Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Nikon, nie pełnoklatkowy do zdjęć nocnych
Autor Wiadomość
piotrek_84 
Nowy


Posty: 15
Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   Nikon, nie pełnoklatkowy do zdjęć nocnych

Witam, poszukuję jakiejś fajnej lustrzanki Nikona która robi dobre zdjęcia przy wysokim iso, cena nie gra roli
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

D500, niepełnoklatkowy, dobre wysokie ISO. :razz:
 
 
piotrek_84 
Nowy


Posty: 15
Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
D500, niepełnoklatkowy, dobre wysokie ISO. :razz:

cena nie gra roli to za dużo powiedziane ;) może jakieś niższe modele :) może jeszcze dodam żeby ceny były niższe niż pełnoklatkowych
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Trzeba zjechać oczko w dół i kupić coś z serii D7???. Który z nich, to już zależy jak bardzo "cena nie gra roli" :)
Różnice pomiędzy D7500 a D7200 na wysokich ISO nie są duże, więc spokojnie możesz kupić starszy model, który jest do kupieni za kwotę poniżej 4000 zł.
 
 
piotrek_84 
Nowy


Posty: 15
Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Arek napisał/a:
Trzeba zjechać oczko w dół i kupić coś z serii D7???. Który z nich, to już zależy jak bardzo "cena nie gra roli" :)
Różnice pomiędzy D7500 a D7200 na wysokich ISO nie są duże, więc spokojnie możesz kupić starszy model, który jest do kupieni za kwotę poniżej 4000 zł.

dziękuje za cenne uwagi, myślę że to dobry kierunek bo już mi ten model proponowano
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Myślałem, że faktycznie nie gra roli ta cena, ale w takim przypadku podpisuję się pod postem kolegi Arek :grin:
 
 
piotrek_84 
Nowy


Posty: 15
Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Myślałem, że faktycznie nie gra roli ta cena, ale w takim przypadku podpisuję się pod postem kolegi Arek :grin:

nie no trochę gra ale nie chciałem się w szczegóły wpisywać zbyt szybko ;)
ale dziękuję również za opinie
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

piotrek_84 napisał/a:
robi dobre zdjęcia przy wysokim iso, cena nie gra roli

Nikon Df. Jeśli nikon i faktycznie nie boisz się ceny. . Albo Pentax K-1 jeśli jednak cena ma znaczenie.

[ Dodano: Wto 07 Lis, 2017 15:33 ]
https://www.dxomark.com/Cameras/Ratings
piotrek_84 napisał/a:
dodam żeby ceny były niższe niż pełnoklatkowych

Ooops, coś mi umknęło - jak tak to D7500 lub Pentax KP. https://www.dxomark.com/C...500___1161_1061
 
 
piotrek_84 
Nowy


Posty: 15
Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

Andrzej.M. napisał/a:
piotrek_84 napisał/a:
robi dobre zdjęcia przy wysokim iso, cena nie gra roli

Nikon Df. Jeśli nikon i faktycznie nie boisz się ceny. . Albo Pentax K-1 jeśli jednak cena ma znaczenie.

[ Dodano: Wto 07 Lis, 2017 15:33 ]
https://www.dxomark.com/Cameras/Ratings
piotrek_84 napisał/a:
dodam żeby ceny były niższe niż pełnoklatkowych

Ooops, coś mi umknęło - jak tak to D7500 lub Pentax KP. https://www.dxomark.com/C...500___1161_1061

Jak już jesteśmy przy D7500 to wydaje mi się, że porównując go do D7200 wielkich różnic nie ma a cena jest dwukrotnie niższa, więc czy warto aż tak przepłacać?
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

piotrek_84 napisał/a:
więc czy warto aż tak przepłacać?

Na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Nowy model zawsze ma cenę wyższą o tzw. podatek od nowości. Jedni wolą dopłacić, żeby mieć nowsze to lub tamto, inni za zaoszczędzoną kwotę wolą kupić coś innego, lub po prostu zaoszczędzić. Z pewnością D7200 nadal robi fajne zdjęcia, tak jak je robił przed premierą D7500. Jeśli filmowanie w 4K nie jest dla Ciebie istotne, ani wyższe dostępne czułości przy nieco mniejszej ilości megapikseli, to z pewnością jest to dobra propozycja.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

piotrek_84 napisał/a:
D7500 to wydaje mi się, że porównując go do D7200 wielkich różnic nie ma a cena jest dwukrotnie niższa

To bierz D7200... Jeśli nie musisz "walczyć" o każdy "gram" światła - to te 150 ISO różnicy między nimi czy odrobinę lepsza dynamika na wysokich ISO nie powinny stanowić różnicy. Swoją drogą 20% różnicy w ilości Mpix nawet przemawia na korzyść D7200... gdy trzeba odszumić...
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

Andrzej.M. napisał/a:
Nikon Df. Jeśli nikon i faktycznie nie boisz się ceny. . Albo Pentax K-1 jeśli jednak cena ma znaczenie.

Zauważyłeś kolego tytuł tematu, czy tak sobie piszesz byle wtrącić Pentaxa.
W zasadzie taki post nie na temat powinien być skasowany. :twisted:
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Zauważyłeś kolego tytuł tematu
Nie, najpierw przeczytałem post... i się ucieszyłem że wreszcie ktoś kto nie musi się ograniczać... :razz:
Cytat:
poszukuję jakiejś fajnej lustrzanki Nikona która robi dobre zdjęcia przy wysokim iso, cena nie gra roli

A Df to fajny aparat który pewnie bym kupił gdybym wszedł w Nikona. A nie wszedłem bo jednak wypuścili K-1.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

No tak, Df to fajna lustrzanka "nie pełnoklatkowa" :zalamany:

Nikon dobry wybór, nie będzie trzeba się ograniczać dostępnością szkieł jak w Pentaksie, tu się zgadzam :razz:
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
No tak, Df to fajna lustrzanka "nie pełnoklatkowa"

Czytanie ze zrozumieniem to na bank twoja mocna strona... :lol:

[ Dodano: Czw 09 Lis, 2017 19:21 ]
Wujek_Pstrykacz napisał/a:
ograniczać dostępnością szkieł jak w Pentaksie

Noto ja się "ograniczam" ile wlezie ... do woli! Od ilu to już lat? :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15