Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Prywatne galerie użytkowników
Autor Wiadomość
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

komor napisał/a:
degol, bazę dla „śmieci mojej twórczości” to ja mam na dysku twardym, nie rozumiem czemu chcesz publicznie dostępną galerię traktować jako magazyn wszystkiego.

Naprawdę nie rozumiem czemu ludzie tak bardzo chcą zaczynać swoją „karierę” na forum Optycznych od strony głównej. Jest dział Nasze zdjęcia i tam należy próbować zaistnieć, wtedy przyjdzie też czas na galerię.


Co do powyższego , uczepiłem się zasady 500 postów , gdyż wydaje mi się ta forma zbytnio "restrykcyjna" ( jak dobrze pamiętam początkowo było wymaganych 1000 postów !!! :D Ile lat bym musiał czekać na dostępność p.g. ? ) Do tego jaki jest związek ilości postów do jakości zdjęć ? No chyba , że taki - im więcej przebywasz/uczestniczysz w dyspucie na forum optyczne.pl , tym więcej wiesz , widzisz , rozumiesz , a to przekłada się na jakość zdjęć , zdjęcia stają się przyjaźniejsze dla oczu forumowiczów jak i odwiedzających , nie rażą amatorszczyzną itp. Zważywszy na pewne ułatwienia , dróżki na skróty o których wspominacie w powyższych wypowiedziach , to jak widać nie jest tak sztywno/zaporowo jak pierwotnie sądziłem , więc tutaj przyznaję , moje czepialstwo wynikło z niedokładnego zapoznania się ze wszystkimi istniejącymi zasadami w temacie :oops:

Co do stwierdzenia o zaśmiecaniu , to miałem na myśli nabijanie do pięciuset postów wstawianiem pięciuset zdjęć w dziale "nasze zdjęcia" tylko po to , by mieć/posiadacz p.g.

Pozdrawiam
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

degol, to już było dyskutowane, pewnie w tym wątku. To był po prostu pierwszy z brzegu warunek, jaki udało się wymyśleć - przeznaczony dla aktywnych uczestników forum. Potem pojawił się nowy warunek dla nowych, który wystarczy spełnić: pokaż swoje zdjęcia w dziale Nasze zdjęcia i kiedy dasz już się poznać – uderz do administratora, to dostąpisz zaszczytu posiadania galerii. :neutral:
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sob 11 Lip, 2009   

a moim zdaniem zapobiega to osobom, które z galerii optyczne.pl zrobiłyby sobie własny serwer hostingowy na obrazki :D :D
Zasada jest prosta, albo piszesz sensowe posty na temat i przekraczasz magiczne 500 postów, albo udzielasz się w dziale "Nasze zdjęcia", po czym kiedy zabłyśniesz za pomocą własnych zdjęć z innych serwerów, otrzymasz własne miejsce.

P.S. Nie rozumiem tylko czemu wszyscy chcą tak tą galerię. Mało serwisów hostingowych dookoła? Sam korzystam chyba już z czterech + własny serwer www/ftp i jakoś nie śpieszno mi żeby ciągle zapełniać własną prywatną galerię na optyczne.pl
We własnej galerii posiadam już/aż 1 zdjęcie, a postów mam chyba z 2300 :)
A uwierz mi że sporo moich gniotów się tutaj przewinęło.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

No i za waszymi radami , poczyniłem pewne popoporzrzrząądki w swojej galerii na garnku , mieliście rację , znacznie "lepiej" się ona teraz prezentuje , jeśli mogę tak to ując , wiem , wiem jeszcze daleeeeko do ideału :D

Pozdro :)
 
 
jelonekI 
Uczestnik


Posty: 60
Skąd: aurich
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

mam pytanie: w jaki sposob moge umieszczac zdjecia, dolaczyc do naszej galerii na forum w celu zbierania ostrej krytyki :twisted: i nowych doswiadczen ?? :grin:
z gory wielkie dzieki za pomoc !
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

warto przeczytać regulamin!
od 500 postów w górę... :cool:
 
 
oranżewski 
Optyczny



Pomógł: 15 razy
Posty: 1202
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

jelonekI napisał/a:
w jaki sposob moge umieszczac zdjecia ... w celu zbierania ostrej krytyki :twisted: i nowych doswiadczen ?? :grin:

http://forum.optyczne.pl/viewforum.php?f=27
 
 
deel77 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Sro 31 Sie, 2016   Konkurs 6. Leica Street Photo 2016

Witam serdecznie,
to mój pierwszy post na forum optyczne.pl :grin: , choć samą stronę czytam regularnie od lat i chętnie korzystam z atrakcji które przygotowuje ekipa optycznych (zloty, festiwale czy fotomisje).
Na ostatnim spotkaniu w Trzebieszowicach moje zdjęcie nawet uzyskało uznanie jury i znalazło się w gronie nagrodzonych - co bardzo mnie ucieszyło. To samo zdjęcie (wraz z innymi) przesłałem również na konkurs "6. Leica Street Photo 2016". Dziś okazało się że również w tym konkursie zdjęcie z Trzebieszowic zostało zauważone i będzie wystawiane w galerii Leica na Mysiej 3 w Warszawie.

Odnośnik do wyników konkursu:
Wyniki konkursu

Zdjęcie o którym mowa:
Spiderman

Inne moje zdjęcia:
Galeria Flickr

Pozdrawiam
Darek Laszczyk

PS. jak widać nawet na "masowych" spotkaniach można robić fajne fotki tak jak to opowiadał Jacek Bonecki na swoich wykładach.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Sie, 2016   

No to gratulujemy jeszcze raz :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14