Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Tamrac Jazz 85 czy Lowepro Tahoe BP 150
Autor Wiadomość
Benedykt 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 157
Skąd: Krzeszowice
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   Tamrac Jazz 85 czy Lowepro Tahoe BP 150

Witajcie,

stoję przed dylematem wyboru niewielkiego i niedrogiego (w cenie do 200 zł) plecaka fotograficznego. Po przeglądnięciu ofert w internecie wytypowałem dwa, które pasują mi pojemnościowo i wielkościowo:

Tamrac Jazz 85 -> https://www.bhphotovideo....d_backpack.html
Lowepro Tahoe BP 150 -> http://store.lowepro.com/tahoe-bp-150

Czy ktoś ma lub miał do czynienia z którymś z tych plecaków i mógłby podzielić się swoją opinią na ich temat? Czy różniąca w cenie pomiędzy Tahoe i Jazzem rzeczywiście jest wynikiem wyższej jakości Tahoe, czy tylko "podatkiem od marki"?

Jeśli poza tym ktoś byłby w stanie mi wskazać podobny do wymienionych model nowego plecaka w cenie do 200 zł, to również go rozważę.

EDIT: Plecaków typu SLING nie biorę pod uwagę, bo mi nie pasują.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   

Nie jestem pewny, czy porównanie tych plecaków ma sens bo do Tamraca wejdzie więcej szpejów. Przynajmniej tak wynika ze zdjęć. Chociaż wymiary zewnętrzne są podobne.
Co do podatku od marki, to też nie jestem pewny, czy Lowepro jest lepszą marką niż Tamrac.
Tamraca używam od wielu lat i nic specjalnie się nie rozpada. To solidna konstrukcja.
 
 
Benedykt 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 157
Skąd: Krzeszowice
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   

FotoTomek napisał/a:
[...]Tamraca używam od wielu lat i nic specjalnie się nie rozpada. To solidna konstrukcja.

Masz Jazz 85 czy jakiś inny model?
 
 
FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   

Benedykt napisał/a:
Masz Jazz 85 czy jakiś inny model?

Nie, mam inny model. Dość już wiekowy, ale trzyma się dzielnie.
Wypowiadałem się tylko w kwestii lepszości Lowepro w porównaniu do Tamraca.
 
 
Benedykt 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 157
Skąd: Krzeszowice
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   

FotoTomek, dziękuję za tą informację.
Zastanawiam się, czy jest coś, co uzasadnia sens wydania ponad 70 zł więcej na Lowepro? Wszak funkcjonalnie obydwa plecaki są podobne. Jeśli dodatkowo Tamrac nie jest złej jakości, to zaczynam się skłaniać ku niemu.

[ Dodano: Wto 19 Wrz, 2017 13:51 ]
Tamrac Jazz 85 na pokładzie. :mrgreen:

Właśnie do mnie dotarł. Plecak zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie. Jest przyzwoicie wykonany, nie za mały - nie za duży, taki w sam raz. Bardzo mnie cieszy obecność pasa biodrowego i pas(k)a piersiowego. Niewątpliwym plusem jest niewielki ciężar - trochę ponad 1 kg.
Jak na razie jestem zadowolony z zakupu. Zobaczymy, jak się sprawdzi w użytkowaniu. Mam nadzieję, że nie gorzej niż Tamrac Foto Tomka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14