Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: komor
Sro 14 Mar, 2018
Obiektyw do Canon EOS 1200D - do nieruchomości
Autor Wiadomość
Arek BIT 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018   Obiektyw do Canon EOS 1200D - do nieruchomości

Witam wszystkich serdecznie i bardzo proszę o poradę.

Chcę dobrać odpowiedni obiektyw szerokokątny do mojej lustrzanki Canon EOS 1200D.

Szukam obiektywu w przystępnej cenie.

Będę go wykorzystywał w pracy do fotografowania nieruchomości. W szczególności chodzi mi o mieszkania, które często mają dość małe pomieszczenia i obiektyw powinien łapać jak największy zakres scenerii ale bez zniekształceń. Zdjęcia będę zamieszczał na stronach internetowych więc ich jakość nie musi być powalająca ale chcę żeby efekt był lepszy niż przy zdjęciach smartfonem ;) .

Zaznaczam że jestem bardzo początkującym fotografem więc obce są mi różne zagadnienia.
Chciałbym jedynie zamówić obiektyw który spełni moje niewygórowane wymagania.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018   

https://www.optyczne.pl/3...5.6_IS_STM.html
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018   

Dokładnie jak pisze PDamian, obiektyw 10-18 to najtańszy sposób w Canonie na szeroki kąt. Do zastosowań w nieruchomościach jak najbardziej wystarczający.
 
 
Arek BIT 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pią 16 Mar, 2018   

Dzięki wielkie za poradę. Szkiełko zamówione ;)
Dam znać jak się sprawuje po przetestowaniu.
 
 
Preskaler 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 713
Wysłany: Wto 20 Mar, 2018   

Nie bardzo rozumiem fotografowanie wnętrz szerokim kåtem przy założeniu, że ma nie być zniekształceń. Czy nie lepiej zrobić panoramę?
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 20 Mar, 2018   

Preskaler, więcej roboty, już na 100% nie da się bez statywu i wychodzi potem szeroki pasek, który nijak się ma do proporcji okienka na zdjęcie na portalu aukcyjnym. No i tajemnica poliszynela – na zdjęciach robionych UWA pomieszczenia wydają się większe niż są w rzeczywistości.
 
 
Preskaler 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 713
Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

To oczywiste, ale szerokim kątem bez zniekształceń się nie da.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16