Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy wszystkich nowych użytkowników!
Autor Wiadomość
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 24 Maj, 2016   

Witam wszystkich :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Wto 24 Maj, 2016   

Hola!
 
 
Metformax 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016   

Cześć. Mam na imię Jarek i mam też nadzieję, że spotka mnie na tym forum dużo dobrego ;)
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016   

Oj, przegapiłem ten wątek. Także tego, witam wszystkich! :)
 
 
wajo93 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   

Witam użytkowników forum. Na optyczne.pl zaglądam często ale na forum do tej pory trochę rzadziej, może teraz jak się zarejestrowałem coś się zmieni. Na razie pozdrawiam
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   

Witaj! :)
 
 
adam_b
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sty, 2017   

witam wszystkich! będę udzialał się najbardziej w analogowej części forum ;) do usłyszenia/przeczytania!
 
 
Krzysko 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

Witam wszystkich. Na forum trafiłem szukając informacji i opinii o lustrzankach.
 
 
Piotr Maj 
Początkujący
Piotr Maj


Posty: 33
Wysłany: Czw 02 Lut, 2017   

Witam ! Mam na imie Piotr i jestem amatorem fotografii.
Chcialbym sie nauczyc sztuki fotografowania. Nie mam doswiadczenia i odpowiedniego sprzetu, ale jest pasja i checi. Od czegos trzeba zaczac :wink:

p.s przepraszam za brak polskich liter, taki komputer.
Pozdrawiam Was!
 
 
Gliwice 
Nowy
mieszam



Posty: 23
Skąd: Gliwice i okolice
Wysłany: Sob 18 Mar, 2017   

Witajcie!

Pstrykam dla archiwizacji otoczenia/plenerów i zachodzących zmian a za X lat zdjęcia nawet nie w super jakości mam nadzieje że będzie się miło przeglądać.
Sprzęt tanieje więc coraz to więcej mi podobnych:-D

Dołączyłem 21 Listopada 16 roku przed północą a witam się dzisiaj:P
 
 
Damian L 
Początkujący


Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Dobry dzień.
Z tej strony Damian L
Przede wszystkim zajmuje sie tym www.damianl.com ale jak każdy artysta, chce sie rozwinąć w innej działce :) , od lat ciagnie mnie fotografia, zawsze robiłem zdjęcia z podróży tylko nigdy nie miałem możliwości robić ich lepszym aparatem niż telefon czy słaby kompakt.

Powoli przymierzam się do kupna aparatu, który da troszkę lepsze doznania z łowienia kadrów (raczej Sony A6000). Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy będę mógł robić to zawodowo.
 
 
Amane 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Czw 19 Paź, 2017   

A ja witam wszystkich forumowiczów :)
 
 
Vivoca 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017   

Zaczynam dopiero swoją przygodę z foto... chodzę, oglądam, czytam... coś tam robię, ale wciąż to jeszcze nie ten poziom, który bym chciała osiągnąć... dzień dobry wszystkim :)
 
 
xaramm5 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

Witam forumowiczów. Poza fotografią interesuję się też astronomią.
 
 
Pasjonat 
Początkujący


Posty: 35
Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

Witam serdecznie.

Portal "optyczne.pl" znam od dawna i czerpię z niego wiedzę dzięki świetnej pracy wszystkich tworzących tę stronę jak również spostrzeżeniom i doświadczeniu forumowiczów.

Pozdrawiam
Pasjonat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14