Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Galerie użytkowników
Autor Wiadomość
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   Galerie użytkowników

Cześć,

Czy można w galeriach użytkowników powiązać ocenę zdjęcia z komentarzem? Tzn. jeżeli chcę ocenić to muszę też wpisać komentarz. Ocena byłaby wyświetlana razem z komentarzem więc widać byłoby kto oceniał.

Uzasadnienie:
Jeżeli wystawiam słabą ocenę to czuję się zobowiązany do napisania, co mi się nie podoba. Uważam, że jest to dobry zwyczaj. Niestety nie wszyscy mają podobne zdanie. Dzisiaj natrafiłem na bardzo niskie oceny przy zdjęciach (nie moich). Jestem ciekawy dlaczego zostały ocenione tak, a nie inaczej. Autorowi zdjęć zapewne też przysłużyłaby się konstruktywna krytyka. A tak nie ma się nawet kogo zapytać, bo oceniający jest anonimowy.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

kijos napisał/a:
Jeżeli wystawiam słabą ocenę to czuję się zobowiązany do napisania, co mi się nie podoba.

Taka sama etyka powinna obowiązywać tych którzy wystawiają wysokie noty.
I ogólnie popieram propozycję kijos'a, chociaż obawiam się ze moduł galeria jest tak skonstrułowany i trzeba by duzo nagrzebać w kodzie.
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

mnich napisał/a:
moduł galeria jest tak skonstrułowany i trzeba by duzo nagrzebać w kodzie.

Pozwólmy się wykazać :)
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

kijos napisał/a:
Pozwólmy się wykazać


to kto ma ochote sie wykazac? :-)
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

Na mnie nie patrz. Zostawię to specjalistom :)
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

imho bardzo ciekawa propozycja :cool:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

Zgadzam sie. Powinna byc mozliwosc uzasadnienia oceny.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

Możliwość jest, powinien być przymus. Albo ban! :mrgreen: :lol:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

A ja zastanawiam się nad sensem takiej galerii o ocenach czy komentach pod zdjęciami nie wspominając. Do tego jakiś obowiązek wpisywania czegoś... ten portal to nie jest galeria fotograficzna. Zresztą nawet na galeriach raczej nie zauważyłem przymusu wpisywania komentów przy dawaniu ocen.
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

MM napisał/a:
A ja zastanawiam się nad sensem takiej galerii o ocenach czy komentach pod zdjęciami nie wspominając. Do tego jakiś obowiązek wpisywania czegoś... ten portal to nie jest galeria fotograficzna.

Nie ja wymyśliłem galerię na tym forum. Sens jej istnienia był już poddawany dyskusji. Jeżeli coś już jest no naturalną sprawą jest rozwój, ulepszanie i usprawnianie.
MM napisał/a:
Zresztą nawet na galeriach raczej nie zauważyłem przymusu wpisywania komentów przy dawaniu ocen.

Możesz podać przykłady?
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

no ja już też zaczynam się zastanawiać nad sensem jej istnienia - gdyby jeszcze można było wszystko katalogować, jakoś segregować i... te słabsze moderować :P
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

Niestety powinno się moderować zdjęcia które są po prostu słabe.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

kijos napisał/a:

Możesz podać przykłady?


Z tego co pamiętam to jest tak na galerii cyfrowe.pl, na plfoto, chyba na oPh i na Fototoku. Na innych nie jestem zalogowany.
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

A mnie wydaje się, że oceny są zbędne! Wystarczy przecież sam komentarz, który jest dużo bardziej dokładny niż ocena w skali. :wink:
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Pią 18 Lip, 2008   

MM napisał/a:
kijos napisał/a:

Możesz podać przykłady?


Z tego co pamiętam to jest tak na galerii cyfrowe.pl, na plfoto, chyba na oPh i na Fototoku. Na innych nie jestem zalogowany.


Możliwe. Na żadnej z wymienionych nie rejestrowałem się. Wierzę tobie na słowo. Znaczy to, że nie wpadli na tak genialny pomysł jak ten zaproponowany przeze mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15