Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----


 Ogłoszenie 

Zapraszamy na XVI Zlot Czytelników Optyczne.pl

Impreza odbędzie się w dniach 25-28 lipca 2024 roku w Hotelu Cukrowna Żnin
Szczegóły i zapisy TUTAJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Tani pokrowiec
Autor Wiadomość
tmaszkal 
Nowy


Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   Tani pokrowiec

Witam!
Mam pytanie, wie ktoś gdzie można kupić/zamówić tanio pokrowiec (do 50zl) na lunetę tudzież na cokolwiek innego do czego zmieści się luneta (60cmx30xcmx10cm). Pokrowiec w oryginalnym sklepie kosztuje ponad 200zł, a chińskich podróbek nie znalazłem w necie...

może zwyczajnie pójść do krawca :razz: ????
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   Re: Tani pokrowiec

tmaszkal napisał/a:
Witam!
Mam pytanie, wie ktoś gdzie można kupić/zamówić tanio pokrowiec (do 50zl) na lunetę tudzież na cokolwiek innego do czego zmieści się luneta (60cmx30xcmx10cm). Pokrowiec w oryginalnym sklepie kosztuje ponad 200zł, a chińskich podróbek nie znalazłem w necie...

może zwyczajnie pójść do krawca :razz: ????


Spróbuj napisać do Delta Optical czy da się (i za ile) kupić sam pokrowieć do którejs tam Ultimy... Ty masz Swarka 80 to pewnie do Ultimy 80 czy 80ED.
Z tym, że nie liczyłbym na cene rzedu 50 PLN... Bo najtańszy pokrowiec jaki widziałem w necie to kosztował 30 Euro i był na lunete 6cm...
Może ten krawiec nie jest takim złym rozwiązaniem?
 
 
palindrom 
Optyczny
inaczej



Pomógł: 23 razy
Posty: 1144
Skąd: Wrocław, PL
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009   

tmaszkal,
bardzo dobre i bardzo tanie pokrowce na wymiar można dostać od dronga. Normalnie szyje pokrowce wędkarskie ale jest też bardzo popularny na forum wiatrówkowym bo szyje futerały pod wymiar karabinka (krój na życzenie) poniżej 100PLN.
Problem polega na tym że chyba nie opłacił abonamentu za domenę i nie ma strony domowej.
Znalazłem taki kontakt: GG: 1852315 fax:0748530060 tel:0605514823 E-mail: drong@poczta.fm
ale nie sprawdzałem ;)
 
 
Abs 
Optyczny



Pomógł: 232 razy
Posty: 2653
Skąd: okolice Rybnika
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009   

Ja gdy mam taki problem zaczynam od Media M. i zazwyczaj coś tam z głębokich rezerw wygrzebię dopasowanego i taniego. Luneta niestety to niezbyt typowy sprzęt w Media ale nieco podobny do długich obiektywów foto. A do foto trochę różnej maści futerałów tam widziałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14