Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego Arek zniknął ?
Autor Wiadomość
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Pią 07 Sty, 2022   Dlaczego Arek zniknął ?

Odkąd Arek zniknął forum lornetkowe przypomina mecz piłki nożnej bez sędziego . Aż strach wbiec na murawę , można nieźle oberwać :( . To prawdziwy cud żeśmy się jeszcze nie pozabijali :) . A może to jest test na naszą dojrzałość ? . Taki optyczny egzamin maturalny :) .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Lech149 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 258
Skąd: Gdynia
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 07 Sty, 2022   

Cz to znaczy , że Wiking69 na Redaktora ? To byłby koniec świata . :twisted: :mrgreen: :twisted:
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sob 08 Sty, 2022   

Bez obawy , w tak szanowanej redakcji są wysokie wymagania . Mnie nawet na odźwiernego tam by nie wzięli . Faktem jest że Arek zniknął , przepadł jak kamień w wodę . No prawie , bo z tego co widzę obiektywy fotograficzne testuje i komentuje . :)
 
 
pandal 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 170
Wysłany: Sob 08 Sty, 2022   

Tak źle na tym forum jeszcze nie było. Treści merytoryczne to może jakieś 10% w zalewie bzdetów nazywanych przez autorów "filozoficznymi". Z filozofią to ma taki związek jak ja z księdzem. Do tego erupcje chamstwa i niekończące się rozkminy, kto ile zarabia i na co moze sobie pozwolić, analogie motoryzacyjne, od których juz sie po prostu ulewa. Dno. Myślę, że tym należy tłumaczyć znikanie kolejnych uczestników forum.
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2509
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Sob 08 Sty, 2022   

pandal napisał :"Treści merytoryczne to może jakieś 10% w zalewie bzdetów nazywanych przez autorów "filozoficznymi" Myślę, że tym należy tłumaczyć znikanie kolejnych uczestników forum".
Dobrze myślisz i dobrze, że to napisałeś. :wink:

Ja tylko od siebie dodam, że piszący na forum (nie wszyscy), od jakiegoś czasu, obrali zły kierunek, nie związany z tematyką, jaka została założona w nazwie tegoż forum, a szkoda, bo to prowadzi do całkowitej degrengolady tematycznej i powolnego zaniku forum :cry: . Oby tak się nie stało, bo to jedyne fachowe forum, obok BF i CN, na świecie. :wink:
 
 
TheNewOne 
Rozmowny


Posty: 236
Wysłany: Sob 08 Sty, 2022   

Jan55 Trochę optymizmu, już niedługo nadejdzie wiosna i ludzie znowu zaczną szukać sprzętu i pytać na forum jaka lornetka na ptaszki, jaka krajobrazowa itp

Te tzw. "filozoficzne" ;) tematy można lubić lub nie, ale prawda jest taka, że te ściśle lornetkowe też się nie pojawiają, i to jest problem. A przecież każdy może stworzyć swój dowolny lornetkowy temat.
Zażartuje sobie, że samo optyczne.pl zabija wątek lornetek na forum, bo jak się w taki fajny sposób testuje lornetki i to jeszcze próbując to ująć w punktacje, to o co później pytać, wchodzisz na test, sprawdzasz poszczególne kategorie i już wiesz :) Do tego jest baza podstawowych pojęć, ogólna wiedza o lornetkach. Z drugiej strony mam wrażenie, że ostatnio baza przetestowanych lornetek nie rozrasta się za bardzo, no ale to jest chyba również problem ekonomiczny - testy lornetek są czasochłonne a zysków portalowi nie przynoszą (odpowiednich). Tak przynajmniej kiedyś zrozumiałem redaktora naczelnego. Może artykuły z testami powinny być dostępne za opłatą (prowokacja)? ;)
 
 
moshica 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 206
Wysłany: Sob 08 Sty, 2022   

