Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Canon 70-300 f4-5.6 IS USM - luzy
Autor Wiadomość
atla_s
Nowy



Posty: 3
Wysłany: Sob 17 Maj, 2008   Canon 70-300 f4-5.6 IS USM - luzy

Witam :-) Mam pytanie do posiadaczy wymienionego w temacie obiektywu,kupiłem go w tym tygodniu i właściwie dopiero wczoraj zauważyłem,że poruszając nim coś w środku stuka,nie wiem czy te szkiełka tak mają czy poprostu jest to jakaś jego wada. Może być tak,że to lekkie stukanie wynika z konstrukcji obiektywu,gdyż stabilizacja tego szkła jest po części oparta na żyroskopie i tu mogą być jakieś małe luzy...hmm,już sam nie wiem. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wiadomości na ten temat,żebym w razie czego szkło mógł reklamować.
Pozdrawiam - Krzychu .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sob 17 Maj, 2008   

robi zdjęcia? działa stabilizacja? zdjęcia wychodzą ostre? nie ma problemu z użytkowaniem?

jak tak, to po co się przejmować :) Moim zdaniem to stabilizacja
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Maj, 2008   

A te dźwięki dochodzą też w momencie, gdy aparat jest włączony?
 
 
atla_s
Nowy



Posty: 3
Wysłany: Nie 18 Maj, 2008   

Do Arka: tak,nie ma znaczenia czy obiektyw jest podpięty do body czy nie,czy włączony jest aparat lub nie,dźwięk zawsze jest ten sam,lekkie pukanie,tak jakby coć miało mały luz.
 
 
sławek_38 
Rozmowny



Pomógł: 9 razy
Posty: 441
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

atla_s napisał/a:
tak,nie ma znaczenia czy obiektyw jest podpięty do body czy nie,czy włączony jest aparat lub nie,dźwięk zawsze jest ten sam,lekkie pukanie,tak jakby coć miało mały luz.


Moja L-ka ma podobnie i olałem kwestię, jak powiedział Mavierk

mavierk napisał/a:
robi zdjęcia? działa stabilizacja? zdjęcia wychodzą ostre? nie ma problemu z użytkowaniem?

jak tak, to po co się przejmować :) Moim zdaniem to stabilizacja


Widocznie te typy tak mają :neutral:
 
 
atla_s
Nowy



Posty: 3
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

Ok.Dzięki za odpowiedź,daję sobie z tym na wstrzymanie,widocznie jak to mówią: "ten typ tak ma" i już. Pozdrawiam :-)
 
 
Gołąb 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

Witaj.

Ja go mam od wczoraj. Nie został jeszcze zainstalowany jak zobaczyłem, że przedni zespół soczewek porusza się i słychać charakterystyczne stuki. Wystarczy podłączyć "ustrojstwo" do body i uruchomić mchanizm stabilizacji poprzez spust migawki, a stuki ucichną. W tym samym momęcie szkła zacynają "pływać". Musi to być Stabilizacja. Nie wiem jak u innych, ale w moim tak jest. Poza tym reszta ok.

Gołąb
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14