Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Używany bezlusterkowiec do ~1000PLN
Autor Wiadomość
lenso_company 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Czw 01 Lip, 2021   Używany bezlusterkowiec do ~1000PLN

Dzień dobry, poszukuję bezlusterkowca w budżecie ok 1000zł. Aparat używany byłby amatorsko do uwieczniania chwil na wyjazdach, wycieczkach i imprezach rodzinnych. Coś co daje lepszą jakość zdjęć niz smatrfony z hmm 2018roku. Uwzględniam ten 2018, bo obecne smartfony HiEnd z 2020/21 drepczą po pietach nawet profesjonalnym zestawom (tak czytałem).

Zastanawiałem się nad Lumix'em G6 (używany z portalu trzy literowego), jednak zacząłem się zastanawiać czy w przypadku może lepiej poszukać coś z nizszych półek ale młodszego, z tego co patrzyłem to G6 to 2013 rok. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, możecie podrzucić jakieś propozycje, ponieważ dopiero zaczynam prześwietlać ten rynek.
Pozdrawiam
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2498
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Czw 01 Lip, 2021   

W tej cenie coś w miarę dobrego i "młodego"będzie Ci ciężko kupić. Jak patrzyłem na portale sprzedażowe to wszystko do !000 zł ma już swoje lata a jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że są to aparaty, którymi kręcono na pewno filmiki i nie wiadomo w jakim stanie są w nich matryce. Najlepiej by było jakbyś trafił aparat z matrycą APSC np. Canon 100. Co do jakości zdjęć z smartfonów nawet tych Hi-End to dokąd nie wsadzą do nich matryc formatu 4/3 to zakładanie że zdjęcia z nich są lepsze od zdjęć z bezlustra nie ma sensu. Chyba,że zdjęcia są odtwarzane na laptopie lub monitorze komputera. Przy odtwarzaniu na TV widać różnicę w jakości obrazu. Po za tym smartfonem można zdjęcia pstrykać a aparatem robić /kreatywność/. Ale to są tylko moje uwagi bo jestem starej daty. :mrgreen:
 
 
lenso_company 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Czw 01 Lip, 2021   

Dzięki za odpowiedz. Teraz mam problem bo kupić coś za 1000zł zeby sie okazało mocno zużyte to jednak szkoda. Chyba bedzie trzeba odkładać na coś młodszego. A co sądzisz o tym Lumixie G6
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2498
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Czw 01 Lip, 2021   

Nie miałem go nigdy w rękach bo nie pałałem miłością do formatu 4/3. Jestem canonierem od wielu lat bo to APSC, więc o Canonie coś mogę dopowiedzieć, ale jeżeli nie masz większych ciągot do rozwijania się w fotografii i sprzęcie to format 4/3 Ci wystarczy i na pewno jakość zdjęć będzie lepsza niż z smartfona. Lepiej poczekaj, doskładaj sobie kasę i kup nowy sprzęt w sklepie bo masz wtedy gwarancję 2 lata. Dzisiaj z używanym sprzętem trzeba uważać bo wielu sprzedających na portalach niestety nie jest uczciwa, więc utopić kasę można łatwo. Chyba,że będziesz mógł sprzęt osobiście oglądnąć i sprawdzić.
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2498
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Czw 01 Lip, 2021   

lenso_company, W Komputroniku nowy Canon M100 z objektywem kosztuje 1569 zł.Dobra cena. Warto doskładać albo dopożyczyć kasę od Mamy,Babci czy Dziadka :grin: i kupić nowy. Ci co go kupili chwalą go więc warto to przemyśleć. :???:
 
 
lenso_company 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pią 02 Lip, 2021   

Dzieki za odpowiedzi, akurat ten canon jest w moim budzecie +/- bo w media markt za 109, zaraz sobie o nim poczytam, dzieki za podrzucenie

@edit w media expert ale zaznaczone ze towar z ekspozycji ehh to jednak poczekam na wypłatę ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14