Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Goście na forum , pierwsze wrażenie
Autor Wiadomość
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Pią 02 Lip, 2021   Goście na forum , pierwsze wrażenie

Jestem na forum już trochę czasu , nawet dosyć aktywnie uczestniczę w jego życiu :) . Dlatego straciłem umiejętność świeżego spojrzenia i trzeźwej oceny profesjonalizmu naszego ulubionego forum . Oraz pierwszego wrażenia jakie robi na osobach które chcą kupić swoją pierwszą lornetkę . Jak nas widzą i co o nas myślą ludzie którzy szukają nie tylko pomocy , ale i bratniej duszy . Pasje podobno łączą i przyciągają do siebie ludzi . Czy można nas polubić ? . Ciągle się kłócimy :( , naśmiewamy , czasami nawet drwimy . Czy można znaleźć na forum towarzysza do leśnej włóczęgi , oczywiście z lornetkami .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






DarkRaptor 
Entuzjasta
Bezkręgowcofil ;)



Pomógł: 9 razy
Posty: 508
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 02 Lip, 2021   

Forum, jak forum. Cisza, spokój, nawet kultura. Dla odróżnienia, na głównej stronie, "gównoburza goni gównoburzę". No i sami "spece" w każdym możliwym temacie ;) Zarejestrowałem się kiedyś na Optycznych, gdy nie mogłem już zdzierżyć wyczytywania idiotyzmów wypisywanych przez kogoś o Puszczy Białowieskiej i korniku :twisted: No i jakoś zostałem, już nie tylko jako czytelnik :mrgreen:

Ja po lesie bardzo chętnie się włóczę co tydzień, ale raczej z aparatem i obiektywem makro ;)
 
 
TRYTON7 
Rozmowny


Posty: 362
Wysłany: Pią 02 Lip, 2021   

forum bez kłótni ,przekomarzań, sporów, itp. to martwe forum.

właśnie w czasie takich debat :mrgreen: dowiadujemy się bardzo istotnych informacji ,które normalnie by nie ujrzały światła dziennego bo - NIE WYPADA...

Masa informacji odnośnie lornetek ,optyki, porównań , nowe lornetki wskakują momentalnie ze stosownym komentarzem .

czy takie forum da się nie lubić ?



T
 
 
TRYTON7 
Rozmowny


Posty: 362
Wysłany: Pią 02 Lip, 2021   

OK
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

No cóż :) przy bliższym poznaniu może się okazać że jedyną rzeczą która nas łączy to lornetki . A wszystko inne dzieli , dlatego na wszelki wypadek trzymamy się od siebie z daleka :) . Jedni ludzie przyciągają swoim intelektem , pogodą ducha , poczuciem humoru , wiedzą . Inni są po prostu mało ciekawi i nudni .
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Jedno jest pewne , wielu ciekawych i wartościowych ludzi przestało pisać na forum lornetkowym . Nie czują już takiej potrzeby , nie widzą w tym sensu i szkoda im czasu .
 
 
Maciek 
Maniak


Pomógł: 48 razy
Posty: 910
Skąd: Pogórze Kaczawskie
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Wiking69 napisał/a:
Jedno jest pewne , wielu ciekawych i wartościowych ludzi przestało pisać na forum lornetkowym . Nie czują już takiej potrzeby , nie widzą w tym sensu i szkoda im czasu .

