Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy wszystkich nowych użytkowników!
Autor Wiadomość
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   

dcs napisał/a:
lepiej po łaźni, którą zalicza w piątek czy sobotę

Z tego co mogę na czuja powiedzieć to chyba sobota ;)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Dobosz 
Nowy


Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2015   

Witam i jednocześnie pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.


Amatorski amator próbujący poprawić swoje umiejętności :mad:
 
 
logos00 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie!
 
 
olafgiegiel 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Również chciałem się ze wszystkimi przywitać!
 
 
Rafix84 
Początkujący
Rafix84


Posty: 28
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: Nie 28 Cze, 2015   

Kilka postów już napisanych a nie przywitałem się :wink:
Więc witam!
 
 
beata_k 
Początkujący
smutny jezus


Posty: 34
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

Ja też się chciałam przywitać i podziękować wszystkim za pomoc przy wyborze lustra. Trochę mi zajęło zanim trafiłam na ten wątek :smile:
 
 
nikon 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pią 23 Paź, 2015   

Witam, jestem Rafał z Rybnika i jestem freelancerem, pozdrawiam
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

dcs sam się poddał? Ktoś wie? Tak bez pożegnania?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Poprosił o usunięcie konta. Prośba została spełniona. Na maile dotyczące prośby wyjaśnienia tej decyzji nie odpowiedział.
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Dzieki za informacje.
 
 
Bartek47 
Nowy
Bartek47


Posty: 3
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016   

Witam jestem tu nowy, zaczynam przygodę z fotografią i aparatek :)
Czy zna ktoś dobry ale polski program do obróbki zdjęć, może być nawet płatny ?
 
 
blaine 
Rozmowny
Blank Faces Team



Pomógł: 4 razy
Posty: 424
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

Bartek47 - Photoshop/Lightroom? ;) PS napewno był w polskiej wersji, bo nawet gdzieś kiedyś u kogoś widziałem, ale czy LR jest spolszczony to nie wiem, zawsze używam angielskich wersji.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

Witaj Bartek47, ale myślę, że to nie jest dobre miejsce dla twojego pytania. Zaraz zaśmieci się temat na kolejne kilka stron.
 
 
Elentari 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

Witam wszystkich. :)
Jestem Basia i od dziecka fascynuje mnie fotografia, tyle że do tej pory skupiałam się tylko na zwykłym "pstrykaniu", bez żadnej konkretnej wiedzy na ten temat. Ponieważ właśnie wysiadł mi mój stary aparat, zaczęłam szukać nowego, przy okazji się doszkalając (ileż ja rzeczy robiłam źle xd) i tak oto trafiłam tutaj. Mam nadzieję, że uda mi się nikogo nie wkurzyć moimi głupimi pytaniami. :wink:
Pozdrawiam serdecznie.
 
 
michalina 
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016   

Dopiero trafiłam na ten wątek i dopiero zaczynam powoli ogarniać forum :smile:
Fotografią zajmuje się od dziecka, cyfrowo (z lustrzanką) dopiero od 5-6 lat, dlatego proszę o wyrozumiałość ;)

Chciałam się przywitać i podziękować za pomoc, szczególnie użytkownikowi ophiuchus.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14