Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Filmy na You Tube o lornetkach
Autor Wiadomość
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2020   Filmy na You Tube o lornetkach

Bardzo was przepraszam ale jeszcze raz chciałbym poruszyć ten delikatny temat . Zachęcam wszystkich do zamieszczania krótkich choćby kilku minutowych filmów o lornetkach które osobiście posiadacie . Jak na razie nikt z forum lornetkowego nie chce być pierwszy :( . Podejrzewam że gdyby taka wizualna recenzja lornetki została pozytywnie przyjęta przez grono pasjonatów , znalazło by się więcej chętnych którzy chcieliby opowiedzieć o swoich najciekawszych lornetkach i swojej pasji .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2020   

To nawet nie muszą być recenzje :) . Można zwyczajnie pokazać kilka swoich ulubionych lornetek ( bez pokazywania twarzy) i opowiedzieć o nich kilka słów . Którą się najczęściej zabiera na spacery i dlaczego akurat tą . Która ma najlepszą optykę , do której ma się największy sentyment mimo że nie jest idealna . Trzeba tylko ciekawie gadać :) ...
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Widzę że nic się nie zmieniło :( . Nikt nie czuje się na siłach żeby konkurować z Michałem Sumińskim , którego starsze pokolenie na pewno pamięta z programu dla dzieci ... Zwierzyniec . Miał niezwykły dar opowiadania , dzięki niemu całe pokolenie zaczęło się interesować przyrodą . Dzieciaki biegały do lasu szukać tropów zwierząt :) a każda napotkana sarenka była powodem do dumy przed rówieśnikami .
 
 
kot Sylvester 
Maniak



Pomógł: 37 razy
Posty: 902
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   Re: Filmy na You Tube o lornetkach

Wiking69 napisał/a:
Zachęcam wszystkich do zamieszczania krótkich choćby kilku minutowych filmów o lornetkach które osobiście posiadacie . Jak na razie nikt z forum lornetkowego nie chce być pierwszy


Wiking69 uważam ze jako pomysłodawca powinieneś dać wszystkim przykład i zamieścić taki filmik, zamiast mnożyć na forum wątki o NICZYM!!!:

https://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=33517

https://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=33427

Mógłbyś wreszcie wykazać się swoja erudycją zamiast forumowego bycia mistrzem pustosłowia.

Ps. Serdecznie pozdrawiam i życzę mnóstwo twórczej weny w realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Trzymam kciuki i mocno kibicuję.
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Zamiast mnożyć na forum wątki o NICZYM !!! :( . Zamiast forumowego bycia mistrzem pustosłowia :( . Nie wiedziałem że jestem tak negatywnie odbierany . Aż strach zamieścić jakiś filmik o lornetkach , licząc na równie pozytywne komentarze . Nie jestem masochistą :) .
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Filmów nie ma i nie będzie . Jest zbyt duże ryzyko że po życzliwych komentarzach krytyków filmowych możemy wpaść w depresję :( .
 
 
kot Sylvester 
Maniak



Pomógł: 37 razy
Posty: 902
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Wiking69 napisał/a:
Nie wiedziałem że jestem tak negatywnie odbierany . Aż strach zamieścić jakiś filmik o lornetkach , licząc na równie pozytywne komentarze .


Viking69 to że ja odbieram negatywnie Twoje wątki to jeszcze nie świadczy że pozostali również a poza tym do odważnych świat należy dlatego śmiało kręć filmik i zamieszczaj być może zostaniesz prekursorem i dasz chlubny przykład.

Ps. Proponuje przestać pitolić i zabrać się do roboty.
Z mojej strony tyle, bez odbioru!
 