A może po prostu napisali już wszystko co mieli do powiedzenia?
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

To możliwe , chyba większość ludzi szuka na forum tylko merytorycznych informacji . Dlatego nie czują potrzeby nawiązywania bliższych relacji , a już na pewno nie szukają nowych przyjaciół :) .
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2511
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Wiking,w dzisiejszych czasach znalezienie prawdziwego przyjaciela, to tak jak byś trafił milion w totka. Czasy się zmieniły bardzo, ale ludzie jeszcze bardziej i to jest przykre ale prawdziwe. :cry: Za pieniądze ludzie są gotowi na wszystko, oczywiście nie wszyscy, ale niestety większość. :sad:
 
 
toomkoo7474 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 207
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Dziwny jest ten swiat :grin: Ja malo pisze bo nie mam daru wypowiadania sie,taka moja natura,wole sluchac innych,uswiadomilem sobie ostatnio ze to pare ladnych lat jestem na tym forum i tylko tym, zadnego innego ,to chyba jakis sentyment do tego miejsca.
 
 
kot Sylvester 
Maniak



Pomógł: 37 razy
Posty: 902
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Maciek napisał/a:
Wiking69 napisał/a:
Jedno jest pewne , wielu ciekawych i wartościowych ludzi przestało pisać na forum lornetkowym . Nie czują już takiej potrzeby , nie widzą w tym sensu i szkoda im czasu .

A może po prostu napisali już wszystko co mieli do powiedzenia?


Wiking69 bardzo trafne spostrzeżenie. Może należało by się zastanowić co jest tego przyczyną??? Chociaż indywidualne przyczyny pewnie są różne.

Maciek to tylko domniemanie bo absolutnej pewności nie masz.
 
 
mariuszi 
Rozmowny


Pomógł: 2 razy
Posty: 287
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Optyczne to świetny portal , za sprawą redaktora Arka który razem z zespołem przetestował i opisał masę sprzętu .. przyciąga wszystkich którzy chcą się czegoś dowiedzieć o optyce, dodatkowo forum pozwala podzielić się własnymi wnioskami …. Ale jak każde forum gromadzi „normalnych” użytkowników jak i trroli czy jak ich tam nazwać , piszą żeby pisać ale treści mało , to trochę zniechęca ,
oprócz tego sporo wątków jest w pewien sposób „zaanektowanych” przez niektórych ..

Ale tak dzieje się chyba na wszystkich forach z inna tematyką również
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2511
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Najważniejsze, że jest to portal znany nie tylko w Polsce ale i za granicą gdzie binomani posiłkują się wiedzą optyczną a przede wszystkim korzystają z fachowych testów, których tam nikt nie przeprowadza. Czy się z nimi zgadzają czy nie to już ich sprawa, ale na pewno są im w jakimś stopniu pomocne.I to jest najważniejsze bo to dowodzi, że taki portal jest potrzebny zwłaszcza dla ludzi mniej zaawansowanych w dziedzinie optyki, którzy mają jeszcze chęć pogłębić swoją wiedzę. A takich ludzi jest niestety coraz mniej, dlatego należy dbać o to aby założyciel i Optyczne trwali jak najdłużej. :grin:
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Ponieważ wychowałem się w PRL-u na programie dla dzieci > Zwierzyniec < :) w którym fantastyczne historie o ptakach i leśnych zwierzętach opowiadał pan Michał Sumiński . Brakuje mi na forum barwnych historii i ogólnie tematyki związanej z obiektami naszych obserwacji . Dzisiaj forum lornetkowe skupia się głównie na aspektach technicznych , procentach , parametrach , wykresach . To bardzo ważne , ponieważ pomaga w wyborze lornetki . Gdybyśmy jednak potrafili barwnie opowiadać i opisywać , to co udało nam się ciekawego zobaczyć i zaobserwować przez lornetkę . Wtedy goście zaglądający na nasze forum , mieliby większą motywację przed zakupem lornetki . Widząc ile radości i emocji potrafi dać obserwacja przyrody i kosmosu ( a nawet gołej sąsiadki :) ) .
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sob 03 Lip, 2021   

Co najbardziej zachęca do zakupu wędki ? . Oczywiście wielka ryba na haczyku :) . Co najbardziej zachęca do zakupu wykrywacza metali ? . Facet który skacze do góry z radości , wyciągając złotą monetę na polu :) . Co najbardziej zachęca do zakupu lornetki ? . Tu odpowiedzcie sobie sami :) ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16