Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Wto 10 Cze, 2008
tele do sony?
Autor Wiadomość
daimon79 
Uczestnik



Posty: 76
Wysłany: Pon 09 Cze, 2008   tele do sony?

jaki dobry tele do sony.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 09 Cze, 2008   Re: tele do sony?

daimon79 napisał/a:
jaki dobry tele do sony.


Tak ciężko wykrzesać z siebie pełne i sensowne zdanie? Telefon? Telewizor? Telebim? Teleskop? A może TELETUBISIA? Co to znaczy dobry? Ma być tani, jasny, solidny czy może szybki? A jaki zakres? A do jakich zdjęć? Zadając pytanie w ten sposób naprawdę oczekujesz jakiejś merytorycznej odpowiedzi? Tak naprawdę powinienem takie pytanie wykasować bo nie jest precyzyjnie sformułowane.
 
 
Daimon 
Rozmowny



Pomógł: 7 razy
Posty: 393
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 09 Cze, 2008   

A tak na marginesie to uprzejmie proszę mnie z kolegą o końcówce 79 nie mylić :smile: - mam tu na myśli wypowiedź mavierka pod jednym z moich zdjęć- http://forum.optyczne.pl/....php?pic_id=250
 
 
daimon79 
Uczestnik



Posty: 76
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   Re: tele do sony?

MM napisał/a:
daimon79 napisał/a:
jaki dobry tele do sony.


Tak ciężko wykrzesać z siebie pełne i sensowne zdanie? Telefon? Telewizor? Telebim? Teleskop? A może TELETUBISIA? Co to znaczy dobry? Ma być tani, jasny, solidny czy może szybki? A jaki zakres? A do jakich zdjęć? Zadając pytanie w ten sposób naprawdę oczekujesz jakiejś merytorycznej odpowiedzi? Tak naprawdę powinienem takie pytanie wykasować bo nie jest precyzyjnie sformułowane.


masz racje:)i ładnie przepraszam za niezbyt szformulowane zdanie
chodzi mi o obiektyw tak do 600 tys pln-3,5tys pln
fajnie gdbyby bylo dobre ostrzenie no i jasnosc dobra, napewno bez anti-hand_shake-a mam sony a350 wiec anti-hand_shake mam wbudowany w body.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

Sigma 100-300f4. Pasuje?
 
 
daimon79 
Uczestnik



Posty: 76
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

Daimon napisał/a:
A tak na marginesie to uprzejmie proszę mnie z kolegą o końcówce 79 nie mylić :smile: - mam tu na myśli wypowiedź mavierka pod jednym z moich zdjęć- http://forum.optyczne.pl/....php?pic_id=250


ja rowniez prosze uprzejmnie nie mylic naszych profilow mam na mysli kolegi bez koncowki 79:)dziekuje

[ Dodano: Wto 10 Cze, 2008 07:39 ]
MC napisał/a:
Sigma 100-300f4. Pasuje?

hmm a dobry?napewno parametry m isi espodobaly bo do 300mm.
wszyscy chwala ze tamrony sa lepsze,myslalem o TAMRON 28-300 Di XR LD Asp. IF MACRO i ponoc na iso 400 mozna robic fajne fotki.to koszt 600zl.ale majac do dyspozycji 2,5tys zl mozna chyba miec cos lepiej?
tutaj kolega MC mi podpowiada za pieknym obiektywem ale koszt to 3,5tys.hmm troche mi sie portfel wygnął.i czy napewno sigmy? moze jednak cos innego nie jestem przekonany do sigm.bo ponoc maja wieksze mydlo nic tamrony.jak sadzisz ?

[ Dodano: Wto 10 Cze, 2008 08:09 ]
tak a propos poprosze o sugestie tez innych firm tamron i sigma zaciekle walcza o podium na rynku kiedys slyszalem o solignorku ze tez calkiem ladnie a moze jeszcze innej firmy?nikkor ma piekne fotki na 300mm ale niestety nie ma go na sony...i tak jako ze mam sony jestesm troche ograniczony tymi firmami....ktory uwazacie za optymalny wybor?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

daimon79 napisał/a:
wszyscy chwala ze tamrony sa lepsze,myslalem o TAMRON 28-300 Di XR LD Asp. IF MACRO i ponoc na iso 400 mozna robic fajne fotk

Przepraszam, a co ma jedno do drugiego? Ten obiektyw jest slaby i z zadnym aparatem nie bedzie robil specjalnie dobrych zdjec. Za 600zl nie kupisz dobrego tele a takie superhipermegazoomy sa bez sensu.

