Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Pon 21 Sty, 2019
FOTOGRAFIA PTAKÓW 2018
Autor Wiadomość
Robert73 
Nowy


Posty: 19
Skąd: B-stok
Wysłany: Sob 27 Sty, 2018   

T.B. napisał/a:
Skoro to gołąb, to na pewno on - bo gdyby to była ona, to by musiała być gołębica.
A z obiektywu chyba jesteś zadowolony? Bo ja nie mam z czym porównać.

Tak , jest świetny , obraz żyleta i to od pełnej dziury .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






adf1985
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Dopiero się uczę i na dworze brzydko, także nie bijcie :)

17.


18.


19.


[ Dodano: Pon 05 Lut, 2018 16:26 ]
20.
 
 
infocyk 
Optyczny
7DII+C300+T150-600



Pomógł: 4 razy
Posty: 2001
Skąd: Kociewie (pomorskie)
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

adf1985, 20 fajnie złapana :smile:

Dzisiaj przez okno grubodziby se pstrykałem:
21.

22.

23.

24.
 
 
adf1985
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Dzięki, fajnie wyszła :) . Twoje też mi się podobają, więcej widać i ładne kolory.

To jeszcze jedno na dokładkę

25.
 
 
infocyk 
Optyczny
7DII+C300+T150-600



Pomógł: 4 razy
Posty: 2001
Skąd: Kociewie (pomorskie)
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018   

Na polach słychać żurawie, a dzisiaj fociłem z okna głównie dzwońce (tylko światła coś za mało):
26.

27.

28.

29.
 
 
adf1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lut, 2018   

30.
 
 
infocyk 
Optyczny
7DII+C300+T150-600



Pomógł: 4 razy
Posty: 2001
Skąd: Kociewie (pomorskie)
Wysłany: Sro 07 Lut, 2018   

adf1985, z tego z pisałeś masz 400 5.6 (smokacz takim foci(ł) :smile: ), chyba musisz zejść z czasem, ale na to trzeba lepszego światła.

Pierwszy żuraw w tym roku - tak szybko przyleciały, a tu -10 w nocy, to albo wiosna będzie szybciej, albo przyroda fiksuje bo nawet kruk znosi gałązki na budowę gniazda.
31.

Bez numeru - takie dokumetalne.
 
 
adf1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lut, 2018   

A jaki czas powinienem stosowac? Obecnie 1/2000 sek.

[ Dodano: Czw 08 Lut, 2018 09:21 ]
32.


PS. Infocyk, już wiem, dlaczego moje zdjęcia wydają się trochę nie ostre. Czas nie ma tu nic do rzeczy.

Pierwszy powód to hosting zdjęć - okazuje się, że strona na której dotychczas trzymałem wprowadziła jakiś czas temu kompresję. Teraz będę uploadował na serwis, który nie robi takich rzeczy.

Drugi powód jest dużo poważniejszy - po prostu potrzebuję więcej trenować przy robieniu zdjęć, o ile obiektyw jest ostry, to ciężko mi trafić z tą ostrością podczas gdy ptak leci, w zdjęciu numer 32 widać, że ostrość poszła na tułów, a nie na oczy/głowę, przez co jest wrażenie ogólnej nieostrości - sporo treningu przede mną.

[ Dodano: Czw 08 Lut, 2018 09:51 ]
32.
 
 
infocyk 
Optyczny
7DII+C300+T150-600



Pomógł: 4 razy
Posty: 2001
Skąd: Kociewie (pomorskie)
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

adf1985, celne wnioski, jeszcze dochodzi obróbka, ale najważniejsze są chęci :smile:


Dzisiaj żurawi nie udało się trafić więc jeszcze przy karmniku:
34. Modraszka (dzisiaj),

35. Grubodziób (2 dni temu)

36. oraz okno z którego pstrykam.
 
 
adf1985
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Lut, 2018   

Ustawiłem jeszcze priorytet autofocusa nad zwolnieniem migawki. Seria jest wolniejsza, ale zdjęcia zazwyczaj są trafione :)

37.


38.


39.


40.


41.


42.


43.
 
 
infocyk 
Optyczny
7DII+C300+T150-600



Pomógł: 4 razy
Posty: 2001
Skąd: Kociewie (pomorskie)
Wysłany: Pon 12 Lut, 2018   

adf1985, coraz lepiej :smile:

Jak było nudno to "testowałem :smile: " różne obiektywy
44. 50-ka.

45. 100-ka.
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2267
Skąd: Zamość
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018   

Patrzę na Wasze zdjęcia i zaczynam powoli mieć motywację, żeby sprzęt z torby wygrzebać :D infocyk, używasz jakiegoś polaru, czy tak dokładnie wymyłeś szyby? Jak na foty przez okno, to świetna jakość.
 
 
infocyk 
Optyczny
7DII+C300+T150-600



Pomógł: 4 razy
Posty: 2001
Skąd: Kociewie (pomorskie)
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018   

ophiuchus, wstawiam karton w okno z wyciętymi dziurami i pstrykam. Ludzie przestali już się dziwić. :smile:

Dzisiaj, już w terenie, żurawie pstrykane przy drodze przez uchylone drzwiczki samochodu. Światła do szczęścia tylko brakowało. :smile:
46.

47.

48.

49.

50.
 
 
sławek_38 
Rozmowny



Pomógł: 9 razy
Posty: 441
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 27 Lut, 2018   

fotki przez szybę:

_MG_0252A1.JPG
51
Plik ściągnięto 7229 raz(y) 266,43 KB

_MG_0302A1.JPG
52
Plik ściągnięto 7230 raz(y) 432,38 KB

_MG_0181A1.JPG
53
Plik ściągnięto 7231 raz(y) 228,42 KB

 
 
infocyk 
Optyczny
7DII+C300+T150-600



Pomógł: 4 razy
Posty: 2001
Skąd: Kociewie (pomorskie)
Wysłany: Sro 28 Lut, 2018   

sławek_38, rudzika zimą ciężko trafić :smile:

Czyże się pojawiły.
54.

55.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 21