Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Koncert życzeń
Autor Wiadomość
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   Canon EF 70-300 f/4-5,6 IS USM

GOTOWE ;-D
http://www.optyczne.pl/in...est_ob=52&roz=1


Canon EF 70-300 f/4-5,6 IS USM - wszędzie piszą*, że to ukryta eLka ale w plastikowej obudowie no i z kręcącym się przodem.
A ja czekam z zakupem na naukowe testy w optycznych.

*-
http://photozone.de/8Revi...456is/index.htm
http://www.slrgear.com/re...uct/253/cat/all
http://www.dphotojournal....f40-f56-is-usm/[/b]
Ostatnio zmieniony przez Arv Wto 07 Lis, 2006, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mrooq
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

tak wlasnie
Canon 70-300 IS USM

prosze.
 
 
protazy 
Bywalec


Posty: 155
Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

Witam !!
Też się chętnie dołączę do takiego życzenia skoro ma to być koncert życzeń :P
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

momencik, mmomencik - ja tez tu jestem ;-((, a ja chce - ef 70-300 is usm, no i zebym nie musial powtrazac ;-) ), pozdr.[/quote]
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 21 Paź, 2006   

70-300 IS USM ukrytą L-ką ? Ale się ubawiłem :lol: Ostatnio pożyczyłem to szkło z pracy dla kolegi spottera który ma Canona 100-300. Początkowo był bardzo nim zachłyśnięty, ale jak w domu oblukał sobie rezultaty to zachwyt tylko z IS-a został bo jakość zdjęć wolał jednak ze starej 100-300 a nawet USM z poczciwej staruszki szybciej mu ostrzył. :roll:
To taki mały OFF był :oops:
Koledzy spotterzy którzy zakupili Nikony czekają z niecierpliwością na test tego 70-300 VR. Jak tylko się pojawi to moglibyście wziąć go na warsztat.
Ciągnąc dalej ten "lotniczy" wątek to ja bym widział np. 80-400 VR Nikkora bo mam nadzieję tym pracować z D200, Sigmę 50-500, 80-400, 135-400 i 170-500 a na koniec Tamrona 200-500 :D
Tak jeszcze oblukałem to koledzy pewnie bardzo by się jeszcze ucieszyli z testu Sigmy 70-200/2.8 i 100-300/4. Uciekam już bo zaraz mnie i tak wygonicie :P
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006   

grrrr ;-//, przeciez pisalem" zebym sie nie powtarzal" ef 70-300 IS, owszem inne tez sa ciekawe, ;-) ) ale tu jest zbyt wiele pytan, pozdr.
 
 
serbio
Początkujący


Posty: 34
Wysłany: Nie 22 Paź, 2006   

Jeśli by byla możliwość przetestowania obiektywów Canona :
-85mm/f1,8USM
-35mm/F2,0
-Canon EF 100mm f/2,8 USM MACRO
Pozdrawiam
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 22 Paź, 2006   

Test 85/1.8 masz tutaj :twisted:
http://www.optyczne.pl/in...tywu&test_ob=17
 
 
IT 
Nowy



Posty: 1
Wysłany: Nie 22 Paź, 2006   

Chętnie przeczytałbym test szkieł dla Nikona:

- Sigma 50-150 2.8
- Nikkor 70-300 4.5-5.6 VR (jak juz będzie dostępny)
 
 
olaieryk 
Bywalec


Posty: 164
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 23 Paź, 2006   

IT napisał/a:
Chętnie przeczytałbym test szkieł dla Nikona:

- Sigma 50-150 2.8
- Nikkor 70-300 4.5-5.6 VR (jak juz będzie dostępny)


Sigma jest już dostępna - przychylam się w 100% do tego testu!!!
Nikona 70-300 VR też bym na test popatrzył choć cena w PL cennikach jest z gwiazd czytana - w stanach kosztuje o wiele mniej (choć szkło jeszcze pewnie też nie jest tam dostępne)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Paź, 2006   

Sigma 50-150 f/2.8 ma do nas dojść w tym tygodniu. Tylko, że będzie testowana na Canonie.
 
 
Fabrykant
Nowy


Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 26 Paź, 2006   

No cóż, trochę podkręcę- przeszukałem googla i jeśli Szanowni Optyczni się pospieszą byłby to PIERWSZY W SIECI, a właściwie PIERWSZY W OGÓLE test Sigmy 50-150/2,8. No chyba że coś pominąłem. Nie liczę rzecz jasna opinii użytkowników, bo taki test można sobie zrobić samemu w sklepie. PRAWDZIWE I RZETELNE TESTY TYLKO U WAS!!! Pozdrowienia
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   

Z Sigmą 17-70 mm też byliśmy pierwsi w świecie :D
 
 
Fabrykant
Nowy


Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   

Zgadza się. Tak trzymać! Pozdrowienia
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

Arek napisał/a:
Z Sigmą 17-70 mm też byliśmy pierwsi w świecie :D


I tak niespecjalnie widzę dla Was konkurencję. No bo kto testuje obiektywy z takim naukowym podejściem ? Najwyżej photozone.de.
Tracicie dużo szmalu przez brak wersji angielskiej - i niech to trafi na listę życzeń ;-).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,45 sekundy. Zapytań do SQL: 14