Ja tylko czytam i już nawet szkoda mi czasu na komentowanie tego. Widać, większość potrafi ocenić, czy warto brać czynny udział. A zapowiadało się dobrze, a skończyło jak zwykle.
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Nie 09 Sty, 2022   

Zalew bzdetów filozoficznych :) . Naprawdę ? . A który filozof chciałby wysłuchiwać waszych ciągłych narzekań , może Platon albo Arystoteles . Podobno filozofia oznacza umiłowanie mądrości i nieustanne dążenie do wiedzy . Zamiast jęczeć i płakać wykażcie się talentem , mądrością , elokwencją , wysoką kulturą osobistą . Zróbcie z tego forum wspaniałe miejsce , do którego wszyscy z przyjemnością będą zaglądać , szukając merytorycznej wiedzy , interesujących i odważnych dyskusji , wiedząc że spotkają tam ludzi z klasą o wysokim poziomie intelektualnym . To forum to wasze lustrzane odbicie , tacy jesteście . Nie wiem do kogo powinniście mieć pretensje , ale na pewno nie do mnie :) .
 
 
Lech149 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 258
Skąd: Gdynia
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 09 Sty, 2022   

Nie , do Pana Boga . :mrgreen:
 
 
wiem1 
Nowy


Posty: 14
Wysłany: Nie 09 Sty, 2022   

Kiedy ktoś uznaje ktokolwiek za pana", to jest przynajmniej ze swojego nadania i pozwolenia NIEWOLNIKIEM. A co jesli ten pan" jest wg znanych ksiąg zwykłym mordercą.
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Pon 10 Sty, 2022   

wiem 1 ... to śliski temat . Bóg ze Starego Testamentu jest tak ( delikatnie mówiąc ) niesympatyczną postacią , że człowiek który uważnie czyta ten tekst , może odnieść wrażenie że jest sadystycznym i mściwym psychopatą . Ja nie byłem w stanie zaakceptować tego ...
 
 
GAPik 
Początkujący


Pomógł: 1 raz
Posty: 34
Wysłany: Wto 11 Sty, 2022   

Osoby które dłuższy czas obserwują forum o tematyce lornetek już dawno zauważyli ten sam fakt co forumowicz Pandal. W naszym kraju są osoby z potężnym arsenałem optycznym oraz praktyczną wiedzą z tej dziedziny, lecz nie chcą wypowiadać się na tym forum, a dziwnym trafem często ich widuję na zagranicznych portalach. Za dużo tutaj filozofów, czytając wybrane tematy ma się wrażenie czy aby co niektórzy nie pomylili portali oraz zawodu w życiu osobistym.


Pozdrawiam
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sro 12 Sty, 2022   

Bardzo chciałbym osobiście Cię poznać . Jesteś tak tajemniczy i nieuchwytny że stałeś się legendą za życia :) . Masz tego świadomość ? . Filozofów tutaj nie ma , są tylko ludzie którzy szukają odpowiedzi na niektóre pytania . Pasjonaci lornetek rozmawiają nie tylko o lornetkach , czy bardzo Cię to dziwi ? . Może to właśnie wyróżnia nasze forum . Merytorycznie nie musimy się niczego wstydzić , to prawdziwa kopalnia wiedzy . Wystarczy tylko poszukać :) .
 
 
Lech149 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 258
Skąd: Gdynia
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 12 Sty, 2022   

Co ten Wiking69 ....... trzy po trzy . Jeszcze mu mało ? :twisted: :twisted:
 
 
Wiking69 
Optyczny


Pomógł: 12 razy
Posty: 2030
Wysłany: Sro 12 Sty, 2022   

Kolega GAPiK wie jak korzystnie kupić lornetkę i jeszcze korzystniej ją sprzedać . Jego wiedza i doświadczenie są bardzo cenne , może nawet bezcenne :) . Trzeba przyznać że zna się na lornetkach i ma dobry gust . Ale ... resztę pomińmy milczeniem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14