Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
problem przy zmianie obiektywu w 400D
Autor Wiadomość
look83 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Nie 07 Wrz, 2008   problem przy zmianie obiektywu w 400D

Witam, posiadam Canona 400D, do tej pory używałem standardowego KIT-a który dołączają do zestawu - i muszę powiedzieć że wszystko było OK do czasu jak pożyczyłem od znajomego 70-200L i zauważyłem że gdy zmienię obiektyw "w jedną lub drugą stronę" tzn. z KIT na 70-200L lub odwrotnie to ostatnie zdjęcie przed zmianą obiektywu dostaje "status" USZKODZONE DANE i jest ono nie do odczytania po zgraniu na PC, oraz drugi problem pojawiło mi sie jedno zdjęcie na które u dołu nakłada sie jakieś inne zdjęcie - co do tego problemu to wiem że u znajomego (posiadacza również 400D) pojawia sie ten sam problem. Wie ktoś co to może być i jak to zwalczyć ?? Czy serwis czy coś innego ??
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 08 Wrz, 2008   

Ja mam 400D, obiektywy zmieniam bez wyłączania aparatu i nie mam ani uszkodzonych zdjęć ani żadnych nałożonych. Akurat mam 70-200, wersję f/4 bez IS. Napisz jaką wersję ty zakładasz, może jest jakaś niezgodność? Choć ja jednak stawiałbym na uszkodzenie aparatu lub któregoś z obiektywów.
 
 
look83 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pon 08 Wrz, 2008   

No dokładnie ten sam obiektyw co Ty masz lecz zmieniam je na wyłączonym aparacie moze to dlatego?? Ale jeśli mówisz że mozna to robić na włączonym to spróbuje. A dzieje mi sie to przy L-ce i przy Kicie. Moze bedzie trzeba body dac do serwisu jest jeszcze na gwarancji wiec moze to zalatwic zawczasu??
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pon 08 Wrz, 2008   

look83, z cala pewnoscia nie jest to wina tego, ze smieniasz obiektyw przy wylaczonym aparacie.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2008   

look83, leć z tym do serwisu, pierwsze słyszę żeby takie coś się działo ....z tą puszką i koledze poradź to samo.
Co do drugiego problemu, to spróbuj jeszcze raz na jakieś innej karcie pamięci (z formatowanej oczywiście) zrobić próbę ...nie wiem czy to pomoże ale chyba warto przećwiczyć temat. Obie te usterki to niepoprawne działanie puszki + obiektyw, to nie jest jakaś normalna wada, która występuje w tym modelu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14