 
anatol1 
Rozmowny


Pomógł: 6 razy
Posty: 227
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Przy którymś z kolei nowym wątku Wikinga pomyślałem sobie podobnie jak Kocur, ale zaraz przyszła też refleksja, że gdyby nie jego radosna twórczość to z forum wiałoby mega nudą. Zanim pojawił się Wiking bywało, że przez kilka dni forum spało, nie było żadnej aktywności.
Wątki tworzone przez Wikinga są przeważnie ciekawe, poruszają również tematy "okołolornetkowe" i stanowią miłe urozmaicenie forum. Tym bardziej, że forum stało się w pewnym momencie miejscem bardzo elitarnym, gdzie kilku raczej zasobnych w kasę forumowiczów poruszało w kółko Macieju te same tematy o lornetkach z najwyższych półek. Zrobił się taki klub wzajemnej adoracji, gdzie słyszy się tylko o Swarkach, Zeissach i innych Leicach. Na szczęście jak ktoś spyta o tańszą lornetkę to jest chęć pomocy i wytłumaczenia co ma za dany budżet kupić.
Optyczne to forum, czyli miejsce gdzie każdy może pisać co chce (oczywiście byle kulturalnie i o sprzęcie optycznym) a ja osobiście wolę śledzić wątek typu "Lornetki kontra smartfony" niż czytać po raz setny o lepszej transmisji światła w lornetce Zeissa za 8 tys. niż w lornetce Leici za 8,5 tys.
Wiking, głowa do góry, pisz dalej !
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Anatol dziękuję za ciepłe słowa , dzięki Tobie zaraz pójdę do pracy z dużą dawką pozytywnej energii .
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Przed chwilą oglądałem na You Tube filmik ... Sudecka Ostoja 37/2020 , gdzie myśliwy siedząc na ambonie porównuje trzy lornetki w dzień i w nocy . Pod filmem było 64 pozytywnych komentarzy , co wskazuje że temat lornetek jest pozytywnie odbierany i wzbudza spore zainteresowanie .
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Spróbuję tej jesieni nakręcić filmik o najlepszych lornetkach do lasu . Poruszę temat gabarytów lornetek i ich przenoszeniu w czasie leśnych wycieczek . Bohaterami filmu będą ... Swarovski 8x20 B , Zeiss Victory 8x25 , Leica 8x32 BA , Zeiss 10x42 SF i William Optics 7x50 ED . Nie będę się skupiał na jakości optycznej , tylko na wielkości i wadze każdej z wymienionych lornetek . Chciałbym też poruszyć temat magii 3D , czy lornetki porro pryzmatyczne dają w lesie więcej frajdy niż dachówki . Dlatego porównam Zeissa 8x30 Oberkochen z Leicą 8x32 BA .
 
 
NoVik 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 471
Skąd: Leszno
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Wiking69 też oglądałem :mrgreen:
Zawsze ciekawił mnie ten Blaser i pryzmaty A-K. Tak, zgadza się, lepiej niech robią broń niż biorą się za lornetki. Ale one naprawdę wyglądają ciekawie pod względem konstrukcyjnym, bo fizycznie w ogóle mi się nie podobają w dodatku cena z kosmosu jak za Zeiss'a, który wykonawstwem lornetek i wszelkiej optyki para się już blisko 150 lat. Kiedyś już o nie pytałem na forum.
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2020   

Przyznaj że miło jest przy śniadaniu obejrzeć sobie filmik porównujący kilka lornetek , zwłaszcza nakręcony w plenerze w pięknych okolicznościach przyrody . Aż chce się wyjść do lasu :)
 
 
Chomsky 
Entuzjasta


Pomógł: 17 razy
Posty: 521
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2020   

Pisz Wiking! Ja tam sobie zawsze lubię Ciebie poczytać. Jesteś jak ten lornetkowy poeta młodopolski. Zawsze romantyczny i przez to niekiedy troszkę naiwny, to cecha coraz rzadsza w dzisiejszych czasach.
Pozdr. Ch.
p.s. Od pierwszego września jestem na pełnej emeryturze! Łoj pagóry moje piękne i dolino Sanu idem do Was objuczony lornetasami, temosami, kanapkami, scyzorykami, latarkami, krzesłem turystycznym, mapami, sznurkami i czym tam jeszcze, zawsze to niepotrzebne, lecz radości daje wiele.
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2020   

Emerytura !!! . Dożyłeś :) to przykra niespodzianka dla ZUS-u :( , płaczą po nocach , premii nie będzie . Teraz będziesz miał więcej czasu na lornetkowe opowieści :) . Co do mojej naiwności ... to w pełni świadoma decyzja , staram się zachować w sobie jak najwięcej cech dziecka . Nie chcę stracić umiejętności patrzenia na świat przez różowe okulary . Dbam w ten sposób o swoją psychikę , poznawanie prawdy o otaczającym nas świecie jest przykrym doświadczeniem .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15