Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: goltar
Sro 06 Sie, 2008
Jakiej muzyki słuchacie?

=||= (do 3ch opcji)
Pop
8%
 8%  [ 65 ]
Hip-Hop
5%
 5%  [ 40 ]
Rock
28%
 28%  [ 221 ]
Reggae
4%
 4%  [ 35 ]
Klasycznej
9%
 9%  [ 73 ]
Techno
3%
 3%  [ 29 ]
R&B
1%
 1%  [ 10 ]
Jazz
8%
 8%  [ 69 ]
Metal
14%
 14%  [ 115 ]
Blues
7%
 7%  [ 59 ]
Folk
2%
 2%  [ 18 ]
Country
1%
 1%  [ 8 ]
Soul
1%
 1%  [ 9 ]
Dance
4%
 4%  [ 37 ]
Głosowań: 329
Wszystkich Głosów: 788

Autor Wiadomość
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

widze panowie że wymieniacie chyba wszystkie zespoły które i jak zaraz wymienię.

Tool, Sepultura, HIM, Evanescence, Mudwavne, Korn, Metallica, StoneSour, Static-X, Happysad, Marylin Manson, Kill Hannah, Adema, Apocalyptica, Darude, (sometimes even Tiesto), Disturbed, Linkin Park (old hits), Metallica (times of 1999'), Limp Bizkit, Creed, Drowning Pool, Feeder, Guano Apes, H-Blockx, In Flames, Muse, Nickelback, Placebo, Puddle of the Mudd, Rob Zombie, Seether, System of a down, 30 seconds to Mars, Mighty44, Godsmack.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Ostegolectric 
Rozmowny
Co za system



Pomógł: 6 razy
Posty: 434
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

i masz odtwarzacz MP3 40GB :razz:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

peter brtozmann, ornette coleman, ken vandermark, john coltrane, einstürzende neubauten........troche etnicznej z tuwy, laponi...., minimalna elektronika....., początki industrialu, może psycho tv(mam koszulke z własnoręcznym podpisem genesisa), throbbing gristle, cabaret voltaire..........

no i takie gitarowe onanizmy Lenny Breau, john abercrombie.......
a zwłaszcza koncerty....nie ma nic przyjemniejszego jak dobrze nagłosniona sala +muzycy
 
 
krzysiek 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 307
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

A ja słucham Trójki... :mrgreen:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

krzysiek napisał/a:
A ja słucham Trójki... :mrgreen:


Najlepsza stacja w Polsce :mrgreen:

Nie wiem co to MP3, nie słucham CD na DVD. Do muzyki mam odtwarzacz CD. Jak się chcę podelektować muzą to odpalam zestaw, gaszę światło, siadam w dobrym miejscu i... DAJĘ CZADU :lol: :cool:
 
 
muad 
Rozmowny
dib



Pomógł: 3 razy
Posty: 297
Skąd: Świebodzin
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

krzysiek napisał/a:
A ja słucham Trójki... :mrgreen:


ktoś powiedział kiedyś, iż ludzi inteligentnych idzie poznać pot tym, że słuchają trójki. Słyszałem to chyba 10 lat temu i od tego czasu mogę stwierdzić, że to prawda. Szkoda, że Marek Niedźwiecki odszedł, niemniej ciągle trójka ma swói specyficzny klimat.

A jeśli chodzi o muzę to jest bardzo róznie min. Queen, Pink Floyd, Led Zeppelin, Dire Straits, Phil Collins, Dian Cral, Sade, Vangellis, J.M.Jarre, Massive Attack.... no i techno.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

A gdzie jest Ambient i New Age ?

[ Dodano: Czw 03 Lip, 2008 17:01 ]
edmun napisał/a:
szczytem jest wchodzenie na Gąsienicową w Tatrach a tu dwóch łebków idzie słuchając Peji na maksa z głośniczka k700i.
szlag normalnie człowieka trafia...


Ostatnio na Giewoncie sidziało grono szczawi pocoągając z gwinta wyborową i jeden mówi do drugiego, "daj zapalić bo k... po wczorajszym to ledwo tu wlazłem ale jak k... nie zapalę to nie dam rady zejść..." O Tempora !!!
Polecam Bieszczady w środku tygodnia, najlepiej w maju i poczatkiem czerwca. Pogoda murowana a i ludzi ostatnio idąc przes Tarnicę i Halicz spotkałem przez cały dzień jeno trzech :smile: :smile:
 
 
Erais 
Entuzjasta
Erais



Posty: 589
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

The Beatles, Ten Years After, The Grateful Dead, Love, Wishbone Ash, Jethro Tull, Hendrix, Jopplin, Jefferson Airplane, The Byrds, Yarbirds, Cream, Mayall, Lee Hooker, Clapton, Pink Floyd, "Skiba" Skibiński, Krzak, SBB, RSC, Bank, Exodus (Polski), Breakout, Dżem (tylko z Rysiem), Dire Straits, i całej reszty po trochu :grin:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

Erais widzę że podobne mamy zainteresowania muzyczne.
 
 
Erais 
Entuzjasta
Erais



Posty: 589
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

Nie wiem jak dla kolegi, ale dla mnie to nie tylko słuchanie- to również ideologia, ubiór, styl bycia, życia- cała filozofia :smile:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

No dla mnie to rozkoszowanie się muzyką.
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

Ja często słucham dobrych soundtracków z filmów np: Enya "Gladiator" itp... :razz:

Tak po za tym to głównie Dżem , Pink Floyd ,Gilmour i to co w radio leci :wink:
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

Ja słucham radia ;) . Generalnie trójki. Ale czy sa młodsi niż 40 co słuchaja trójki? Dla mnie trójka to lista przebojów, która "podniosła się" po stanie wojennym... Nie w sensie, że od tego czasu nie ruszyło, tylko w sensie, ze że jest jeszcze jakaś radość w tym radiu, prócz komercji.
 
 
Erais 
Entuzjasta
Erais



Posty: 589
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

Pstrykacz napisał/a:
No dla mnie to rozkoszowanie się muzyką.

O tak- sama rozkosz i przyjemność; chociaż coraz częściej wracam tak zajechany z pracy, że jak wrzucę płytkę, to sam nie wiem i chrapię jak dzik w lesie- nawet nie wiem kiedy mi żona ściąga z uszu słuchawki :smile:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

maziek, są. Ja bardzo lubię program 3. Zdarza mi się także włączyć jedynkę. :wink:

[ Dodano: Czw 03 Lip, 2008 21:46 ]
dlaczego? Mało reklam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 18