Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIE IMPREZ
Autor Wiadomość
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 23 Cze, 2008   FOTOGRAFIE IMPREZ

Zakładam ten temat, bo już rano sobie to obiecałem. A poza tym jestem ciekaw waszych doświadczeń.

Parę fotek z Koncertu Current 93 we wrocku (kwiecień 2008) - mają bardziej wartość sentymentalną dla mnie niż są to doskonałe koncertowe reportażówki. Było Cimno, zimno i niesamowicie. W końcu czekałem na taki koncert prawie 10 lat.




 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   Koncerty

Oto mój pierwszy gniot koncertowy - Bajm, czerwiec 2008, Jastrzębie Zdrój. d300 + 50 1.8, jak widać pstrykane z około 30m - przydało by mi się coś dłuższego.

RIQ_1172.jpg
Plik ściągnięto 11294 raz(y) 223 KB

 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

Bardzo ładne to iso 800 w d300 pozazdrościć tylko... Kusi mnie coraz bardziej ten aparat, tylko na razie jeszcze cena odstrasza.
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

Jesienny napisał/a:
Bardzo ładne to iso 800 w d300 pozazdrościć tylko... Kusi mnie coraz bardziej ten aparat, tylko na razie jeszcze cena odstrasza.


Ano ładne, nie spodziewałem się nawet, chociaż z testów i nie tylko wynika, że 5D jest sporo, sporo lepsze. Twoje zdjęcia też są ładne, rzekłbym klimatyczne, no i fakt faktem dopchałeś się bliżej, a mi się nie chciało pchać w tłum :mrgreen: Jakby co nic, to nic nie grzebałem przy zdjęciu, tylko zmniejszyłem z ostrzeniem. WB Auto.
Ostatnio zmieniony przez MichalP Wto 24 Cze, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

To była mała impreza - ze 300 osób nie trudno było się dopchać, gorzej że tam nie było sceny - wszystko sie działo w przestrzeni prezbiterium i zza tłumu nie szło nic zrobić. Za to zespół grał bezpośrednio przed siedzącymi na podłodze ludźmi.

A ja zdjęcia swoje odszumiałem przez co są bardziej mydlane, ale że małe to tak nie widać :)
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

Jesienny napisał/a:
To była mała impreza - ze 300 osób nie trudno było się dopchać, gorzej że tam nie było sceny - wszystko sie działo w przestrzeni prezbiterium i zza tłumu nie szło nic zrobić. Za to zespół grał bezpośrednio przed siedzącymi na podłodze ludźmi.

A ja zdjęcia swoje odszumiałem przez co są bardziej mydlane, ale że małe to tak nie widać :)

to trzeba było nie odszumiać i tak po zmniejszeniu by nie było go widać (chyba) :mrgreen:
 
 
krzysiek 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 307
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

To ja mam coś z poczciwego D200... Koncert Gintrowskiego - jeśli młodzi nie wiedzą kto to, polecam google :wink:

dsc_8711_1_600.jpg
Plik ściągnięto 11068 raz(y) 66,99 KB

dsc_8500_1_600.jpg
Plik ściągnięto 11115 raz(y) 64,52 KB

 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

Mam takie pytanie "techniczne". Czy nie ma problemu z wejsciem ze sprzetem?
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

krzysiek - drugie mi się podoba, ładnie dobrana ekspozycja - czy mnie oczy nie mylą, czy nadajesz nazwy swoim plikom z ISO?
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

z plakietką 'test aparatu optyczne.pl' każdy może wejść wszędzie :)
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

MC: z moich obserwacji wynika, że im mniejsza impreza i gwiazda "mniejszego" formatu - tym łatwiej wejść ze sprzętem. Co zresztą jest trochę zrozumiałe, w końcu reporterzy zawodowi po coś mają swoje akredytacje.

Na stronie Openera znajdziesz informację, że wpuszczą Cię z aparatem do 3Mpix (w obecnych czasach to komórka), na Koncert Current 93 można było oficjalnie wnieść co się chce, kamerę, mega lustrzankę. Miałbyś Hasselblada na dużym statywie to też byś wniósł.

Na koncert w Niemczech nigdy nie udało mi się wnieść aparatu, ale tam dla odmiany dobrze się nim zaopiekują.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

Jesienny napisał/a:
tam dla odmiany dobrze się nim zaopiekują.

Nie watpie, ze w Polsce tez sie dobrze aparatem "zaopiekuja" :evil:
 
 
krzysiek 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 307
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

Nazwy plików mają 600 na końcu, bo to rozdzielczość przeskalowanego obrazka:) A robiłem co najwyżej na 200 ISO ale z doświetlaniem lampą i światłem poniżej f/2.0.

mavierk aż tak dobrze nie mamy, ale udało mi się ostatnio tuż przed imprezą dostać akredytację, kiedy chciałem nakręcić filmy szybkim casio. Wystarczyło po prostu pójść i zapytać. Dzięki temu mogłem się pod scenę dostać. Wejście na imprezy i koncerty uzależnione jest od powagi imprezy. Jeśli wyglądasz profesjonalnie, to szanse wkręcenia się pod scenę rosną. Trzeba po prostu próbować, ryzykować, pytać, wchodzić nielegalnie, kiedy ochrona nie widzi...

Pamiętam sytuację z ubiegłego roku, kiedy testowałem sobie Fuji S5 na paradzie Festa Brasil. Ochrona była kiepska, ale jakiś facet się do mnie przyczepił, że za blisko podchodzę i chciał mnie usunąć za taśmę. Nakrzyczałem na biedaka, że mi pracować nie daje i dał mi spokój :lol:

Tylko nie myślcie, że Was namawiam do robienia czegoś nielegalnego... :wink:
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

Są jeszcze tacy muzycy jak John Zorn, którzy po prostu nie znoszą fotografów. Zorn potrafi się do fotoreporterów odwrócić tyłkiem nawet w czasie kiedy niby mają prawo robić zdjęcia, apotem posłać im jeszcze niezłą wiązankę.

No ale w tym przypadku niechęć jest ogólnie znana i po prostu nie warto nawet zabierać aparatu.
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

Jesienny napisał/a:
Są jeszcze tacy muzycy jak John Zorn, którzy po prostu nie znoszą fotografów. Zorn potrafi się do fotoreporterów odwrócić tyłkiem nawet w czasie kiedy niby mają prawo robić zdjęcia, apotem posłać im jeszcze niezłą wiązankę.

No ale w tym przypadku niechęć jest ogólnie znana i po prostu nie warto nawet zabierać aparatu.


W sumie kto wypina, tego wina - mógłby dostać KZP :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 21