Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Czw 11 Wrz, 2008
Krew mnie zalewa Canon 40D za 2.280 zł
Autor Wiadomość
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2008   

He, he, a ja jak patrzę, to praktycznie nic nie "straciłem", a nawet trochę zyskałem... :razz:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2008   

a ja dwa lata temu kupiłem sony r1 za 2kzł, sprzedałem go tacie za 2kzł i tata dzisiaj może go sprzedać za 2kzł :)

No a z drugiej strony - 70-300VR kupiłem w ciemno za 2200zł podczas gdy po 2 miesiącach był już za 1600 <- nie żałuje ani złotówki, bo zabawe przez te 2 miesiące miałem po pachy (no i 12 zdjęć mojego brata z tego szkiełka widnieje u taty na ścianie ^^)
 
 
Xan 
Nowy


Posty: 21
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2008   

Nie rozumiem takiego podejścia, jakby A700 staniała o tyle to bym skakał z radości.
40D dalej jest bardzo fajnym body.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2008   

Xan, A700 staniala niewiele mniej.
 
 
Viqy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008   ...

a jak rozpaczać muszą osobnicy, którzy kupili rok temu telewizor LCD lub laptopa .... ? :)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sob 13 Wrz, 2008   

albo samochod...
 
 
eef 
Nowy


Pomógł: 1 raz
Posty: 19
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

Owi osobnicy na pewno teraz sa szczesliwi - od roku nie maja tv, komputera, do pracy jezdza rowerem i pewnie permanentnie zywia sie chinskimi zupkami :) Zapomnialem ze foca Zenitem - sprzet nie traci wartosci :)
 
 
ManDZiO 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Nie 21 Wrz, 2008   

Witam. Cieszę się że trafiłem na ten post, ponieważ od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem Canona 40d. Faktycznie cena jest wymażona. Ale (i tu moje pytanie), czy nie opłaca się poczekać jeszce do końca września/października? Mają być jakieś targi więc może cena spadnie jeszcze troche?
Jeżeli tak to ile może stanieć i czy warto czekać?
pozdrawiam
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 21 Wrz, 2008   

Do końca roku taniej nie powinno być. Po nowym roku, w miarę spadków cen 50D być może cena body 40D osiągnie 2000 zł ale taniej już nie będzie. Lepiej kupować bo ujęcia uciakają.
 
 
krris 
Nowy


Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

Witam szanownych użytkowników,ja z kolei cieszę się bardzo że ceny 40d spadły znacznie wcześniej cena tego aparatu była zaporowa dla mnie,prawie tyle samo co za 40d teraz dałem za 400d na początku roku
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008   

szybkie pytanie. nie sądzicie że warto poczekać do grudnia z zakupem 40D ?
W końcu idą święta, będą promocje, obniżki cen z 2100 zł na 2300 zł ;)
Nie chcę się wkurzać że teraz kosztuję 2300 zł a w grudniu będzie po 2000 zł po czym cena będzie stabilna przez pół roku :/
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008   

edmun, najlepiej poczekac do stycznia albo lutego... W sumie to w Twoim przypadku tragedii nie ma - masz czym zdjecia robic.
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008   

tylko mam właśnie manię że kupię 40D i dlatego przygotowuję się do zakupu (pewnie na całe życie)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008   

Moim zdaniem jest pewna granica ponizej ktorej ten aparat nie spadnie. I chyba bedzie ona wyznaczana przez 450D.
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008   

Ja też mam czym i czekam... Dodatkowo okaże się, co wart jest następca- 50D i czy nie warto pokusić się właśnie na niego.

[ Dodano: Czw 25 Wrz, 2008 15:05 ]
edmun, jeśli na całe życie to tym bardziej trzeba sie zastanowić nad nowszym modelem. 40D jest dobry, ale co tu dużo ukrywać, to juz dziadek... Wyznaczył pewną jakość, ale wszystko tak szybko się zmienia w dziedzinie elektroniki...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15