Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Pon 21 Sty, 2019
FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU 2018
Autor Wiadomość
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2018   

To samo co w galerii tylko B&W.

123.

20180906-IMG_20180906_114757-ND-BW.jpg
Plik ściągnięto 4274 raz(y) 440,48 KB

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018   

123. Też dobre,jak nie lepsze.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018   

I jeszcze taka tam panoramka z Rysów.

124.

20180906-IMG_20180906_122307.jpg
Plik ściągnięto 4208 raz(y) 422,98 KB

 
 
m_smyl 
Początkujący



Posty: 31
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018   

Patrząc na poziom, zwłaszcza Raptor, to aż strach coś wrzucać :o

125.


126
 
 
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018   

122- Taki minimalizm bardzo lubię.

Ryszard-tak jak piszesz- i po co dźwigać kilogramy w plecaku.Ładnie :wink:
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018   

witkot, wstyd przyznac Witku ale wziąlem ze sobą A7R2 w góry ale w ciagy dnia to marny z tego pożytek atylko nanosić się trzeba.
Zachodu ani wschodu ładnego w Tatrach nie zrobisz bo polscy i słowaccy strażnicy parku gonią mocno, co przyznał nawet Nienartowicz.
Już nie przekoczujesz nocki „za skałą” żeby zrobić wschód bo walą ostro mandatami.
Więc pozostaje dzień i... niestety smartfon bo moje plecy już nie takie mocne.
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2018   

fatman Ty poważnie piszesz z tymi zdjęciami wschodu,zachodu?Nie wolno fotografować?Dlaczego?Planowałem z rodzinką góry w przyszłym roku :cry:
 
 
Jar 
Maniak


Pomógł: 72 razy
Posty: 789
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2018   

Ja odpowiem. Chodzi o przepisy parku narodowego. Po Tatrach nie wolno łazić w nocy. Widać zaczęli pilniej egzekwować. Ale to przecież nie jedyne góry. Tak w PL i za granicą. I tam też można wschody i zachody słońca focić.
Do dziś pluję sobie w brodę z powodu pozostawienia w ostatniej chwili na biurku aparatu, jadąc kiedyś jesienią (ok. 11XI) w masyw Babiej G. Od lat wybierałem się na słabo dostępną (dojazd) trasę od Lipnicy Wlk., a wschód słońca na Diablaku podziwiałem wówczas z morzem chmur inwersji wokół Tatr i nad całymi Beskidami... Na podejściu wśród gasnących gwiazd błyskały jeszcze co chwilę Taurydy.
Tam też nocować nie wolno, ale (przynajmniej swego czasu) tolerowano nieoficjalnie tradycyjne wyjścia z Markowych Szczawin na wspomniany wschód słońca. Mały tłumek był.
Pozdrawiam
-J.
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018   

Ten zakaz obowiązuje przynajmniej od 10 lat. I nie jest najgorzej. Od grudnia do marca można przemieszczać się po zmroku ;) Raki na nogi, czekany w dłoń i jazda ;)

126. Znajome okolice :D Kazbek robi wrażenie, a na tych równinkach poniżej, polowałem na owady w 2015 roku ;)

No i robicie mi smaka na Tatry. Każde zdjęcie z wyższych partii jest zawsze dla mnie super. Zwłaszcza 124, którą to panoramę ostatnio podziwiałem jako mgliste mleko, z widocznością 2 m, w samym środku burzy z piorunami :twisted:

122. - Brawo! Kapitalny, minimalistyczny kadr.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018   

DarkRaptor napisał/a:
... polowałem na owady ...

My z żoną zatrudniamy do tego pająki :???:
 
 
DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018   

T.B. napisał/a:
DarkRaptor napisał/a:
... polowałem na owady ...

My z żoną zatrudniamy do tego pająki :???:

U mnie jest tego tyle w mieszkaniu, że już nie zliczę... głównie ptaszniki, ale krajowych też sporo się znajdzie. Niektóre trzymam nawet w lodówce, gdzie sobie hibernują :D
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2018   

Dzięki Panowie.Ogólnie w góry to mi nie po drodze.Ostatni raz byłem dobre 30 lat temu na obozie harcerskim :mrgreen: Wybieram się już ze dwa lata..dojechać nie mogę :cry:
 
 
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2018   

Nie tylko zorzami człowiek na Lofotach żyje :mrgreen:

Lofoty_Zatoka_Panoramka.jpg
128. Panoramka
Plik ściągnięto 3775 raz(y) 118,85 KB

Lofoty_Plaza.jpg
127. Z wysokości górskiego jeziorka
Plik ściągnięto 3775 raz(y) 124,75 KB

 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2018   

Ci co wchodzą wyżej, mają bonusy.
 
 
LiSzajFuj 
Bywalec



Posty: 138
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2018   

129

IMG_6558seeeee.jpg
Plik ściągnięto 3727 raz(y) 430,63 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 23