Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
czy opłaca się kupować sony rx100 VI jeśli mam huawei p30 ?
Autor Wiadomość
noobek 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pią 03 Sty, 2020   czy opłaca się kupować sony rx100 VI jeśli mam huawei p30 ?

Mam pytanie - bo w zeszłym roku byłem w Kenii i robiłem zdjęcia telefonem huawei p30 pro, w tym roku też tam jadę i zastanawiam się czy warto kupować sony rx100 VI? Zależy mi na małym kieszonkowym aparacie, ale takim który będzie robił WYRAŹNIE lepsze zdjęcia od huawei p30 pro, bo jak nie to zostaję przy telefonie. Orientujecie się? Oto moje zdjęcia:

IMG_20190417_101018.jpg
Plik ściągnięto 3451 raz(y) 153,83 KB

IMG_20190416_072406.jpg
Plik ściągnięto 3451 raz(y) 234,03 KB

IMG_20190416_072355.jpg
Plik ściągnięto 3451 raz(y) 151,08 KB

IMG_20190415_095009-1.jpg
zoom x10
Plik ściągnięto 3451 raz(y) 137,89 KB

IMG_20190415_095004.jpg
zoom x5
Plik ściągnięto 3451 raz(y) 120,58 KB

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






noobek 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pią 03 Sty, 2020   

Tu inne:

IMG_20190418_165510.jpg
Plik ściągnięto 3443 raz(y) 160,15 KB

IMG_20190418_110822.jpg
Plik ściągnięto 3443 raz(y) 147,77 KB

IMG_20190418_105800.jpg
Plik ściągnięto 3443 raz(y) 109,71 KB

IMG_20190417_115513.jpg
Plik ściągnięto 3443 raz(y) 96,77 KB

IMG_20190417_101028.jpg
zoom x10
Plik ściągnięto 3443 raz(y) 164,17 KB

 
 
ryszardo 
Maniak



Pomógł: 48 razy
Posty: 933
Skąd: Józefów
Wysłany: Sob 04 Sty, 2020   

W skrócie: rx100 VI da Ci MOŻLIWOŚĆ wykonania zdjęć dużo lepszej jakości, niż telefon.
Różnice będą bardziej lub mniej widoczne w zależności od sytuacji, warunków oświetleniowych i umiejętności fotografa.

Jeśli Twoim celem jest uzyskanie zdjęć podobnych do powyższych, to dużej różnicy nie będzie.
Jeśli jednak chcesz robić zdjęcia również o zmierzchu/świcie/w ciemniejszych wnętrzach (ogólnie w nieoptymalnych warunkach oświetleniowych), zależy Ci na większej ilości detali (w takiej rozdzielczości, jak na przykładach nie będzie widać wielkiej różnicy), chcesz robić wydruki lub osiągnąć trochę płytszą głębię ostrości, to wymieniony kompakt będzie wyraźnie lepszy (podobnie, jak wiele innych na rynku).
 
 
noobek 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Nie 05 Sty, 2020   

No ja nie jestem z tych osób, które lubią się bawić ustawieniami - iso itd. - chcę cyknąć fotkę i oczekuję, że to aparat wybierze najlepsze ustawienia.
 
 
ryszardo 
Maniak



Pomógł: 48 razy
Posty: 933
Skąd: Józefów
Wysłany: Nie 05 Sty, 2020   

No to w takiej sytuacji nie wykorzystasz nawet połowy możliwości bardziej zaawansowanego aparatu.
Cały czas jednak jest szansa, że da on bez znacznie lepsze rezultaty: kwestia sposobu prezentacji (wydruki, rozdzielczość wyświetlana itp.) i warunków oświetleniowych, w jakich zdjęcia będą robione.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 26