Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Janów Podlaski - XI Zlot Czytelników Optyczne.pl
Autor Wiadomość
m_smyl 
Początkujący



Posty: 31
Wysłany: Pon 30 Lip, 2018   Janów Podlaski - XI Zlot Czytelników Optyczne.pl

Cześć,
Dzielcie się swoimi wrażeniami, a także, oczywiście, zdjęciami ze Zlotu!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   

Nikt nic nie pisze to ja napiszę, jest czwartek przebiłem się przez falę stojącą zapoczątkowaną tym, że ze względu na zlot nie było mnie w czwartek a budowy nie stoją plus oczywiście seria niefortunnych zdarzeń itede itepe. W każdym razie wczoraj udało mi się przejrzeć w końcu zdjęcia co je zrobiłem, a robiłem w zasadzie wyłącznie makro, i może dziś-jutro coś powrzucam.

Zlot jak zlot ;) , Optyczne począwszy od pierwszego zlotu przyzwyczaiło do wysokiego standardu i jeśli coś się zmienia w kwestiach bytowo-organizacyjnych, to na plus. Bardzo dobra miejscówka, hotel gwiazdek ****, zabytkowy, budynki rozrzucone na sporym obszarze, wszystko połączone podziemnym korytarzem, jak to w porządnym zamku być powinno. Teren wokół przystrzyżony ale kawałek dalej zaczynały się włości niedoglądane, dzikie pola z chaszczami do piersi, z rzeczką, ptactwem i sarenkami - i oczywiście mnóstwem robactwa do fotografowania.

Dla takiego starego użyszkodnika jak ja część wykładów czy tam prezentacji "już była" ale z przyjemnością posłuchałem pana od Voigtlandera oraz Łukasza Bożyckiego i jeszcze kilku innych. Z warsztatów skorzystałem z ww. Łukasza Bożyckiego - bardzo ciekawa robota w świetle spolaryzowanym oraz fotografowanie iryzacji na błonie mydlanej. Poza tym generalnie siedziałem z wypożyczonymi Sigmami makro w krzakach - rżnięty przez tabuny ślepaków w konkurencjach na gółkę i przez ubranie oraz w dyscyplinach dodatkowych - wlatywaniu do ust, nosa bądź ucha. A trzeba dodać, że aura była w typie sauny fińskiej parowej i kożucha nie szło założyć.

Zloty się zmieniają, pierwszy zaowocował wieloma znajomościami do dziś i zdjęciem grupowym podpisanym imionami i nazwiskami - a teraz jakoś wszyscy są bardziej osobno, nie ma tego ducha jak na koloniach z podstawówki, a na wejściu trzeba było podpisać RODO. Cóż, jest inaczej, świat idzie niekoniecznie do przodu a politycy nie śpią, tylko myślą co ulepszyć.

Spotkałem kilku starych znajomych, mam paru nowych - wszystkim dzięki za ten czas i mam tylko prośbę do Centrali, żeby następnym razem była zniżka na piwo - bo kufelek za 15 zeta może doprowadzić masy do zgubnej abstynencji ;) .
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   

Czasami udaje się wywalczyć zniżki na piwko, czasami nie. Hotel zszedł nam mocno z ceny za cały event więc widocznie nie chcieli już dawać innych rabatów. A ceny są trochę na szejków nastawione niestety.
Obiecujemy poprawę na przyszłość.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   

Witam i ja po zlocie.
Ceny piwa nie na kieszeń robotnika :razz: Ale co tam zaszaleć raz na rok można :razz:
Rzeczywiście, muszę potwierdzić słowa Maćka, jako uczestnik wszystkich zlotów, pierwsze były bardziej swojskie, radosne, była inna atmosfera, może dlatego, że było nas mniej i było bardziej przytulnie. Słyszałem słowa o komercji. Nie wiem, ja nie zauważam, dla mnie zlot to w 70% spotkanie towarzyskie, 30% to sprzęt i wykłady.
Chętnych jest sporo, rozumiem to, ale gdyby powrócić do mniejszych zlotów, byłoby fajnie. :razz: :grin: :wink:
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   

maziek, Wujek,

Tak, tak - kiedyś było lepiej :mrgreen:
I zapewniam Was, że co roku to teraz będzie coraz gorsze do kwadratu. Z górki macie - i tyle.


PS
Zdjęcia byście dali. Wujek w krzakach, maziek na barze i takie tam różne fajne :smile:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   

RODO Panie, RODO. :razz:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   

RODO nie RODO, i tak wam zazdraszczam, żeście byli, drogie piwo pili i komary gonili.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   

To ja na początek wstawię jednego ze ślepaków wpitego w mą tętnicę, po wykorzystaniu ubiłem gada, co poniekąd było moralnie dwuznaczne skoro go wykorzystałem, ale sprawiło mi dużą radość :) .

1.


I jeszcze coś dla osób o mocnych nerwach - taka makatka mi wyszła, jako w zasadzie jedyny owoc prób sfotografowania zaćmienie Księżyca, pokrzyżowanych nieco przez pogodę. Owoc poboczny, bo to zalana woda ławka :) .

2.


Czy proszę organizatorów zdjęcia z ludziami podczas grilla można wstawiać?
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Pią 03 Sie, 2018   

No i co? Organizatorzy zakazali, bo się boją, że ich RODO w tyłek ugryzie?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Sie, 2018   

Nic nie zakazaliśmy.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Pią 03 Sie, 2018   

No to maziek nawala :smile:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sob 04 Sie, 2018   

Troche strach wstawić zdjęcia z twarzami osób, zawsze ktoś może sobie nie życzyć.
Moją facjatę można śmiało opublikować :razz:
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sob 04 Sie, 2018   

Moją także.

Ludzi w zasadzie nie zdejmowałem, poza bardzo wesołą ekipą w załączeniu. Jak tylko udaliśmy się na grilla, tak zaraz zaczęło lać jak z cebra, przy czym cały czas pięknie świeciło słońce. Wszyscy tłoczyli się jak mrówki pod stosunkowo niewielką wiata, a ta wesoła ekipa żyła pełną piersią w strugach deszczu (i wina) :) .

3.


4.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018   

Takie tam z Maćkiem i te piwo za 15 zeta. :razz:

IMG_7874.jpg
5.
Plik ściągnięto 25681 raz(y) 445,33 KB

IMG_6472.jpg
6.
Plik ściągnięto 25681 raz(y) 731,95 KB

IMG_6466.jpg
7.
Plik ściągnięto 25681 raz(y) 726,94 KB

 
 
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018   

5. taka cienizna za 15zł? :cool:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 19