Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
C450D z kitem IS w dobrej cenie we Wrocławiu
Autor Wiadomość
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   C450D z kitem IS w dobrej cenie we Wrocławiu

Tak dzisiaj zajrzałem do gazetki mediaexpert z Wrocławia i okazało się że od 6-9 czerwca będą obniżki (30%) na sprzęt fotograficzny. Więszość obniżek to oczywista ściema bo ceny się równają do najtańszych ze skąpca, ale w przypadku C450D + 18-55IS (mam nadzieję, że chodzi o IS bo w gazetce zdjęcie aparatu było z ISem a w opisie samo 18-55) cena po obniżce wyniesie 2169 zł więc ok 300 zl taniej. Myślę że chociaż w tym przypadku warto się pofatygować na Graniczną :mrgreen:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   Re: C450D z kitem IS w dobrej cenie we Wrocławiu

MichalP napisał/a:
Tak dzisiaj zajrzałem do gazetki mediaexpert z Wrocławia i okazało się że od 6-9 czerwca będą obniżki (30%) na sprzęt fotograficzny. Więszość obniżek to oczywista ściema bo ceny się równają do najtańszych ze skąpca, ale w przypadku C450D + 18-55IS (mam nadzieję, że chodzi o IS bo w gazetce zdjęcie aparatu było z ISem a w opisie samo 18-55) cena po obniżce wyniesie 2169 zł więc ok 300 zl taniej. Myślę że chociaż w tym przypadku warto się pofatygować na Graniczną :mrgreen:


To co lecisz?
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

No ja akurat nie :mrgreen: - zobacz moją stopkę. Ale może komuś się przyda ta informacja.
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

Stopkę widziałem chciałem się z Toba podroczyć :razz:
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

spoko spoko

Aha, Nie polecam Sony Alfa 200, nie tylko ze względu na oczywistą jakość zdjęć ale i na cenę.

Otóż cena (bez promocji) to całe 2099 zł. Chyba śnią, że ktoś im to kupi za taką cenę.

Po obniżce oczywiście jest dużo lepiej (1469) ale nadal do 1320 (najtańsza cena ze skąpca) daleko.

Nie ma to jak wysoka marża i kuszenie klienta obniżką 30%, co z resztą w innych molochach dla "idiotów" jest równie często praktykowane (tylko obniżka inna)
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

A ja dzisiaj znalazłem w e-fotojoker 40D w cenie 3148. Minus 540 cashbacku daje całkiem niezłą cenę ostateczną. Kurcze i kto kupuje A350. :shock:
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

tzw ciekawa sprawa :] Ale i tak wolałbym chyba D200 za 2500 uzywanego :]
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

No w Twoim przypadku to naturalne. Zwłaszcza że masz już trochę pod Nikona sprzętu.

A co do promocji to w Euro AGD jest promocja 30 rat 0%

I właśnie tam d300 kupiłem za 4970 (to cena ze sklepu internetowego, cena sklepowa 5555)

Canona 5D też mają w ofercie i bym się skusił, tylko cena (samo body 7700 - szok)
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

Za kilka dni będzie można kupić 5D za 5000zł i od tego odjąć 700 zwrotu od Canona. Kusząca oferta?
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

Owszem kusząca ale dla mnie za późno :mrgreen: już sobie dosłodziłem
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Pon 02 Cze, 2008   

MM napisał/a:
Za kilka dni będzie można kupić 5D za 5000zł i od tego odjąć 700 zwrotu od Canona. Kusząca oferta?


Kusząca.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Cze, 2008   

kurcze ceny body lecą na pysk(jak sie dobrze poszuka, 40D za 3200 ) - pomyśleć, że 2 lata temu to lustra za mniej niż 2500 się nie kupiło.
Żeby tak optyka potaniała ..................mmm....marzenie...


-------------------------------------------------
oWłOSiony pępek team !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14