Sam napisales, ze masz do dyspozycji 3,5tys pln, a wlasnie tyle Sigma100-300 kosztuje. To jest bardzo dobre i jasne szklo.
daimon79 napisał/a:
bo ponoc maja wieksze mydlo nic tamrony

A kto Ci takich glupot naopowiadal? Wszystkie Sigmy sa gorsze niz Tamrony? Zarty chyba jakies...
 
 
daimon79 
Uczestnik



Posty: 76
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

literowka mam na wydaniu koszt 2,5pln :)co do sigm czy tamronkow jak wczesniej stweirdzilem to nie moja opinia tylko uzytkownikow.zwracam sie do ciebie i do innych bo optyczne.pl ma wg mnie najlepsza renome i dobrych forumowiczow:)wiec moze jeszcze raz dobry teleobiektyw do 2,5pln;)ooo
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

Do 2,5tys to zmienia postac rzeczy.
Naginajac troche cene mozesz kupic http://cyfrowe.pl/aparaty...-macro-hsm.html
Jesli koniecznie musisz sie ograniczyc do 2,5k, to ewentualnie
http://cyfrowe.pl/aparaty...-dg-os-hsm.html
http://cyfrowe.pl/aparaty...apo-asp-rf.html
Sa calkiem niezle. Ewentualnie poczekaj troche na premiere Sony 70-300G SSM. Kilka fotek z niego jest juz dostepnych w sieci i prezentuja sie bardzo przyzwoicie.
 
 
daimon79 
Uczestnik



Posty: 76
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

a jak sadzisz podaney przez ciebie ?
Sigma 120-400mm f/4.5-f/5.6 DG OS HSM
czy moze
TAMRON 28-300 Di XR LD Asp. IF MACRO SONY/MINOLTA

pomijajac kkwestie ogniskowej..jak sadzisz o jakos obiektywu/?
bo jednak ciezar jest o kg lzejszy.ale jak sie to ma do jakosci jak sadzisz?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

Napisze w ten sposob, zebys mnie lepiej zrozumial, uparciuchu jeden :wink:
DAJ SOBIE SPOKOJ Z TYM TAMRONEM!!!
 
 
daimon79 
Uczestnik



Posty: 76
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

MC napisał/a:
Napisze w ten sposob, zebys mnie lepiej zrozumial, uparciuchu jeden :wink:
DAJ SOBIE SPOKOJ Z TYM TAMRONEM!!!


o i tak trzeba bylo od razu;)hmm no dobra;)
czyli wogole go nie brac po uwage a pomijajac sigme co bys polecal za firmy jeszce do soniacza?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

W zasadzie nie masz wyboru. Mozesz kupic uzywke Tokiny (jakas stara, bo nowe sa robione tylko na bagnet C i N).
Mozesz tez poczekac na Sony70-300G. Powinien pokazac sie w tym miesiacu.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

za 2500zł to widziałem Sigme 100-300/4 używaną właśnie pod sony na allegro - łap okazje i zbieraj ciapuche :)

Daimon napisz mi w takim razie, jaką puche masz, żeby nie było :]
 
 
daimon79 
Uczestnik



Posty: 76
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

mavierk napisał/a:
za 2500zł to widziałem Sigme 100-300/4 używaną właśnie pod sony na allegro - łap okazje i zbieraj ciapuche :)

Daimon napisz mi w takim razie, jaką puche masz, żeby nie było :]


szukalem i za 3,5 to tak:)sa za 2,5 nie widzialem.
alei tak zdecydowalem sie chyba na 70-200 f.28 choc nadal sie zastanawiam czy brac jasniejszy czy z wiekszym zoomem to bedzi emoj jedenyny obiektyw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15