Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Wpływ Księżyca na aktywność forum lornetkowego
Autor Wiadomość
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Wto 01 Cze, 2021   Wpływ Księżyca na aktywność forum lornetkowego

Nie mam bladego pojęcia czy nasz naturalny satelita ma jakiś wpływ na aktywność uczestników forum lornetkowego . Ale w głębi serca chciałbym żeby takowy wpływ miał :) . Wtedy mógłbym sobie jakoś wytłumaczyć dlaczego na cmentarzach jest więcej życia :) .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Wto 01 Cze, 2021   

No cóż, dużo pogrzebów to i życia więcej. :sad:
 
 
TRYTON7 
Rozmowny


Posty: 362
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   Re: Wpływ Księżyca na aktywność forum lornetkowego

Wiking69 napisał/a:
Nie mam bladego pojęcia czy nasz naturalny satelita ma jakiś wpływ na aktywność uczestników forum lornetkowego . Ale w głębi serca chciałbym żeby takowy wpływ miał :) . Wtedy mógłbym sobie jakoś wytłumaczyć dlaczego na cmentarzach jest więcej życia :) .


widzę ,ze SB-7 zakupiliśmy ? :mrgreen:


T
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Wiking69, jak ostatnim razem żegnałeś się i mówiłeś, że już więcej tu nie wrócisz wszyscy Ci uwierzyliśmy i też zawiesiliśmy aktywność ze smutku ;)
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Wróciłem tak dla sportu :) . Potrzebuję odrobinę aktywności intelektualnej :) .
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Wiking69, więc zakładasz, że Ty możesz zrobić sobie przerwę, a inni nie? Może inni też potrzebowali przerwy od aktywności intelektualnej? ;)
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Forum lornetkowe to nie tylko lornetki , ale przede wszystkim ludzie :) . Dlatego brakuje mi festiwalu lornetkowego w Łochowie :( . Mam nadzieję że już niedługo stoły będą się uginały od ciężaru lornetek :) . .
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

No właśnie, ludzie. Jak wszyscy będziemy robić sobie kilkumiesięczne przerwy, to nie będzie ani forum lornetkowego, ani zlotu lornetkowego. I nie mam tutaj do nikogo pretensji. Po prostu podejmujemy jakieś decyzje i są konsekwencje tych decyzji.

Ze Zlotem i forum jest tak jak z profesjonalnym sklepem. Jak nie ma rynku, nie ma aktywności, to pewnych rzeczy się opłaca się robić. Jak sklep nie zarobi na siebie to go nikt nie założy. Jak Zlot będzie imprezą, do której będziemy musieli dopłacać, to go nie zorganizujemy. A jak producenci uznają, że Zlot jest za małą imprezą, żeby opłacało się na nim pojawiać, to nie przyjadą i Zlotu nie będzie. Przyczyna i skutek.
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Niestety masz rację :( . Nie ma klientów , nie ma zysku , nie ma sklepu z lornetkami :( .
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Bo jedni klienci kupują teraz tylko nieruchomości a lornetki traktują jak kwiatek do kożucha a drudzy myślą o wyjeździe na wczasy za granicę z paszportem covidovym a lornetkę traktują jako zbędny balast w bagażu. :grin: Tak się już porobiło. :cry:
 
 
adaher 
Maniak



Pomógł: 3 razy
Posty: 772
Skąd: Śrem
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Mówiąc za siebie powiem, że na Forum wchodzę kilka razy dziennie (to już odruch bezwarunkowy), ale nie mam nic ciekawego, mądrego do napisania, więc pozostaje czytanie... :smile:
Ale jak coś wymyślę/odkryję to na pewno napiszę :smile:

Pozdrawiam wszystkich!
 
 
albert56 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 110
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Cytat:
Mówiąc za siebie powiem, że na Forum wchodzę kilka razy dziennie (to już odruch bezwarunkowy), ale nie mam nic ciekawego, mądrego do napisania, więc pozostaje czytanie... :smile:
Ale jak coś wymyślę/odkryję to na pewno napiszę :smile:

Mam dokładnie tak samo :smile:
 
 
Lech149 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 258
Skąd: Gdynia
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

I ja też . :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

Oj panowie , wszyscy inteligentni po Oksford albo Cambridge . Naprawdę nie macie nic mądrego do napisania :( . Szklaneczka whisky albo dobry koniaczek i ciekawy temat się znajdzie :) .
 
 
towner 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 159
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob 05 Cze, 2021   

Przede wszystkim to kto używa lornetek na co dzień?
Mozliwe, że czasami potrzebuje ich Policja, ale to bardzo rzadko,
myśliwi - ale tych coraz mniej, przydają się każdemu na wędrówkach w górach,
są niezbędne na morzu, przyda się lornetka żeby rzucić okiem na drugi brzeg Wisły.
Oczywiście w wojsku, ale wojen w tej części Europy mało, a jak są w użyciu to wojsko
kupuje hurtem w przetargu, więc co im po forum.
Teraz kiedy każdy może kupić jakiś m4/3 z zoomem na wakacyjny wyjazd,
lornetka może wydać się zbędnym balastem, ale przecież to lepsze dla oczu,
i wizja klarowniejsza jak wyda się podobną sumę jak na bezlusterko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15