Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Prywatne galerie użytkowników
Autor Wiadomość
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Ja byłbym jednak za powszechniejszym prawem do tworzenia galerii. Żeby nie zapychać serwera Optyczne, to faktycznie można by było stworzyć możliwość linkowania z zewnętrznych serwerów... Nie bardzo podobają mi się ograniczenia, zwłaszcza takie jak ilość postów - w niczym nie gwarantuje to, że zdjęcia będą lepsze niż nowych użytkowników...
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

to ustawilem na 500 postow
 
 
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Na 1000 to bym musial czekac chyba do emerytury :lol:
A tak powaznie to przychylam sie do glosu Jaad75 z linkowaniem galerii
Natomiast jesli juz ma byc tutaj to proponowalbym nie ilosc postow bo to mozna "zalatwic"
w ciagu jednego dnia jak ktos sie uprze ale duze ograniczenie zdjec na poczatku dla wszystkich,
po czym automatyczne zwiekszenie miejsca dla uzytkownika
wprost proporcjonalne do iloczynu sredniej oceny jego zdjec i ich ilosci ocenianych w galerii
Ostatnio zmieniony przez Allan Sob 24 Maj, 2008, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

a ja nie mam zdania, bo sie wstydę :oops: - za swoje zdjęcia :cool:
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Allan napisał/a:
duze ograniczenie zdjec na poczatku dla wszystkich,
po czym o automatycznym zwiekszenie miejsca dla uzytkownika
wprost proporcjonalne do sredniej oceny jego zdjec ocenianych w galerii

I to jest bardzo dobry pomysł.
 
 
igorax 
Rozmowny
vast



Pomógł: 5 razy
Posty: 408
Skąd: p-ń
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Allan napisał/a:
po czym automatyczne zwiekszenie miejsca dla uzytkownika
wprost proporcjonalne do iloczynu sredniej oceny jego zdjec i ich ilosci ocenianych w galerii


to jest rozwiązanie, które zapewni hierarchię, a zarazem nie przyczyni się do nadmiernego spamu.
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

komor w temacie Fotografie ludzi ostatnio napisał:
"Czekam, aż za takie stwierdzenia opie#$li mnie ktoś inny niż Mnich, Jaad75, Mavierk, Heding, Kijos, Krisv740 czy Igorax. Pstrykacz pewnie w ptakach siedzi z Arkiem, a MM gania samoloty. A gdzie są nowi???"
Teraz to już na pewno wszyscy Nowi będą chętnie dzielić się swoją opinią na temat zdjęć i swoją twórczością (choć mogę się mylić). Jak dla mnie taki elitarny klub na forum to nietrafiony pomysł. Przynajmniej w proponowanych kategoriach. Selekcja mogłaby się odbywać na zasadach podobnych do tych na http://www.fotoik.pl/ Tylko proszę nie piszcie, że zazdroszczę bo się nie załapałem :P
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

zazdrościsz bo się nie załapałeś. ;)


Oczywiście każdy moze się zgłosić do grupy galeria/galeria_1000, jest chyba taka opcja.
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

"Prywatne galerie są wyłączone"
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Górne menu:

grupy>Galeria_1000>dołącz do grupy
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

OK mam :) sorry oglądałem sobie zdjęcia zamiast dokładnie sprawdzić ;P

[ Dodano: Sob 24 Maj, 2008 21:27 ]
Dziękuję (zostałem pozytywnie zlustrowany) :)
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 26 Maj, 2008   

Chłopaki, wszystkie wasze uwagi są cenne, ale obawiam się, że właśnie próbujecie zlecić Robertowi O. napisanie kolejnego oprogramowania typu „galeria”. On tylko trochę zhakował istniejacy plugin do forum i nie wiem czy ma ochotę/możliwość/czas implementowania tych wszystkich rzeczy, które proponujecie (a które są owszem ciekawe).

Moim zdaniem wątki tematyczne w dziale "Technika foto" są wystarczającym środkiem wyrazu na forum dla onanistów sprzętowych, jakim jest Optyczne.pl. Jest przecież tyle popularnych już witryn typu „galeria” gdzie jest tyle pięknych zdjęć i zdolnych fotografów.

Ja, jako skromny amator bez ambicji artystycznych, muszę stwierdzić, że bardzo ucieszyłem się na te wątki tematyczne, bo one właśnie dają szansę zwykłym ludziom pokazać byle zdjęcie i usłyszeć jakieś sensowne uwagi na temat słabości warsztatowych. Przyznam, że ja na żadnej popularnej witrynie typu „galeria” nie umieściłem jeszcze ani jednego zdjęcia, bo uważam, że wobec tylu pięknych zdjęć jakie tam są – nie ma sensu się pakować ze swoimi knotami. A tutaj – owszem, bo tu jakoś poczułem się mile widziany jako początkujący amator. I nie zawiodłem się, bo usłyszałem kilka cennych uwag na temat moich focideł.

Tymczasem galerie użytkowników, o których rozmawiamy w tym wątku, przesuwają niniejsze forum w kierunku kolejnej galerii. Nie widzę sensu. Teraz Robert O. powinien mnie zlustrować negatywnie i wyrzucić z grupy „tysiąca” :lol:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 26 Maj, 2008   

Ale fajnie jest umieścić jakieś swoje fotki i przeczytać opinie od kolegów onanistów sprzętowych :D
Uważam też że właśnie oglądanie różnych dobry i złych fotek jest drogą by wyrobić w sobie umiejętność samokrytki, interpretacji i rozpoznawania knotów. A kto doradzi lepiej niż My ? Na innych Galeriach, za dużo jest kółek wzajemnej adoracji...
Optyczne to także- a właściewie w głownej mierze- tematy foto. Więc zdjęcia są jaknajbardziej na miejscu. Tak mała nasza utopijna galeria. :)
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Pon 26 Maj, 2008   

komor, nie marudź tylko wrzucaj fotografie ;) Może tu będzie normalnie bo jest kilka takich galerii online, na których jak komuś nie po jego myśli skomentujesz zdjęcie to odwecie będziesz pod swoimi czytał same negatywne komentarze.

[ Dodano: Pon 26 Maj, 2008 21:37 ]
Jakbym bardzo chciał galerię to mogę sobie samemu jakąś sklecić. Wysyłam na publiczne bo jestem ciekawy uwag i opinii (oczywiście najprzyjemniej czyta się te pochlebcze ;)
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 26 Maj, 2008   

:) Ale mnie chodzi o to, że właśnie na wątkach tematycznych można się wyżyć, uzyskać opinie itd. Skoro mamy oceniać technikę, a nie człowieka, to wolę, żeby zdjęcia były podzielone na tematy, a nie na ludzi.

A tak naprawdę to wrzuciliście już tyle dobrych zdjęć, że uważam iż nie pozostaje mi nic innego jak parcie na zamknięcie tych galerii… :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15