Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Aparat ??
Autor Wiadomość
wdsa 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   Aparat ??

A wiec witam. Moze bezposrednio przejde do sedna sprawy. Chodzi o to ze tata prosil mnie o wybor aparatu cyfrowego, jego jedynym wymogiem jest wysoki zoom optyczny, z naciskiem na wysoki(18 - 12, mimo ze jestem laikiem sam wiem ze to nie wszystko. ) no i zeby robil ladne zdjecia. Rozejrzalem sie troszke(forum testy) i moj wybor padł na :

Canon PowerShot S5 IS
Nikon CoolPix P80 czarny
Panasonic DMC-FZ18

No i teraz prosil bym bywalcow forum aby w wyklarowali sytuacje, plecili ktory z nich ( jesli ktos uzna je za kiepskie lub zna lepsze oferty to z checia wysłucham innych propozycji ) w cenie do 1300 zl byl no najlepszy. Wiem ze jednoznacznie stwierdzic ten fakt jest trudno i dlatego z gory dziekuje za pomoc.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

No to ja Ci powiem:

Zoom Optyczny większy niż x5 to pic na wodę, bo i tak na zoomie x11 nie dość, że zdjęć robić nie będziesz, to jeszcze jak się odważysz, to zdjęcia będą tragicznej jakości.

Ja bym polecił Ci sigmę DP-1 :] Zoom x1 turbo jakość, w ogóle wypas :D Potem byłby Fuji SX-100.
 
 
wdsa 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

wiesz gdyby to tylko odemnie zalezalo to pewnie bym sie tak nie rozdrabnial ...ale coz to nie dla mnie tylko dla ojca. Jest po 50 wiec pewne aspekty , coz trudno mu przetlumaczyc( cyferki mowia wiecej niz fakty ktore mu przedstawaim wiec msui byc ten zoom :| ). Byl bym zobowiazany jesli z tego wyzej bys cos wybral lub zaproponowal moze alternatywnego a z zoom powyzej 10. Nie wiem moze sony albo cos?. Z tego co sie rozgladalem to ten nikon jest clakiem calkiem
 
 
qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

A Fuji S9600??? Zoom co prawda tylko 10,7 ale duża fizycznie matryca, gabaryty lustrzanki, no i mieści się w cenie ;)

A z zoomów x18 to mogę polecić FZ18 - znam z autopsji ;)
 
 
wdsa 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

No własnie jesli chodzi o FZ18 to czytalem w dziale testów, ze osoba testujaca miała watpliwosci co do matrycy. Wzasadzie uznłą ja za kiespka ale zdjecia ukazane przez ta sama osobe wskazywaly ze to calkiem dobry aparat z dobra optyka. A moze ktos by sie wypowiedzila na temat tego nikona?
 
 
qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

wdsa napisał/a:
to calkiem dobry aparat z dobra optyka


I w tym zakresie zoomów x18 - tego się Trzymaj! Uwierz mi! :) :mrgreen: :grin:
 
 
h.s.
Rozmowny


Pomógł: 9 razy
Posty: 325
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

>>Zoom Optyczny większy niż x5 to pic na wodę, bo i tak na zoomie x11 nie dość, że zdjęć robić nie będziesz, to jeszcze jak się odważysz, to zdjęcia będą tragicznej jakości.<<


Kolega ma na myśli pewnie obiektywy wymienne do lustrzanek, bo w hybrydach, a szczególnie panasonicach nie będą tragiczne http://picasaweb.google.p...Z50Stabilizacja
 
 
Erais 
Entuzjasta
Erais



Posty: 589
Skąd: Konin
Wysłany: Pią 13 Cze, 2008   

Cześć :razz: Polecam Nikona :smile: Mam, używam- zajrzyj do wątku o Nikonie- dowiesz się prawie wszystkiego, podejmiesz decyzję :smile: Żeby nie było: O Fz 18 też znajdziesz długi wątek :smile: Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14