Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
jaki analog na poczatek??
Autor Wiadomość
papabear 
Początkujący


Posty: 44
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008   jaki analog na poczatek??

Zachecony niskimi cenami aparatow anologowych postanowilem sie w takowy zaopatrzyc. Pytanie tylko jaki!! Mozecie cos doradzic?? Mam Canona 40D+70-200 2.8 a na dniach albo Tami 17-50 lub Canon 17-40. Wiec chyba najlepsza bylaby to pucha ze stajni "C". Nie chce jednak od razu topowego modelu. Na lepsze modele przyjdzie czas-gdy zalapie bakcyla.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2008   

papabear,
masz kupę mozliwości
do najlepszych należy 1 lub 1v ew. 3 póżniej 30/33 i 7/7e (to samo) ew. 5 // ze starszych 100/10 lub z tańszych 50
ja szukam taniej puszki z górngo zakresu i chyba kupię 1V lub RN albo N z B&H
no chyba, że zdarzy się cud i trafię cos normalnego w dobrej cenie na alledrogo lub e-bay
 
 
papabear 
Początkujący


Posty: 44
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008   

nom ja po mału zaczne szperać na ebayu w UK i USA :D w sumie starszy brat kazał mi się rozejrzeć za jakąś starą puszką dla niego... ale bardzo możliwe, że sam szybko zaczne kupować nowe roki filmu :D A jak bratu się wkręci to może kupi też jakieś szkło :D Namówie go na 50/1.4 hehehe to sam też skorzystam :D
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008   

papabear napisał/a:
dniach albo Tami 17-50 lub Canon 17-40
... jeśli planujesz analoga, to nie masz wyjścia - 17-40 albo nic :D

no a jeśli koniecznie chcesz analoga - tylko canon pod tą szklarnie, jednakże ja nie wiem co Ci poleicć..
 
 
marekf
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Lip, 2008   

jak jestes zainteresowany ja mam canona rebel 2000 na sprzedaż ;) (niedrogo w dobrym stanie;))
 
 
papabear 
Początkujący


Posty: 44
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

MUUUSZĘ zaopatrzyć się w analoga!! Jednak dla obniżenia kosztów najlepiej jakby była to sama puszka. Mam 70-200 i 17-40 Canona. Pod który z analogów podepne podane szkła?? Czy moglibyście podać mi jakieś propozycje?? Ze względu na to, że dopiero zaczynam z filmem i brak troszkę kasy, poproszę o raczej tańsze propozycje(o ile to możliwe).
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

ja zanabyłem 50 eos'a , ale myslę , że dobry wybór to 30/33 lub 5 (stara ale jara) . trochę się pośpieszyłem, ale i tak docelowo kupię jedynkę :)
 
 
borowik23 
Początkujący


Posty: 47
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

no ja bym polecil 30 canona :) bardzo fajny sprzet, znajomy posiadal, bardzo przyjemny w uzytkowaniu aparacik :) :)

EDIT:
a juz wogole polecalbym 30V bodajze, ta nowsza wersja, czyms tam chyba waznym sie roznila na korzysc od 30 zwyczajnej
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Wrz, 2008   

papabear, tak to jest jak sie nie czyta tematu od początku raz jeszcze :twisted:
pytanie zadajesz drugi raz i sorry ale odpowiedzi innej niż w poprzednich postach nie otrzymasz.
ja tylko dodam, że ekonomiczne i zasadne w chwili obecnej jest kupno minimum 50/50e lub 5
najlepiej 30/33 w jakiejkolwiek postaci lb wyższa pólka 3/1 w wariacjach
pod każdy możesz podpinać swoje szkła
wybór jest twój - bo twoja kasa! :cool:
 
 
papabear 
Początkujący


Posty: 44
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: Sob 27 Wrz, 2008   

krisv740 wole wiedzieć na 100%- nikt mi dosadnie nie napisał(można przecież wymienić analogowe modele od najlepszego do najgorszego) Znajomy straszył, że z obiektywami będzie problem, dlatego wolałem dopytać, nawet dwa razy:P dla pewności. Przepraszam za to i pozdrawiam.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Wrz, 2008   

papabear,
papabear napisał/a:
Przepraszam za to i pozdrawiam.

za co :???: :twisted: :mrgreen:
kupuj aparat i rób zdjęia :mrgreen:
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008   

To ja się podepnę trochę pod temat. Szukam powoli jakiegoś używanego body analogowego. Czy ktoś mógłby podlinkować stroknę gdzie są zestawienia analogowych EOS-ów? Narazie podoba mi się EOS 5.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lis, 2008   

Paweł_G, dlaczego 5?
to fajna puszka , ale w tych pieniąchach dostaniesz 30/33
ew. taniej 50
lub po bandzie i 1/1N
lub co lepsze 3/1V

[ Dodano: Pon 17 Lis, 2008 21:00 ]
Paweł_G, co do zstawienia to piotr gdzieś umieszczał fajne zestawienie wszystkich analogowych canonów.
trzeba poszukać
może znajdę :roll:
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008   

Ten EOS 5 to tak mi wpadł w oko podczas przeglądania Allegro. Ten 30 też niczego sobie - szczególnie Eye Control wydaje się być ciekawy. Generalnie to szukam jakiegoś fajnego body dla mojej kobity która wychowana na analogowej minolcie (chyba 500) ma awersję do cyfrówek. Jak dokupię teraz 50/1,4 to będzie piękny zestaw do portretu. Czy jest stronka o Canonach będąca odpowiednikiem tej???

http://www.mir.com.my/rb/...slrmain8090.htm
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lis, 2008   

pewnie , że tak
http://www.mir.com.my/rb/...E5055/index.htm

na dole msz wybór :smile:

nie wiem jak dojść do strony głównej - teraz :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15