Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Pią 30 Maj, 2008
JAKI APARAT ?????????
Autor Wiadomość
MIKI 
Nowy
MIKI



Posty: 6
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   JAKI APARAT ?????????

Witam
Proszę o poradę. Jaki aparat wybrać.
Potrzebny jest mi aparat do robienia zdjęć wmiarę przyzwoitych i kręcenia filmików rónież w miarę przyzwoitych.
Wybierając cyfrową lustrzankę musiałbym kupić również kamerę, dlatego zdecydowałem się na cyfrowy aparat kompaktowy.
Robię głównie zdjęcia kotów w swojej hodowli jak i na wystawach. To samo dotyczy filmików.
Do tego celu ma ten aparat służyć.
Zastanawiałem się nad canonem Powe Shot S5 IS. Czy to dobry wybór?
Czy powinienem zastanowić się na dinnym aparatem?
Pozdrawiam
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

S5 to powinien być dobry wybór.
 
 
MIKI 
Nowy
MIKI



Posty: 6
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

Dziękuję za pomoc
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

goltar napisał/a:
S5 to powinien być dobry wybór.


Potwierdzam.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

goltar napisał/a:
S5 to powinien być dobry wybór.


Ale się rozgadałeś... :mrgreen:
Aparat jako taki dobry i generalnie go polecam. Dla amatora świetny wybór. Filmiki robi rewelacyjnej jakości, ale "wciąga" wtedy bardzo dużo pamięci. Dlatego polecam kupić od razu z dwie karty po minimum 2 GB. W codziennej fotografii będzie się świetnie sprawdzał, ale na wystawy to już tak sobie. Tam czasami ludzie z lustrzankami muszą się nieźle napocić. Ale ja wymagający jestem i pewnie oczekuję zbyt wysokiej jakości. Patrząc po większości zdjęć w naszej "galerii" mam takie nieodparte wrażenie... :razz:
 
 
Jasio 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 123
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

Hmm co mam napisac :)
Popieram ze S5 to dobry wybor :)
Odrazu trzeba kupic conajmniej 4GB karte jak sie robi filmy. Ja kupilem 8 GB i 16 GB (16 GB kosztowala 200 zl i 8 GB tez :) ale 8 to Sundinsk)
Podobno S5 robil najlepsze jakosciowo filmy w aparatach kompaktowych, natomiast 8 MB zdjecia sa nieco przesadzone to chyba rownowartosc 5 MB z S2 ale robilem i z S2 i S5 zdjecia formatu 30x40 cm i nie jest zle jak wisi na scianie (najlepsze zdjecia ten aparat robi gdy ma duzo swiatla )
 
 
banan11 
Bywalec
Kompaktowiec


Pomógł: 2 razy
Posty: 116
Wysłany: Sob 31 Maj, 2008   

Nie jestem pewien czy S5 obsługuje tak pojemnościowe karty jak 8GB i 16?
Jeśli chcesz kupić coś zarówno do zdjęć i filmów, musisz celować w coś, co będzie miało możliwość zoomowania podczas kręcenia filmów. Tutaj na przykład odpada Lumix, który mimo super optyki nie oferuje zoomowania przy kręceniu filmów.
Wybór należy do Ciebie.
Pozdrawaiam
 
 
h.s.
Rozmowny


Pomógł: 9 razy
Posty: 325
Wysłany: Sob 31 Maj, 2008   

Lepiej kup kilka kart po 2GB, niż jedną dużą. Mniejsza strata i ból gdy wysiądzie.
Nie mówie tu o finansach
 
 
Jasio 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 123
Wysłany: Sob 31 Maj, 2008   

Banan11 napisalem ze mam 8 i 16 i dziala :)
A pro po malych kart tez kiedys sie balem i mialem ich pelno po kieszeniach :) pozniej tylko czy aby jakas nie wypadla ? ktora jest pelna a ktora nie ? i zonglowanie kartami :(
Byc moze to sie sprawdza przy waznych zdjeciach typu slub ale innych juz nie. A komus padla karta ? Mysle ze obecne karty sa na tyle sprawdzone ze mozna je bez obaw uzywac moze na poczatku tak bylo. Poza tym jak padnie to zaraz po zakupie.
Kazdy musi sobie sam odpowiedziec na to pytanie ja wybieram duze :)
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Wto 03 Cze, 2008   Re: JAKI APARAT ?????????

MIKI napisał/a:
Potrzebny jest mi aparat do robienia zdjęć wmiarę przyzwoitych i kręcenia filmików rónież w miarę przyzwoitych.
Hm, staraj się nie filmowac rozebranych kobiet, powinno pomóc ;-)

(no offence)

Przychylam się do przedmówców (S5). Zależy jeszcze, jakie gabaryty Cie urządzają.
 
 
za_suchi 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

A co powiecie na Canon PowerShot SX100 IS ?
Cena przystępna ....

A zjęcia i filmy też powinny być zadowalające :) ?
 
 
h.s.
Rozmowny


Pomógł: 9 razy
Posty: 325
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

Ale nie ma wizjera, a na wyciągniętych łapkach to i stabilizacja nie za bardzo skuteczna, i w słońcu na ekranie mało co widać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15