Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe znaczenie słowa "newsletter".
Autor Wiadomość
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   Nowe znaczenie słowa "newsletter".

Wczoraj wpadł mi do skrzynki pocztowej newsletter(!) optycznych o treści...



Protestuję.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   

Nie tam, żebym był miłośnikiem spamu, ale jestem formalistą i sprawdziłem:
Cytat:
Zgadzasz się na otrzymywanie od Administratora forum.optyczne.pl maili o charakterze reklamowym lub informacyjnym, które będą wysyłane na podany przez Ciebie adres e-mail.

Bez akceptacji tego nie da się zarejestrować na forum.
Jeszcze raz sprawdza się zasada: trzeba czytać to, co jest napisane drobnym drukiem.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   

Naprawdę staramy się aby maili tego typu nie było dużo. Ale m.in. na tym się zarabia i pieniążki z takich rzeczy idą na utrzymanie serwisu. Tak jak T.B. napisał, można wypisać się z forum i uniknąć tego typu
maili, jeśli one są dla kogoś nadmierną uciążliwością.
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   

Zamiast się wypisywać, zmieniłem w profilu adres mail na taki, którego zawartości nie oglądam.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   

W tym roku poszlo 6 mailingow, mysle ze nie jest to jakas porazajaca liczba i wytrzymacie :-)
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   

A po za tym czym takie maile przeszkadzają.
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 15 Lip, 2017   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
A po za tym czym takie maile przeszkadzają.
Przede wszystkim tym, że to nie jest newsletter(!), a reklam mam już powyżej dziurek w nosie i ciągłego szturchania: "kup", "zrób", "zobacz", "kliknij"...
Ostatnio chodziłem po swoich śladach w sieci, zrobiłem porządki w serwisach, pousuwałem dane, pousuwałem niepotrzebne konta, pouzupełniałem czarne listy. Na to wszystko, niczym na inspekcję, wpadła reklama z optycznych...
 
 
karel212 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Sro 02 Sie, 2017   

Dokładnie, chyba coś się koledze pomyliło.
___
Pozdrawiam Anna
 
 
miterub 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
A po za tym czym takie maile przeszkadzają.



Ja tam generalnie nie lubię spamu :P
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017   

Jakiś wysyp jednopostowców... Szykują się bany.
 
 
tadek653 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Pią 11 Sie, 2017   

Bany za napisanie jednego posta? Trochę to dziwne chyba ;d
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Sie, 2017   

Chcesz sprawdzić?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Sie, 2017   

Swoją drogą bezczelność ludzi nie zna granic.

Rejestrując się na forum akceptujesz regulamin, który wyraźnie mówi, że takie maile mogą przychodzić. Nie przychodzi ich dużo, bo średnio jeden na miesiąc. Dzięki nim forum się utrzymuje i wszyscy możemy z niego korzystać. Normalny człowiek to rozumie. Normalny człowiek swoje pojawienie się na forum rozpoczyna od miłego powitania (jest nawet na to specjalny wątek), przedstawienia się lub jakiejś prośby o poradę. Człowiek, który chce jątrzyć zaczyna swoją obecność od dyskusji z admami w takim właśnie wątku. Jeśli nie akceptujesz regulaminu, nie lubisz newstelletrów, nie chcesz otrzymywać takich maili, jest bardzo proste wyjście. Właśnie ban, o którym wspominałem. Decyzja należy do Ciebie.
 
 
ryszardo 
Maniak



Pomógł: 46 razy
Posty: 924
Skąd: Józefów
Wysłany: Pią 11 Sie, 2017   

Arek zakładasz, że przeciętny człowiek czyta regulamin przed jego zaakceptowaniem? Większości się nie chce. Tak samo ludzie często nie czytają umów licencyjnych na oprogramowanie, a nawet umów bankowych, które podpisują (założenie konta, pożyczki!, kredyty!). Dopiero później pojawia się płacz, że coś jest inaczej, niż im się zdawało. Sami sobie winni.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Sie, 2017   

Zakładam, że jak nie przeczyta, to nie jest na tyle bezczelny, żeby marudzić na jego egzekwowanie :)
Wiem, że to naiwne :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14