Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Filtr polaryzacyjny-jaki wybrać
Autor Wiadomość
DG 
Uczestnik


Posty: 81
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   Filtr polaryzacyjny-jaki wybrać

Chcę kupić :

osłonę na LCD: szkło hartowane czy folia poliwęglanowa (czy jest to bezpieczne dla LCD)

filtr polaryzacyjny - przeznaczenie plaża, widoczki pod wodą, krajobraz
nie wiem od czego zacząć wybór

torbę na 40D


Z kasą jestem ograniczony więc nie mogę szaleć


Pozdrawiam forumowiczów...
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






lupus 
Uczestnik


Posty: 69
Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Jeśli chodzi o polarka http://forum.optyczne.pl/...der=asc&start=0 . Temat znajduje się pozycję pod Twoim, aktualnie założonym.

Jeśli chodzi o torby to już wszystko zależy od własnych upodobać. Osobiście siedziałem 3 tygodnie na Alledrogo, aż kupiłem torbę w sam raz. Z tego co słyszałem nie warto kupować Lowepro, podobno po roku cała się rozpada (możliwe że naciągane, ale tak słyszałem paro-krotnie w różnych sklepach fotograficznych w Krakowie).
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

lupus napisał/a:
Z tego co słyszałem nie warto kupować Lowepro, podobno po roku cała się rozpada (możliwe że naciągane, ale tak słyszałem paro-krotnie w różnych sklepach fotograficznych w Krakowie).


Niech ci "spece" bzdur nie gadają bo śmiać mi się chce. Używam produktów tej firmy i są nie do zdarcia. Ciekawe czy produkt który się "rozpada" po roku tak by wyglądał jak moja torba foto, która po po kilku latach codziennego używania i dzwigania czasami po kilkanaście kilogramów sprzętu wygląda na zaledwie zakurzoną :mrgreen:
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 16 Maj, 2008   

Rozpadająca się Lowepro? Wolne żarty.
 
 
heding 
Entuzjasta


Pomógł: 2 razy
Posty: 601
Wysłany: Pią 16 Maj, 2008   

Sam mam Nova 2 w wersji sprzed jakichś 8 lat i kompletnie brak śladów jakiegokolwiek zużycia..
a tak BTW czy właśnie tak upychacie złączone szkło z puszką jak na obrazku poniżej??
ja robię dokładnie odwrotnie, znaczy najpierw pucha a szkło lufą do góry? nie mówię o torbach, gdzie da się położyć sprzęt poziomo...

nova2.jpg
Plik ściągnięto 6063 raz(y) 12,94 KB

Ostatnio zmieniony przez heding Pon 19 Maj, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DG 
Uczestnik


Posty: 81
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

A co z zabezpieczeniem LCD, jakie macie doświadczenia?
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

DG napisał/a:
A co z zabezpieczeniem LCD, jakie macie doświadczenia?


Czytałeś ten wątek?
 
 
DG 
Uczestnik


Posty: 81
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

Lupus, do ciebie to pytanie

Jaką torbe kupiłeś, i ile kaski poszło, jeśli to nie tajemnica
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17