Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Pierwsza lustrzanka do ok. 2000 zł (edycja 2018)
Autor Wiadomość
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2018   

Używany z niedużym przebiegiem można kupić za ok. 2000zł.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






sect 
Początkujący


Posty: 28
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2018   

Uzywanego trochę się obawiam. Pierwszą lustrzankę wolałbym nową.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2018   

To pozostaje Ci Canon 100D + 18-55 IS STM.
 
 
sect 
Początkujący


Posty: 28
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2018   

Sunders napisał/a:
To pozostaje Ci Canon 100D + 18-55 IS STM.

Źle to ująłem, może być używany ale żeby był na gwarancji (200d lub 750d) znalazłem w moim budżecie.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018   

sect napisał/a:
Kit+obiektyw (nowy zestaw) ~2000zł. Chce jeszcze zostawić 500zł na stałkę 50mm

Nie wiem czy w tym budżecie w Cano ie coś sensownego znajdziesz - jak masz te 750d to bierz, jak nie to poszukaj u Pentaxa (jeszcze niedawno K-50 z 18-55 i DA50/1,8 dało się w tych pieniądzach kupić). Fakt że u canona filmowanie lepsze - przynajmniej w D750 , co do niższych modeli to już nie jestem pewien.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018   

Na chwilę obecną za 2500 można kupić Canona 2000D z 18-55mm IS II STM i 50/1.8 STM
 
 
Leanpurpp 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   Aparat 2000 - 2300zł

Witam, planuję w najbliższym czasie kupić aparat fotograficzny, lecz totalnie nie znam się na sprzęcie i nie mam pojęcia na co patrzyć przy wyborze sprzętu. Myślałem o używanym sprzęcie, ponieważ ludzie często sprzedają całe zestawy ze statywem, dwoma obiektywami itd.
Chciałbym się zmieścić w 2000 - 2300zł (myślę że na początek dla laika to wystarczający budżet). Aparat będę kupował w Anglii, więc szukałem czegoś na ebay'u i znalazłem dwie oferty;

Oferta nr 1: https://www.ebay.co.uk/it...w4AAOSwpXNayOTK
Oferta nr 2: https://www.ebay.co.uk/it...rQAAOSwXXpayekX

I tu mam pytanie do Was, czy któraś oferta jest godna rozpatrzenia, czy szukać czegoś innego? Jeśli coś innego to czym się kierować w wyborze sprzętu, na co patrzeć, może ktoś poleci jakiś konkretny model wart uwagi i jakie obiektywy do niego?

Ps wiem, że opcja nr 2 wykracza trochę po za mój budżet ale jeśli na prawdę będzie warto to jestem gotowy troszeczkę dopłacić.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

Choose second option :smile:
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

the second option :???:
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

Leanpurpp, jeśli chcesz kupować w UK to zapraszam na prv, z miłą chęcią pomogę. eBay w UK to jedno z najgorszych miejsc na zakupy używanego sprzętu. W UK masz komisy gdzie często sprzęt jest znacznie tańszy i jeszcze ma do tego 2 lata gwarancji jak byś ze sklepu kupił.
Może mieszkasz gdzieś blisko?
 
 
sect 
Początkujący


Posty: 28
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

Wezmę chyba nowego Canona 750d+18-55 IS STM za 2400zł.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2018   

Scaliłem do tegorocznego tematu zbiorczego.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

To i ja dołączę do wątku - choć nie będzie to pierwsza a raczej kolejna lustrzanka - chodzi bowiem o zapasowy korpus do mojego Pentax K-1. Coś małego i zarazem dobrze obrazującego - tak żeby w góry nie zabierać dużego klocka i żeby był pod ręką jak by coś sie w trakcie zdjęć z głównym aparacie podziało... Oczywiście najlepiej Pentax - bo optykę mam, ale może coś bez wymiennej optyki? (nawet się zastanawiałem nad FF - Pentax GR - tyle że to na pewno inny przedział cenowy). Ciekaw jestem Waszych opinii...
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

Andrzej.M., Tobie mamy doradzać w sprawie lustrzanki? :) A jakiś mały korpus Pentaksa do tego, co już masz? Masz Sigmę 17-50 zdaje się, co prawda nie jest ona tak mała i lekka jak np. kity 18-55, ale może jakiś mały korpus do tego i wystarczy? Bo jeśli nie, to może jednak jakiś dobry kompakt z jasnym obiektywem i niezbyt dużym zoomem. Są odpowiednie wątki na ten temat w dziale kompaktowym, tyle że tam budżet niekoniecznie będzie się zgadzał. Ale Panasonic LX100 w zasadzie do kupienia w tej cenie.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

Andrzej.M. napisał/a:
nie będzie to pierwsza a raczej kolejna lustrzanka - chodzi bowiem o zapasowy korpus do mojego Pentax K-1/.../Oczywiście najlepiej Pentax - bo optykę mam, ale może coś bez wymiennej optyki?


komor ze względu na osobę pytającą oraz pytanie niezbyt dokładnie pasujące do tytułu wątku proponuję je wydzielić jako osobny :smile:
Może K-S1 byłby odpowiedni?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14