Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Wto 02 Sty, 2018
FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU 2017
Autor Wiadomość
BeautySensitive 
Bywalec
amAtor FF - faN m4/3


Posty: 182
Skąd: Scotland
Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

266. Inne ujęcie



Hmmm Irlandia =D Marzec -> Giant’s Causeway =D W trakcie intensywnego planowania.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

BeautySensitive, 266 - bardzo!
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

BeautySensitive 266 bardzo ładnie.
 
 
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 10 Lis, 2017   

266 -całkiem niezła fota ale kolor nieba mi nie "leży" :wink:
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Lis, 2017   

witkot napisał/a:
266 -całkiem niezła fota ale kolor nieba mi nie "leży" :wink:


No tak. Na samej górze kadru widać jakies dziwne otoczki na brzegach chmur. Z kontrastem chyba pojechałeś.
 
 
BeautySensitive 
Bywalec
amAtor FF - faN m4/3


Posty: 182
Skąd: Scotland
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

Dzięki wszystkim. Co do nieba to nie wiem ale może i przegiąłem troche =D Przyjrzę się sprawie ;]
 
 
cumulus 
Rozmowny



Posty: 222
Skąd: prawie Krosno
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

267. Dwernik Kamień Bieszczady.


268. Wschód słońca z widokiem na Krosno.


269.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

cumulus, 267 - lekki przepał w chmurach no I... zabraklo troche słonca żeby ożywić te piękne jesienne kolory.
BTW: są jeszcze liście na drzewach czy to jakieś 2 tygodnie temu robiłeś?
 
 
szumm 
Nowy


Posty: 20
Wysłany: Sro 22 Lis, 2017   

270.
271.

NpqJgMT2Tk6xqcXNG1TqMw_thumb_2.jpg
Plik ściągnięto 7759 raz(y) 136,88 KB

NlUNJbtqTiiGXQR9jkC%GA_thumb_1.jpg
Plik ściągnięto 7759 raz(y) 60,26 KB

 
 
sokarsg-1 
Bywalec


Posty: 156
Wysłany: Wto 28 Lis, 2017   

272 Szkoda że tak daleko od domu.
_IGP1040_DxO_Gimp_MR
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 29 Lis, 2017   

Gdzie jest to daleko od domu?
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Sro 29 Lis, 2017   

sokarsg-1 272 Bardzo mi się podoba zdjęcie, natomiast jak lubię ramki bo sam też je serwuję na Tą patrzeć nie mogę :razz:
 
 
sokarsg-1 
Bywalec


Posty: 156
Wysłany: Czw 30 Lis, 2017   

T.B. To Żar miejscówkę wyczaiłem z mapy, ale miałem tylko 30 minut na wizytę tam i bynajmniej nie w optymalnym świetle. Chętnie bym wrócił ale trochę daleko, może znowu kiedyś tam trafie przy okazji. A i o dziwo nie znalazłem z stamtąd naprawdę dobrego zdjęcia w necie, a przecież obok przynajmniej dwa duże miasta i masa turystów.

Arkowal Ramka moja pierwsza więc pewnie dlatego mi akurat pasuje.
 
 
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 02 Gru, 2017   

Jaszcze kilka fotek z Lofotów.

273.

274.

275.

276.

277.

278.

279.

280.

281.

282.

283.

284.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 02 Gru, 2017   

Nie mam nic lepszego do roboty, to napiszę.

witkot,
Zaatakowałeś mnie (w sensie jednego z miliona czytelników forum optyczne.pl) serią zdjęć tak dziwaczną, że nie sposób tego nie skomentować.
275 i 276 bardzo mi się podobają, a że gust mam bardzo dobry, co mówię z wrodzoną skromnością - myślę, że redakcja National Geographic by nimi nie pogardziła.
274 też może być.
Zdjęcia typu "kamieni kupa" pokazują, że warsztat masz opanowany - i tylko tyle.
Kadry pionowe - w krajobrazie mogą być, ale tak w proporcji jeden na dziesięć w serii. W proporcji siedem na jedenaście są męczące.
Umiem liczyć do dwunastu, ale zdjęcia 281 nie zaliczam do krajobrazu. Dla mnie to bardzo dobre i fajnie, przewrotnie skomponowane zdjęcie fatmana (?) robiącego za truskawkę na torcie.
Gdybym miał wybierać, to z pionowych krajobrazów wybrałbym 280.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 20