Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Macie pomysł(y) na reklamę (promocję) lornetek?
Autor Wiadomość
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1077
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   Macie pomysł(y) na reklamę (promocję) lornetek?

Tak mi chodzi cały czas po głowie sprawa, o której już pisałem przy okazji innego wątku, a w której Arek mnie poparł swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami. Mianowicie chodzi mi o totalny brak reklamy lornetek w przestrzeni publicznej: mediach (TV, radio, prasa), na ulicach (billboardy, citylighty itp).
No i przyszło mi do głowy takie hasło, które MZ świetnie pasowałoby do promocji właśnie lornetek.
Mianowicie wyobrażam sobie taki plakat, w formie billboardu lub ogłoszenia w prasie, gdzie w górnej części widniałaby nazwa i logo producenta (np. Delta Optical), w głównym obszarze dobre fotki kilku modeli lornetek - od podstawowych klasy 8x30 lub 7x35 do bardziej wyrafinowanych - najlepiej żeby jeden z nich był w ręku jakieś blond laski na szczycie Kasprowego albo na jakimś jachcie, i hasło, np. takie:
Urlop? Weź lornetkę, a zobaczysz!
No i, oczywiście, u dołu plakatu wyraźny adres strony producenta, gdzie można się zapoznać z pełną ofertą i złożyć zamówienie.
Jak myślicie: mogłoby trafić do wyobraźni potencjalnych nabywców przed urlopem?
Macie jakieś inne pomysły?
Napiszcie. :idea:
Pzdr.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

Najlepszą reklamą lornetek w PRL-u były opowieści pana Sumińskiego w programie zwierzyniec . Tysiące dzieci biegło po każdym odcinku do rodziców krzycząc ... kupcie mi lornetkę :) . Po serialu > Czterech pancernych i pies < wszyscy chłopcy chcieli być czołgistami . Kluczem do skutecznej reklamy lornetek są ... EMOCJE . Pokażcie w reklamie lornetek ... uśmiech , radość , zachwyt , zdziwienie , ciekawość , euforię . A wszyscy którzy ją obejrzą zaczną się zastanawiać ... Dlaczego ja jeszcze nie mam lornetki :( ?
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2502
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

Wiking...Ty to masz dobre pomysły.Naprawdę. :grin: Ale lornetka to jest ostatni chyba przedmiot, na który 99% ludzi zwraca uwagę przy zakupach.
Jeszcze zmobilizować ich do zakupu lornetki może zakup tejże przez sąsiada lub bliskiego znajomego / on ma a ja nie mogę ?/. :mrgreen:
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

Dzisiejszą noc spędziłem w hamaku na skraju lasu . Chciałem odpocząć od cywilizacji i forum lornetkowego :) . W nocy przez godzinę obserwowałem gwiazdy dopóki nie pojawiła się mgła . A nad ranem kiedy mgła zaczęła opadać i pojawiły się pierwsze promienie słońca , zobaczyłem przez lornetkę żerujące sarny na łące , skradającego się lisa , a nawet zadowolonego borsuka , miałem wrażenie że tańczy :) . Ale najciekawsze przedstawienie zafundowały mi kuropatwy . Pomalutku wyszły z pola kukurydzy , zaczęły się bacznie rozglądać na wszystkie strony , śmiesznie machały ogonkami , zupełnie jakby dawały komuś znaki :) . A po chwili z kukurydzy zaczęły wychodzić miniaturki tych kuropatw . Całe przedszkole :) , dopiero wtedy uświadomiłem sobie że te duże , to byli rodzice . I wiecie co wam powiem ... Gdyby tą historię opowiedział pan Sumiński , jutro kupilibyście kolejną lornetkę :) .
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2502
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

No cóż, na południu grzmiało, waliły pioruny a z nieba woda lała się jak z hydrantu. Obserwacje lornetkowe nie miały sensu bo nie było nic widać poza ścianą wody spadającej z nieba. :cry: Jak widzisz, nie każdy ma takie szczęście, zwłaszcza w dzisiejszych czasach pogodowych. :sad:
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

Sokoli wzrok w zasięgu ręki , wystarczy kupić lornetkę Zeissa :) .
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

Chcesz dostrzec to czego inni nie widzą :) . Kup lornetkę Swarovskiego a sam się przekonasz :) .
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

Marzysz o niezwykłych przygodach na krańcu świata ? . Leica też , jedźcie razem :)
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

Jesteś ciekawy jak wyglądają zagrożone gatunki zwierząt ? . Steiner też , możecie popatrzeć razem :)
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 18 Lip, 2021   

Największe inspiracje i sztuczki reklamowe można odkryć oglądając stare reklamy papierosów Marlboro i Camel . Aż chce się palić :) . Niestety :( ...
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Pon 19 Lip, 2021   

Oglądałem stare niemieckie czasopisma z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku . W każdej gazecie reklama lornetki ... Zeiss , Leitz , Hensoldt . A dzisiaj :( ... pokażcie mi chociaż jedną reklamę lornetki w kolorowym magazynie . Kiedyś lornetka to był towar ekskluzywny i naprawdę potrzebny :) . Pokazywał status społeczny obywatela , podobnie jak dobrej marki zegarek . Ale kiedyś nie było TV :) , smartfonów i tej całej kosmicznej technologii .
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2502
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Pon 19 Lip, 2021   

Nie ma reklam bo żaden producent lornetek nie widzi w tym interesu /chyba /. Interesy / wielkie / to robią firmy na reklamie podpasek / jakże potrzebnych /, para medykamentów / zwłaszcza w Polsce / itd.
Po za tym od czasu do czasu, raz na kilka lat, coś ukaże się w magazynie GÓRY / chyba tak się zwie /. I to by było na tyle. Nawet w magazynach o treści foto nigdy / a żyję już długo / nie widziałem reklamy albo choćby wzmianki o lornetkach.
Już chyba to gdzieś na forum pisałem- lornetka to towar niszowy, którym interesują się tylko zapaleńcy :mrgreen: .
Lornetka to sprzęt, który 90% ludzi kupiło by / jeśli uznali by za stosowne / jako ostatnią rzecz , przydatną w życiu. :grin:
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Pon 19 Lip, 2021   

Janie ... więcej optymizmu :) . Stanowczo za dużo narzekasz , jesteś urodzonym pesymistą :( . Lepiej już wymyśl hasło reklamowe dla renomowanego producenta lornetek . W podziękowaniu może dostaniesz NL-a :) .
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2502
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Pon 19 Lip, 2021   

Tak, jestem pesymistą :???:
Jeżeli pisanie prawdy jest w/g Ciebie narzekaniem, to czymże w takim razie dla Ciebie jest pisanie nieprawdy? :roll:
 
 
MariuszMM 
Bywalec
Mariusz


Posty: 118
Skąd: TRZEBINIA
Wysłany: Pon 19 Lip, 2021   

Nie kupiłeś nie zobaczysz. A ona miała i widziała...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14