   

A to była jakaś zagadka?
Ja od razu oglądałem to zdjęcie jako kreatywną edycję (dla profesjonalistów "creative edit") i jako takie nawet mi się podoba. Tylko nad dołem tej skały trochę więcej bym popracował, albo przyciął zdjęcie tak, żeby tego dołu nie było widać. Z powodu tego dołu skała tak trochę wisi w powietrzu.
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   

To znów 3 z zimniejszych okolic...

7.


8.


9.
 
 
Farensbach 
Uczestnik


Posty: 94
Wysłany: Nie 08 Sty, 2017   

DarkRaptor, 8 najbardziej mi się podoba.

Wczoraj nad Wisłą.

10.



11.



12.



13.

 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Nie 08 Sty, 2017   

8 Miejsce ma potencjał, myśle też że B&W dodałoby pazura temu jakże ciekawemu zdjęciu.
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Dzięki. Muszę pokombinować, bo faktycznie w tamtych warunkach to koloru nie było praktycznie widać.

Farensbach. Jak widać, trzeba rano kiedyś wybrać się nad rzekę. Szkoda, że muszę w weekendy odsypiać, bo codziennie rano i tak mam pobudkę o 5.30. Z tego setu najbardziej podoba mi się 12 (kolorystyka) i 13 (kadr).
 
 
Farensbach 
Uczestnik


Posty: 94
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

DarkRaptor, dzięki.

14.



15.

 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

Biorę w ciemno 14 tkę. Światło, kadr i kolorystyka bardzo mi pasują.
Ciekawe formy tworzą się z tego lodu...
 
 
Farensbach 
Uczestnik


Posty: 94
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017   

DarkRaptor, dzięki.
Trochę "wisłostrady".

16.



17.



18.

 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017   

Farensbach, - dla mnie 18 BEZAPELACYJNIE ! :shock:

10 - chyba najlepsze w poprzedniej serii.
15 - wygląda jak wielkie stado polujących aligatorów o poranku.
16 - za długo naświetlałeś imho i zafarb z filtra zeżarł klimat.

Dokąd łazisz na te plenery?
 
 
viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

Wisla nawysokosci Warszawy tak wyglada. (+/- 50km)
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

A mi najbardziej podoba się 17tka, za kadr i kolorystykę. Choć 18tka bardzo fajna ze względu na podział kadru.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 15