Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Nie 11 Sty, 2009
Urlopowo
Autor Wiadomość
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   Urlopowo

Zachęcony powodzeniem tematu "Wiosennie" zakładam kolejny wątek, tym bardziej, że czas urlopów nadchodzi wielkimi krokami, a dla niektórych już nadszedł.

Kilka dzisiejszych urlopowych fotek: zaloty pliszek i jaskółek, modraszka w trzcinowej scenerii i dzięcioł akrobata.

Wszystko (oprócz jaskółek) EF 70-300 IS plus 20D. Dzięcioł na ISO 800 - bardzo trudne światło.

dzieciol.jpg
Plik ściągnięto 12830 raz(y) 162,36 KB

modraszka2.jpg
Plik ściągnięto 12812 raz(y) 192,82 KB

modraszka.jpg
Plik ściągnięto 12826 raz(y) 159,11 KB

jas.jpg
Plik ściągnięto 12820 raz(y) 76,75 KB

pliszki.jpg
Plik ściągnięto 12812 raz(y) 197,87 KB

Ostatnio zmieniony przez Arek Wto 13 Maj, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arv
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

To przedostatnie mi się bardzo podoba.
Genialna kompozycja.

Ja też ostatnio kilka ptaszków strzeliłem z C70-300IS, ale jakościowo nieciekawe:







Synek płoszy mi faunę na specerach :/ Flora wychodzi lepiej bo nie daje się spłoszyć :)

http://picasaweb.google.c.../OgrDBotaniczny
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

Arek 3 fotka od góry mi się podoba :) fajnie rozmyte tło i ładnie wykadrowane. Też bym coś dodał ale z moim kitem to narazie tylko sesje dziewczynie nad rzeką zrobiłem :cool: Już niedługo wzbogacę się o upragnione tele to będzie super :cool:
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

Mój ostatni urlop spędziłem, a zresztą zobaczcie ;)

[ Dodano: Wto 13 Maj, 2008 21:53 ]
k1caj_ns, dziewczyny mile widziane ;)
 
 
sławek_38 
Rozmowny



Pomógł: 9 razy
Posty: 441
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

k1caj_ns napisał/a:
narazie tylko sesje dziewczynie nad rzeką zrobiłem


no to nie ma się czym przed kolegami pochwalić? samolub :twisted:
Arek, masz świetne wyczucie miesc w których są takie ptaki, fotki jak marzenie. Ja się wkurzam i jak pogoda dopisze to do zoo w w-wie q sobotę wyruszymy -- może coś tam niepłochliwego ustrzelę :evil:
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

No dobrze uchylę rąbka tajemnicy :lol: Jest to crop 1:1

http://img502.imageshack.us/my.php?image=13ps0.jpg
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

k1caj_ns, crop 1:1?
To dawaj więcej dziewczyny w kadrze bo musiała być raczej malutka na pełnej klatce :smile:
 
 
sławek_38 
Rozmowny



Pomógł: 9 razy
Posty: 441
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

Monastor napisał/a:
To dawaj więcej dziewczyny w kadrze


i orientację pionową a nie poziomą!
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

Dorzuciłem jeden kadr pionowy bo większość mam w poziomym :razz:

Niebo tragedia ale bez polarka czy szarej połówki ciężko z tym kitem coś zrobić

http://img413.imageshack....50648494yp7.jpg
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

Niebo? Jakie niebo? Ja żadnego nieba nie zauwazyłem ;) .
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

To ja dorzucam 3 fotki z dzisiaj :wink: Tak to jest jak człowiek po maturach się nudzi bo to taki najdłuższy urlop jaki można mieć :mrgreen:







 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

Dzisiaj kolejny bogaty we wrażenia dzień. Standardowe ujęcia bogatki i pliszki, dzięcioł (ratowany bo AF trochę zawiódł), moja pierwsza fotka pełzacza ogrodowego/leśnego oraz piękne słońca poboczne. W zasadzie żadna fotka nie jest robiona w dobrych warunkach - albo za dużo światła, albo za mała. Ale takie uroki spacerów i przypadkowych miejsc :)

poboczne.jpg
Plik ściągnięto 12807 raz(y) 41 KB

pelzacz.jpg
Plik ściągnięto 12805 raz(y) 173,25 KB

bogatka.jpg
Plik ściągnięto 12803 raz(y) 187,3 KB

dzieciol2.jpg
Plik ściągnięto 12815 raz(y) 198,53 KB

pliszka3.jpg
Plik ściągnięto 12798 raz(y) 175,44 KB

 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Arek, ciągle mnie zastanawia, jak to jest, że wiele ptaków na Twoich zdjęciach wydaje się być ustrzelonych z poziomu wzroku, podczas gdy ptaki chyba zwykle siadają wyżej niż oczy ludzkie, a jeśli już siedzą gdzieś nisko, to w ciemnych krzaczorach. :)

Aha, i jeszcze spóźniony komentarz do Kijosa - Twoje kadry mnie powalają. W sensie kompozycji. Długa droga przede mną :)
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Zaklinacz ptaków, czy co ?

Dzięcioła to ja w życiu na oczy nie widziałem :/



A żeby pogodzić Kijosa z Arkiem proponuję coś takiego:



(:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Arv napisał/a:
Zaklinacz ptaków, czy co ?

Tez mi to przez mysl przeszlo. Mi sie udalo widziec wrobla albo kosa i to zawsze albo na trawie albo gdzies wysoko na galezi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,63 sekundy. Zapytań do SQL: 28