Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
FOTOGRAFIA POJAZDÓW
Autor Wiadomość
Marlut 
Optyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1197
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Mar, 2017   

8. Cytryna koloru cytrynowego ;)

2CV.jpg
Plik ściągnięto 13440 raz(y) 171,46 KB

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Wto 07 Mar, 2017   

Auto świetnie wygląda.
Nie wiem, na ile przygotowywałeś się do zdjęcia - może było zrobione z marszu. Bo gdyby coś dopracować, to należałoby użyć filtra polaryzacyjnego w celu zlikwidowania odbić w lakierze i szybach
 
 
Marlut 
Optyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1197
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Mar, 2017   

T.B. napisał/a:
Auto świetnie wygląda.
Nie wiem, na ile przygotowywałeś się do zdjęcia - może było zrobione z marszu.
Tak właśnie było.
 
 
M42lover 
Nowy


Posty: 14
Wysłany: Sro 08 Mar, 2017   

bhpchmiel napisał/a:
M42lover, jak na moje oko to:
- z lewej strony wystaje niepotrzebnie kawałek krawężnika,
- z tyłu za autem jest jakiś lokalny bałaganik (niebieskie "coś" skutecznie przyciąga wzrok:))), z prawej strony auta kubek po kawie - trzeba jednak spojrzeć pod kątem śmieci w kadrze,
- prawy górna część - za dużo pustej przestrzeni,
- zdecydowanie lepszy byłby ciaśniejszy kadr,
- proponowałbym fotkę w jakiś ładniejszy dzień, bo ta to wygląda jakbyś auto chciał sprzedać na Allezło:)))

:) ) :wink:


Odpowiedź zapóźniona, ale czasu niewiele na łażenie po necie :)

Fotkę zrobiłem tak sobie, jak wracałem ze spaceru. Wyszło jak wyszło, dzięki za uwagi. Będę się starał jakoś lepiej to ogarnąć następnym razem. Jakoś cyfra mnie rozleniwia, w analogu nie wiem czemu bardziej ogarniałem. Cóż, cza się uczyć ;)
 
 
Marlut 
Optyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1197
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Mar, 2017   

9. W osiemdziesiąt dni dookoła powiatu.

126p.jpg
Plik ściągnięto 13336 raz(y) 533,92 KB

 
 
Dynax 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 61
Skąd: 100lica
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

10. Czajka w "crossie" z AGFY



11. Gril Czajki
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

Masakra.
 
 
Roman1963 
Uczestnik
amator


Posty: 87
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017   

12.jakiś stary Ził

IMG_4046-2.jpg
Plik ściągnięto 13049 raz(y) 546,03 KB

 
 
SylwekG 
Bywalec



Posty: 119
Skąd: Podlaskie
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017   

13. Droga Warszawa - Marki.

sam.jpg
Plik ściągnięto 13043 raz(y) 776,31 KB

 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017   

SylwekG Dział fotografia pojazdów wziąłeś sobie doszczętnie do serca ;-)
 
 
Dynax 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 61
Skąd: 100lica
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017   

Roman1963 napisał/a:
12.jakiś stary Ził


ził nieźle stary. Napis "Użytek własny" był obowiązkowy na samochodach typu ciężarówki i pick-upy w latach 70-tych.....

Masz lepsze zbliżenia? Ciekawy wrak
 
 
Roman1963 
Uczestnik
amator


Posty: 87
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Czw 06 Kwi, 2017   

12.to jedno tylko mam,
 
 
awesome 
Nowy


Posty: 11
Wysłany: Sob 03 Cze, 2017   

Tramwaje na Wyścigach

EOS 1200D, 18-55mm DC III
(f 11, 1/100s, ISO 100, ogniskowa 55 mm)
14.

Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Nie 04 Cze, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 03 Cze, 2017   

awesome, Mam wrażenie, że tytuł tej pracy jest najważniejszy. Nakreśla kontekst i podpowiada widzowi, co ma zobaczyć. Zastanówmy się nad innym tytułem... "Na pętli, tuż przed uderzeniem pioruna. (5 ofiar śmiertelnych!)", albo "Prezydent ufundował nowy tramwaj", albo "Lipiec, a trawa wciąż zielona".
Ta fotografia bez tytułu nie ma żadnej wartości. Bez nakreślenia kontekstu, to tylko dwa tramwaje, w dość nudnym ujęciu, z przeciętnym światłem, z wielkim, obciętym szyldem w centrum kadru... Raczej nie dorabiaj opowieści do zdjęć, niech zdjęcia same coś opowiadają.

PS
Numeruj zdjęcia na forum. Tramwaje to 14. zdjęcie w wątku. Rozmiar wklejanych zdjęć to maksymalnie 1024 pixeli dla długiego boku.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 03 Cze, 2017   

Znając się co nieco na geografii, odebrałem ten opis jako wskazujący, że zdjęcie zostało zrobione na Służewcu w okolicy toru wyścigów konnych (uwaga: słowo "Wyścigi" zostało napisane przez duże "W"). Nie, że te tramwaje mają się ścigać. Ja też piszę czasem na przykład "Zamek w Kórniku", żeby młodzież miała jakiś pożytek z oglądania moich zdjęć (zdjęć, nie jakichś zarozumiałych "prac"). Czasem napiszę nawet, że na zdjęciu jest dmuchawiec. Też może się komuś przydać, skoro są na świecie tacy, według których na zamku rządzi "kontur" i zamyka niegrzeczne dzieci w "lohah" (z komentarza pod zaproszeniem na zlot).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 23